Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

neonsko ili obicno svetlo za radni sto

elitemadzone.org :: TechZone :: neonsko ili obicno svetlo za radni sto

[ Pregleda: 4428 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

YU2DBC
Bogdan Djakonovic
Veruda (www.veruda.net)
NYC

YU2DBC
Član broj: 227904
Poruke: 55
*.adsl.beocity.net.

Sajt: www.djakonovic.com


Profil

icon neonsko ili obicno svetlo za radni sto26.05.2011. u 23:33 - pre 157 meseci
Pravim novi raspored i svoj novi radni kutak pa imam jednu dilemu u pogledu odabira osvetljenja radnog stola

Razmisljam izmedju neonskog i obivnog osvetljenja radnog stola (malo bolja stolna lampa) Sta je po vasem misljenju bolje.
Nekoliko njih mi je preporucilo da cak razmislim i o led osvetljenju?


"Stari beogradski trgovci, proglašeni posle rata okorelim kapitalistima, ostavili su iza
sebe zadužbine. Danas ima mnogo bogatijih od njih, pa opet, niko ništa ne ostavlja.
Stisli se i ćute." Momo Kapor
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: neonsko ili obicno svetlo za radni sto27.05.2011. u 04:14 - pre 157 meseci
Obicno ili LED ali samo ako je dovolno jako i sa toplom belom svetloscu. Moze i stedljiva sijalica al opet samo ako je toplo belo svetlo.
 
Odgovor na temu

YU2DBC
Bogdan Djakonovic
Veruda (www.veruda.net)
NYC

YU2DBC
Član broj: 227904
Poruke: 55
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.djakonovic.com


Profil

icon Re: neonsko ili obicno svetlo za radni sto27.05.2011. u 12:22 - pre 157 meseci
Hvala Pedja,

Ja vec neko vreme gledam led osvetljenje ali prema onome sta sam uspeo da nadjem, trebala bi mi gomila onih led kombinacija (sijalica sa vise led lampica) da bi radni prostor u potpunosti osvetlio.

Neonke su mi bile jedna od mogucnosti posto ih imam u kancelariji i za sada nisam primetio neke nezeljene pojave na koje se ljudi zale zbog navodnog treperenja svetlosti. Glavobolje i umor mi idu u paketu sa poslom, tako da je stetan efekat neonki u ovom slucaju minimalni:)

Verovatno ce to biti toplo belo svetlo.

Hvala na savetu.





"Stari beogradski trgovci, proglašeni posle rata okorelim kapitalistima, ostavili su iza
sebe zadužbine. Danas ima mnogo bogatijih od njih, pa opet, niko ništa ne ostavlja.
Stisli se i ćute." Momo Kapor
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: neonsko ili obicno svetlo za radni sto

[ Pregleda: 4428 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.