Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Okupirani smo, dokaz!

elitemadzone.org :: MadZone :: Okupirani smo, dokaz!

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 10284 | Odgovora: 48 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Okupirani smo, dokaz!19.07.2011. u 18:18 - pre 155 meseci
Poenta je u tome sto se ti bunis protiv necega sto je jos uvek SF i daleka buducnost, a isto to ti ne smeta kada ti je pred nosom i kada bi zbog toga morao da se odreknes gomile udobnosti koje imas...Znaci bez obzira sto neko moze da zna svaki tvoj korak samo na osnovu toga sto koristis mobilni telefon i internet (a mozda i dodatno da te spijunira posto koristis XP, ili tako nesto), sto ce te dnevno snimiti gomila kamera, ti ces nastaviti da koristis sve to, jer je previse udobno odreci se toga...Umesto toga ti se bunis protiv stvari koje su prisutne u filmovima...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Okupirani smo, dokaz!19.07.2011. u 18:35 - pre 155 meseci
Citat:
vaske71: ...
A kako vas pojedince ne mrzi da imate po 20 nikova i da pisete sami sebi ?
[Ovu poruku je menjao vaske71 dana 19.07.2011. u 19:15 GMT+1]


Tako je, mislim za te sa 20 Nick-ova! Ja nemam Nick, imam ime, prezime i nadimak i to jasno moze da se vidi!


Citat:
vaske71: ...(umesto da ih zbunite drzeci ih na okupu) [Ovu poruku je menjao vaske71 dana 19.07.2011. u 19:15 GMT+1]


:)))))) Ovo je do jaja!!! Kazi kako da zbunimo ljude, molim te?! :)]


Citat:
vaske71: I ja sam sluzio pre 20 godina ko padobranac blizu Zagreba pa sta sad to ima veze sa temom ?

[Ovu poruku je menjao vaske71 dana 19.07.2011. u 19:15 GMT+1]


Nema nikakve, totalni Off, pa sta - jedna recenica, ja ti ne zameram!

Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+109 Profil

icon Re: Okupirani smo, dokaz!19.07.2011. u 19:08 - pre 155 meseci
Ja cu nadalje da se javljam samo na strucni deo foruma ES-a .
Ako je cilj da na bilo koju temu u MZ ne treba da odgovaram ja ili bilo ko drugi zbog trolovanja pojedinaca, mislim da ce MZ biti uskracen za dobar broj klikova

O ovome bi trebalo da porazgovara strucni deo tima ,makar na jednoj temi - a na mestu na kome vec razgovara i da preduzme nesto povodom konstantnog trolovanja nicim izazvanog
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Okupirani smo, dokaz!20.07.2011. u 07:36 - pre 155 meseci
Hehehe, paranoja... Ameri ce imati moje podatke... Sta ce biti onda sa mnom?

Isto tako sam se cudio ljudima koji su nasli negde da FB "poseduje" sve moje podatke kad se registrujem... Sta li ce oni da urade sa mojim podacima? Uzeti moju neku fotku i okaciti na bilbord?
 
Odgovor na temu

Ovaj

Član broj: 286010
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10 Profil

icon Re: Okupirani smo, dokaz!20.07.2011. u 10:24 - pre 155 meseci
^^^

Podaci se cuvaju.
Tvoji nisu nikome interesantni, pa nikoga i ne zanimaju ... niti je moguce obraditi tolike kolicine, niti ima potrebe itd.

Medjutim ... ako bi ti, na primer, postao premijer vlade Srbije za 20 godina, e onda bi neko malo pregledao tvoj "profil", da vidi gde si "najranjiviji", sta si radio, sta si razmisljao, sa kim si se druzio, sta si pisao po forumima, koje novine citas ...

A neko ce biti premijer za 20 godina.

Kapiras?
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Okupirani smo, dokaz!20.07.2011. u 11:01 - pre 155 meseci
Sto bi to bilo lose? Sta znas o Cvetkovicu, gdje je bio, sta je radio prije 20 godina? O cemu je mislio? Nista! Znas samo ono sto je mozda frizirano od te vlasti pa pusteno u javnost. Ukratko, lik je iz relativne anonimnosti postao glavna faca izvrsne vlasti sa mandatom od 4 godine.

A kad se o svima bude znalo puno vise, mozda ce se tad pazljivije i birati na nekim buducim izborima.

