Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Od 01.06.2011. Telekom daje popust od 50% na ADSL pakete :)

[es] :: ISP :: ADSL :: Od 01.06.2011. Telekom daje popust od 50% na ADSL pakete :)

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 83203 | Odgovora: 303 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Od 01.06.2011. Telekom daje popust od 50% na ADSL pakete :)08.06.2011. u 16:12 - pre 156 meseci
Citat:
vujkev: Ukoliko bi tebi dali isti ovakav popust, bez potpisivanja ugovora na godinu dana, ti možeš opšuteno za par meseci da promeniš provajdera i Telekom je na gubitku.
Ne shvatam taj mehanizam. Da sam ja pocetnik, da nisam ranije bio njihov korisnik, onda u redu - treba da im se amortizuje osnovno ulaganje (koje ulaganje - oni naplacuju i podprovajedrima najam / odrzavanje onog uredjaja u centrali), hajde da kazemo trosak oko administriranja ili opreme. A ovako ne vidim opravdanje. Bilo bi fer da su napravili akciju "Pojeftinjenje za sve korisnike koji su to duze od (recimo) godinu dana i za sve nove, koji se obavezu da ce biti korisnici godinu dana" ili nesto slicno. Kako ce to novi korisnik da amortizuje pocetni trosak Telekoma za 12 meseci a ja nisam to vec uradio jer sam duze korisnik od 12 meseci?

Meni to "smrdi" na to da su njima troskovi drasticno pali ali da nece da obave pojeftinjenja kao ranije, automatska, da ne bi i ostalim provajderima morali da daju pojeftinjenje, i tako ce postepeno ubiti vecinu ostalih provajdera. Tacno je, akcija je ilegalna, jer spada u ono koriscenje monopola za eliminaciju konkurencije! Eto, ja iz svog licnog problema dodjoh do srzi ove akcije. Niko nije lud da placa Peri duplo vise istu stvar nego kod Telekoma i garant ce mnogi ljudi preci na Telekom. A Telekom ne sme zvanicno da pokrene akciju ukidanja iznajmljivanja onog uredjaja u centrali i drugima i sluzi se ovakvim akcijama.

Bez ikakve namere da sirim neke teorije zavere, ja to vidim tako. Jednostavno ne vidim neko suvislo opravdanje da novim korisnicima daju duplo jeftiniju uslugu, ali SAMO SVOJIM KORISNICIMA, osim ovoga sto sam naveo. To su neki novi pristupi i jasno je zasto su postali ekstremno ljubazni i ekspresno resavaju novog korisnika, kao sto ste mnogi ovde vec rekli. Vise ne idu djonom na konkurenciju nego finesama, odnosno rupama u zakonima.

Kad se ostali provajderi budu pobunili Telekom ce im reci "Pa ko brani vama da i vi uradite isto?" a Telekoma prikljucak za mene u startu kosta mozda duplo manje nego sto ga oni racunaju ostalim provajderima. To ce oni i vlast proglasiti zakonom trzista, sto bi bilo istina da ima vise velikih provajdera i da manji mogu da biraju od koga ce da iznajme prikljcke. Ovako, to je najgrublja upotreba monopola nad infrastrukturom. Usput, tako prikrivaju koliko su nas ranije drali.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+784 Profil

icon Re: Od 01.06.2011. Telekom daje popust od 50% na ADSL pakete :)08.06.2011. u 17:07 - pre 156 meseci
Kad se vec raspravlja o telekomu i konkurenciji,hteo bih pomenuti ExeNet. Da ne zvuci kao reklama,EXE uz ugovor od godinu dana daje 6/1 bez gubitka za 1990 din. Kod telekoma 6/1 (realno verovatno oko 5,3/0,8) sa popustom staje oko 1905 dinara,naravno uz ugovor na godinu dana. Znaci da u slucaju ExeNet-a postoji konkurencija telekomu. Ja licno koristim telekom studentski ADSL jer sam dobio 3 meseca gratis,i jer telekom daje wireless ruter gratis. Kod ExeNet-a mi se nije svidjalo sto moraju da petljaju po krovu i sto bih kupovao wifi ruter. Znaci Exe je konkurent telekomu po cenama,i plus u mom kraju ima pasivnijih mesta gde ne moze adsl jos uvek a tu EXE skuplja korisnike. I,da,ko koristi ExeNet zna da je kvalitet mreze extra. Mozda je malo off,ja se izvinjavam.
 
Odgovor na temu

vujkev
Beograd

Član broj: 8072
Poruke: 1347
*.telekom.yu.



+104 Profil

icon Re: Od 01.06.2011. Telekom daje popust od 50% na ADSL pakete :)08.06.2011. u 17:32 - pre 156 meseci
@tdjokic
Bilo bi lepo sa njhove strane da starim "mušterijama" koji redovno plaćaju obaveze ponude neke popuste, ali ovog puta cilj Telekoma je da vežu korisnika na godinu dana. Ukoliko ti samoinicijativno smanje pretplatu, neće te vezati na godinu dana, što nije cilj kampanje. Niko tebe, kao starog korisnika, ne sprečava da odeš i potpišeš novi ugovor na godinu dana. Diskriminacija bi bila da ovo važi samo za nove korisnike, ali nije tako.

Sve ovo mi liči da će u narednih 12 meseci drastično pasti cena kod ostalih provajdera, pa se Telekom trudi da godinu dana ima sigurne prihode po ovom pitanju.
Naučio sam...
Da je važnije biti ljubazan nego biti u pravu
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
94.228.236.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Od 01.06.2011. Telekom daje popust od 50% na ADSL pakete :)08.06.2011. u 18:00 - pre 156 meseci
Nisam siguran da e bas doci do drasticnog pada cena kod drugih ISP-ova, jer oni su (bar vecina) pre par meseci sklopili ugovore sa Telekomom da ce da koriste njihov internet naredne 3 godine, a kolko je Telekom sad spreman da ponudi bolje uslove ISP-ovima, nisam siguran bas.

Pogledajmo samo slucaj da korisnik bira izmedju dostupnih ADSL provajdera, sa ovim popustom Telekomo je povoljniji od svih, za ~770 dinara imate flat 1.5M/256k internet, koji drugi provajder nudi tako nesto (trenutno cak ni Beotel).

Poredjenje sa exe-netom je okej za paket 6/1M ali recimo Telekom 16/1M izadje ~2250 dinara sa ovim popustom, a tu je razlika vec dosta veca. Upravo pricam o ISP-ovima koji su pokrili podrucja na kojima nije moguce koristiti ADSL, ali ti isti ISP-ovi imaju korisnike i tamo gde je moguce uzeti ADSL, ako izgube te korisnike zbog telekoma izvisice i korisnici ISP-ova koji se nalaze na lokacijama gde ADSL nije dostupan.

Takodje ako ti ISP-ovi izgube svoje podprovajdere, jer ljudi masovno predju na ADSL, opet nece biti sjajno stanje.

Ja koristim usluge svog provajdera jer me ne obavezuje da imam fiksni telefon, niti kablovsku televiziju, vec samo internet, i ako se nesto promeni to samo znaci vece troskove za mene kao korisnika, novo vezivanje na 12 meseci i jos drugih stvari. Drugi je problem sto recimo od trenutnog provajdera dobijam 8192/1280kbps, a sto kod telekoma vise od 850kbps realnog uploada nikad necu imati (bar ne uskoro).

Dobro je da cene padaju, samo sto mi jos nismo dosli do toga da je u veleprodaji drugacije stanje, pa da cene padnu zbog zdrave konkurencije.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Od 01.06.2011. Telekom daje popust od 50% na ADSL pakete :)08.06.2011. u 18:13 - pre 156 meseci
Exe-net je konkurentan na manjim brzinama (što je sve više relativan pojam) pa ima i 1536/384 za 850 a dobra je i turbo ponuda (koja je ipak na ograničenoj teritoriji) gde se za 1190 uz ugovor dobije 6/1 što je verovatno najbolja ponuda. Takođe je i 8/2 dobar po ceni ... ali je već 16/4 malo skuplji ... ali ima dooobar UL.

Ako exe-net može da ima ovakve ponude a uz to svuda čitam da rade dobro i ne pilićare, ostaje pitanje zašto drugi to ne mogu i ko tu u stvari zakida. Da li je neko provalio exe-net i njihove niske cene?
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
94.228.236.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Od 01.06.2011. Telekom daje popust od 50% na ADSL pakete :)08.06.2011. u 18:22 - pre 156 meseci
Moj zakljucak zasto exe-net moze da ponudi ovakve pakete je zato sto ima svoju pristupnu mrezu izgradjenu do svakog korisnika, tj ne placa Telekomu za zakup ADSL portova, ali nisam bas siguran da ISP-ovi koji nude ADSL mogu nesto tako da ponude...
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Od 01.06.2011. Telekom daje popust od 50% na ADSL pakete :)08.06.2011. u 19:32 - pre 156 meseci
Naravno, ADSL provajderi imaju obavezan trošak za portove ali postoje još neki ISP. Wireless provajderi ne koriste portove, kablovski ne koriste tlf portove, čak koriste iste kablove kroz koje ionako nude teve ... ni linkove više ne moraju da plaćaju Telekomu a opet niko još ne ponudi 20Mbps za 10€. ;)
 
Odgovor na temu

zivanicd
Dejan Zivanic
KLADOVONET ISP
Kladovo

Član broj: 137218
Poruke: 1129
*.CyberCity.KladovoNet.Com.