Onaj ko bi mogao da "zloupotrebljava" odredjena saznanja, vec ce naci nacin da nesto iskopa. I do sad su odredjeni krugovi vrsili pritiske na neke ljude zbog njihove proslosti i bez NET-a i podataka koji se na njemu skupljaju.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Okupirani smo, dokaz!20.07.2011. u 13:34 - pre 155 meseci
Citat:
yolja624: Sto bi to bilo lose? Sta znas o Cvetkovicu, gdje je bio, sta je radio prije 20 godina? O cemu je mislio? Nista! Znas samo ono sto je mozda frizirano od te vlasti pa pusteno u javnost. Ukratko, lik je iz relativne anonimnosti postao glavna faca izvrsne vlasti sa mandatom od 4 godine.

A kad se o svima bude znalo puno vise, mozda ce se tad pazljivije i birati na nekim buducim izborima.

Onaj ko bi mogao da "zloupotrebljava" odredjena saznanja, vec ce naci nacin da nesto iskopa. I do sad su odredjeni krugovi vrsili pritiske na neke ljude zbog njihove proslosti i bez NET-a i podataka koji se na njemu skupljaju.


Tako je! Pa u Rusiji se to radilo nenormalno od vajkada, sta je bilo sa Causeskovom vladavinom, sta je radjeno u Americi (belezeno kad je predsednik drzave sekao nokte...), sta je sa nasim cuvenim 'dosijeima gradjana' koji su pre izvesnog vremena bili aktuelni a danas vise niko ne obraca paznju na to. Ako neko hoce da se bavi politikom to se zna vec u mladosti, takve zovemo streberi i kako sve ne i takvi su, po pravilu, dobri i ispravni do jaja i vode prilicno dosadan zivot. Tek kada postanu politicari onda nauce da lazu, kradu, varaju i ostalo sto se tad uci ali zato imaju besprekornu proslost!
A za nas koji nemamo politicke ambicije nije vazno koliko ce da nas prate! Pa ja se ne krijem ni na forumu a ne nesto drugo!!! :))

Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Okupirani smo, dokaz!20.07.2011. u 14:13 - pre 155 meseci
Ma da... Pa i nas bivsi ministar policije je bese opljackao neki kiosk u mladosti? A pazi, nije bilo FBa da iskopa te podatke. Ko hoce, lako moze o bilo kome da iskopa bilo kakve podatke iz proslosti. Proseta se do komsiluka, uvek se nadje neko ko te bas ne voli... pogotovo kad postanes poznat pa kad pocnu da zavide...


A sto kaze @yolja624, s neke druge strane, cak i ako se gleda tako da ce za 20 godina ko bude izabran, sve ce se znati iz proslosti, za nas obicne gradjane to moze biti samo bolje... Jedino oni koji kriju nesto, treba da budu paranoicni.



[Ovu poruku je menjao CoyoteKG dana 20.07.2011. u 20:48 GMT+1]
 
Odgovor na temu

monkeyjob
Beograd, Srbija

Član broj: 277099
Poruke: 117
62.240.15.*



+7 Profil

icon Re: Okupirani smo, dokaz!21.07.2011. u 14:28 - pre 155 meseci
ovo je klasican primer spoja teorije zavere i pismenosti,
bas ce neko da prati preko nove licne karte i pasosa ( a pri tom ne znas cemu sluzi cip na njima),
ako neko hoce da te prati prvo ce koristiti tvoj mobilni, pa bankovni racun, pa mejl...). Ne verujem bas da ce tebe neko da prati koji u dzepu imas 1000 dinara.
Sto se tice licnih dokumenata oduvek policija je mogla da te nahvata jako brzo kad god je htela. To samo popovi i njihovi slepi vernici, propovedaju o djavolskim kodiranim licnim kartama gde je sveko obelezen sa 666, a pri tom ni jedan od njih ne zna cemu taj cip sluzi, eventualni odogvor je ako se preselis, da ti lakse promene adresu, a da ne moras da menjas LK., xaxaxa. Pa to bi po meni bilo nesto na petom mestu.

Neko je u tekstu pomenuo jehovine svedoke, samo da napomenem da su jehovini svedoci 27 puta predvidjali smak sveta i zamisli svih 27 puta omanuli.

Monkeyjob
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Okupirani smo, dokaz!

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 10284 | Odgovora: 48 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.