Sajt: www.kladovo.net


+139 Profil

icon Re: Od 01.06.2011. Telekom daje popust od 50% na ADSL pakete :)08.06.2011. u 20:04 - pre 156 meseci
Exe-net pokriva koliko urbane toliko i ruralne sredine i zakupljuje od Telekoma preko 1Gbps linka i ima sigurno bolju cenu nego mi koji kupujemo 100Mbps.

Posto mi pokrivamo uglavnom sela koja imaju max hiljadu stanovnika, ne mozemo da ocekujemo veliki broj korisnika, tako da i ne mozemo da brzinom/cenom kao exe. Jednostavno profit nam to ne dozvoljava.
Najvece mesto koje pokrivamo je Kladovo koje ima 7.000 stanovnika (oko 2.000 domacinstava).

Mi cak imamo bazne stanice sa po 3-4 korisnika...

Biti ISP nije bas jednostavno. U Vojvodini podignes stub od 50 metara i mozes da "bacis linkove" i do 100 km :) Kod nas ima sela gde zbog konfiguracije terena imamo i dve ili tri bazne stanice a na njima ne vise od 5-6 korisnika...

A da ne pricam preko koliko brda treba da predjemo da bi dosli do tih par desetina korisnika...


 
Odgovor na temu

zivanicd
Dejan Zivanic
KLADOVONET ISP
Kladovo

Član broj: 137218
Poruke: 1129
*.CyberCity.KladovoNet.Com.

Sajt: www.kladovo.net


+139 Profil

icon Re: Od 01.06.2011. Telekom daje popust od 50% na ADSL pakete :)08.06.2011. u 20:07 - pre 156 meseci
Citat:
Naravno, ADSL provajderi imaju obavezan trošak za portove ali postoje još neki ISP. Wireless provajderi ne koriste portove, kablovski ne koriste tlf portove, čak koriste iste kablove kroz koje ionako nude teve ... ni linkove više ne moraju da plaćaju Telekomu a opet niko još ne ponudi 20Mbps za 10€. ;)


Evo aktuelnog cenovnika Telekoma po kome se vidi cena megabita...

Mislim da se iz toga jasno vidi zasto ne moze 20Mbps ni za 100 evra a ne zasto ne moze za 10...

CENE SU BEZ PDV-a 18%.


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Od 01.06.2011. Telekom daje popust od 50% na ADSL pakete :)09.06.2011. u 13:59 - pre 156 meseci
Opet ja

Citam da su ljudi ovde smanjili cenu svog paketa na 1050 dinara i odem na Telekom sajt da trazim zvanicnu verziju te akcije.

Nadjem ovo: "ADSL – još povoljniji Click paketi!

Prijavite se za Open ADSL u promotivnom periodu od 1. juna do 30. septembra i otkrijte sve čari i prednosti Interneta po najpovoljnijim uslovima do sada!"

Ima i on line prijava i krenem da se prijavljujem. Upisem sve trazene podatke, kliknem na ono Nastavi i dobijem crvenim slovima ispisano obavestenje "Korisnik već ima podnet zahtev za ovom uslugom." i ni makac dalje, nisam ni stigao do izbora paketa, samo sam upisao opste podatke - mreznu grupu, broj telefona, sifru korisnika, kod sa slike . A nikada im nisam nista pisao, ugovor potpisao 2006 godine sa njima.

Sta sad? Jeste on line prijava ili nije? Ipak je danas vec 09. jun, proslo je dosta dana od pocetka akcije a on line prijava jos ne radi?


Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Od 01.06.2011. Telekom daje popust od 50% na ADSL pakete :)09.06.2011. u 14:31 - pre 156 meseci
To je prijava za ADSL servis, ne konkretno za ovu akciju.
Onaj ko vec ima ADSL kod njih, kao ti npr, treba da ode sa licnom u poslovnicu (ili posalje ovlasceno lice) da zasnuje novi ugovor na 12 meseci.
- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Od 01.06.2011. Telekom daje popust od 50% na ADSL pakete :)09.06.2011. u 15:35 - pre 156 meseci
Prema tekstu o akciji, trebalo bi da važi samo za nove korisnike i zato im i piše da se prijave za ADSL. Ipak, nema problema da oni koji nisu pod ugovorom zaključe novi sa ovim uslovima pa je najbolje da pozoveš korisnički servis i objasniš im gde je problem pa će valjda da nađu način da ti to odrade. Valjda imaju neki mehanizam po tom pitanju, vidim da su dobro raspoloženi i da ne sitničare pa sam skoro siguran da će da se nađe neko rešenje da i ti imaš 4/512 za 1060. Ili ako ti više odgovara da ostaneš na istom paketu za oko 760 dinara.
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Od 01.06.2011. Telekom daje popust od 50% na ADSL pakete :)09.06.2011. u 15:46 - pre 156 meseci
Citat:
mr. ako: To je prijava za ADSL servis, ne konkretno za ovu akciju.
Onaj ko vec ima ADSL kod njih, kao ti npr, treba da ode sa licnom u poslovnicu (ili posalje ovlasceno lice) da zasnuje novi ugovor na 12 meseci.
Ne bi ih mnogo kostalo da su to negde napisali nego sam samo dobio onaj odgovor da sam vec predao zahtev. Sad shvatam - prijava moze na vise nacina ali ugovor moras "peske" da potpises. Izem ti takvo elektronsko poslovanje kad vecinu stvari jos uvek treba odradjivati na papiru, peske a ne trude se ni da objasne sve sto treba! Tebi hvala najlepse ali njima *%^!@# grrrrr .........


Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Od 01.06.2011. Telekom daje popust od 50% na ADSL pakete :)09.06.2011. u 16:03 - pre 156 meseci
Nisu bili precizni dovljno, pa je nejasno... Inace, i da si novi korisnik morao bi u poslovnicu svakako. Tako da kod nas nema elektronskog poslovanja ni u jednom slucaju...

Inace, calexx ti je dao smisleniji odgovor... a i slazem se da su ljubazni i vise nego sto smo navikli i da se trude... pa to treba iskoristiti dok traje.

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

MagicMaster
Samozaposlen,
Srbija

Član broj: 94953
Poruke: 696
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+76 Profil

icon Re: Od 01.06.2011. Telekom daje popust od 50% na ADSL pakete :)09.06.2011. u 18:03 - pre 156 meseci
tdjokic je u pravu .... ništa ih ne košta da ponude neke akcije starim vernim korisnicima, kao recimo telenor one prepaid akcije koje ne dobijaju svi, samo pojedinima stignu poruke sa ponudama.

Ali, jednostavno ih baš briga.

Npr, kada vide da neko 4-5 godina plaća ADSL, da mu uz račun pošalju posebnu ponudu koju ne daju svima, npr za iste pare 50 posto veće brzine. Da uzmu isti keš, a da daju nešto čega i inače imaju na pretek ..... i da te vežu 6-12-24 meseca ....

imaš trenutno 1,5 , na 6 meseci obaveze 2 ,
na 12 meseci 4 mbta i
na 24 meseca 6 mbita brzinu ....

 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Od 01.06.2011. Telekom daje popust od 50% na ADSL pakete :)09.06.2011. u 18:57 - pre 156 meseci
Oni ovakvim akcijama privlace nove korisnike, koji postaju "stari" kad akcija istekne, a mnogi ljudi nece menjati provajdera lako. Ponovnim akcijama oni omogucavaju starim korisnicima da se i oni ukljuce i produze ugovor na neki period.
Recimo SBB nudi vece brzine ako se predje na postpaid ili jos vece ako se obaveze ugovorom na neki period. Ovo mu dodje ekvivalentno sa Telekomom, jer Telekom nudi npr. 4 meseca besplatno, a kasnije duplo nize cene. I kod jednih i kod drugih imas odredjene pogodnosti ako si kod njih na duze vreme.

Poz,
Marko

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Od 01.06.2011. Telekom daje popust od 50% na ADSL pakete :)10.06.2011. u 17:48 - pre 156 meseci
Izvestaj o "razumevanju" Telekoma prema starijim korisnicima (rec stariji se odnosi i na moje licne godine starosti i na staz kod Telekoma):

otisao moj nezvanicni staratelj kod njih. Odneo u fascikli ovlascenja na njegovo ime za dve banke u moju korist (kao dokaz da on zaista ima moje poverenje i brine o meni), stari ugovor, moju molbu da imaju razumevanje za moju situaciju i dozvole ovom mom staratelju da potpise umesto mene i - nista. Na pitanje sta ce se desiti ako prestanem da placam, u zelji da mi ukinu prikljucak, odgovorili su da ce me tuziti.

Znaci, ja sam sada kaznjen sto sam star i slab, pa ne mogu da ili odem do njih ili pravim ovlascenje, sto je takodje veliko sxxxe, umesto da mi urade automatsko snizenje cene, obzirom na vreme koje sam njihov korisnik. Cista diskriminacija odredjene grupe korisnika. Sve i da sam zdrav, zasto da se ja nakon sto sam 5 godina njihov korisnik, cimam i idem tamo da pravim novi ugovor za nizu cenu? Zar 5 godina nije dovoljan dokaz da cu biti jos njihov korisnik?

OK, nikome nista. Izvinite sto sam vam dosadjivao svojim pisanjem.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

MagicMaster
Samozaposlen,
Srbija

Član broj: 94953
Poruke: 696
*.dynamic.sbb.rs.



+76 Profil

icon Re: Od 01.06.2011. Telekom daje popust od 50% na ADSL pakete :)11.06.2011. u 13:24 - pre 156 meseci
tdjokic, zovite Vi lično telekom, prvo zovite korisnički, a pokušajte i da izbunarite na netu neki direktan broj, i objasnite situaciju.

Jer svi znamo da su šalterci oni sa najmanjim znanjem i najmanjim uticajem.

Da su neka firma, jedan od njih bi mogao da dodje do Vas lično, i da ponese ugovore....

Mislim, stvarno ludilo ...

I neka pita staratelj da li bi važio overen potpis u Sudu ili opštini, punomoćje, ili šta već, jer oni izlaze na lice mesta ....
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Od 01.06.2011. Telekom daje popust od 50% na ADSL pakete :)11.06.2011. u 15:20 - pre 156 meseci
Citat:
MagicMaster: I neka pita staratelj da li bi važio overen potpis u Sudu ili opštini, punomoćje, ili šta već, jer oni izlaze na lice mesta ....
Ma vazi to, to je zvanicni nacin, ali i to je gnjavaza i za zdravijeg coveka od mene:

- prvo se pise molba predsedniku suda da dodje sluzbenik bla, bla,....
- zatim to mora neko da nosi u sud
- onda se ceka kad je doticni sluzbenik na raspolaganju i obavestavaju staratelja
- onda ja moram tacno tog-i-tog dana, u toliko-i-toliko sati da budem potpuno funkcionalan, sto je nekada i potpuno zdravom coveku tesko da postigne

Nocna mora. U ovoj drzavi su nekada postojali notari, koji su nesto nalik na taksiste, u logistickom smislu - moze da dodje priblizno kad ti mozes da ga primis, fleksibilan je, ima mogucnosti dogovora i slicno. Ja sam ranije i sudu nudio takvu mogucnost, makar i doplatio, ali TO JE KOD NJIH NEMOGUCE, NEMA DOGOVORA, NEMA FLEKSIBILNOSTI, DOLAZE KAD NJIMA ODGOVARA I AMIN.

Posebno sto je ovo bezobrazluk od strane Telekoma - nove korisnike nagradjuju popustom, samo na osnovu obecanja da ce biti korisnici u datom periodu, a mene, visegodisnjeg korisnika, kaznjavaju i zahtevaju da potpisujem novi ugovor, iako su na meni vec visestruko zaradili, ako je duzina koriscenja merilo za to.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

maksvel

Član broj: 107376
Poruke: 2417

Jabber: maksvel
Sajt: maksvel.in.rs


+161 Profil

icon Re: Od 01.06.2011. Telekom daje popust od 50% na ADSL pakete :)11.06.2011. u 16:16 - pre 156 meseci
Jes', slično je i na Beotelu. Novi dobijaju 6 meseci džabe (mesec platiš, pa mesec džabe i tako godinu dana).
A verovatno će za godinu dana svakako da porastu protoci, možda ne duplo, ali će porasti, pa cenim da je bolje i menjati ugovor, tražiti gde je bolje, ako se može naravno.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Od 01.06.2011. Telekom daje popust od 50% na ADSL pakete :)

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 83203 | Odgovora: 303 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.