Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

trimer einhell msb34- problem sa radom trimera

elitemadzone.org :: TechZone :: trimer einhell msb34- problem sa radom trimera

[ Pregleda: 12712 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rade-49

Član broj: 92944
*.dynamic.telemach.ba.



Profil

icon trimer einhell msb34- problem sa radom trimera24.06.2011. u 20:23 - pre 156 meseci
Cetvrtu sezonu koristim trimer Einhell MSB-34. Do ove sezone sam bio prezadovoljan sa radom trimera. Ove sezone nesto ne valja i ogleda se u sledecem. Trimer dobro radi na pocetku rada i kada se zagrije pocinje da gubi snagu odnosno ne prihvata gas. Posto nisam znao o cemu se radi pokusavao sam sa ciscenjem karburatora ali dogadja se isto. Menjao sam svecice, ugradjivao Bosna super i Bosch. Isto se dogadja kada se ugrije. Gorivo je bezolovni benzin i Modricino ulje dvotaktol sint. Na ovom sajtu sam procitao da treba ocistiti izduvni lonac jer zna da utice na rad motora. To nisam pokusavao. Napominjem da sam do sada kosio oko 10 ari oko tri puta u sezoni. Sada radim oko 15 minuta i jave se ovi problemi. Ohladim motor , ponovo radi ok i nakon desetak minuta opet problemi.
Pomozite. Je li ovo kraj mog trimera pa da kupujem novi ili mu ima leka.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: trimer einhell msb34- problem sa radom trimera26.07.2012. u 11:49 - pre 143 meseci
Proslo je dosta ali da ne otvaram novu temu.Da li si resio problem.Za te 4 godine da li je bilo nekog odrzavanja ili pun gas.
Ima neka akcija do 27. za garden u merkuru pa danas idem da prosvrljam.Treba mi i motorna testera.Ima li neko neki
predlog za hobi grupu.
 
Odgovor na temu

mugi junuzovic
junuzovic mugi
butiq

Član broj: 178080
Poruke: 1165
82.118.4.*



+20 Profil

icon Re: trimer einhell msb34- problem sa radom trimera01.08.2012. u 12:48 - pre 142 meseci
Citat:
rade-49:
Cetvrtu sezonu koristim trimer Einhell MSB-34. Do ove sezone sam bio prezadovoljan sa radom trimera. Ove sezone nesto ne valja i ogleda se u sledecem. Trimer dobro radi na pocetku rada i kada se zagrije pocinje da gubi snagu odnosno ne prihvata gas. Posto nisam znao o cemu se radi pokusavao sam sa ciscenjem karburatora ali dogadja se isto. Menjao sam svecice, ugradjivao Bosna super i Bosch. Isto se dogadja kada se ugrije. Gorivo je bezolovni benzin i Modricino ulje dvotaktol sint. Na ovom sajtu sam procitao da treba ocistiti izduvni lonac jer zna da utice na rad motora. To nisam pokusavao. Napominjem da sam do sada kosio oko 10 ari oko tri puta u sezoni. Sada radim oko 15 minuta i jave se ovi problemi. Ohladim motor , ponovo radi ok i nakon desetak minuta opet problemi.
Pomozite. Je li ovo kraj mog trimera pa da kupujem novi ili mu ima leka.

Vjerovatno su otišle karike, čim se ugrije motor gubi na snazi. Posaoza majstora ako se uopšte isplati i ima dijelova za nju. POZZ!"!
 
Odgovor na temu

rade-49

Član broj: 92944
*.dynamic.telemach.ba.



Profil

icon Re: trimer einhell msb34- problem sa radom trimera01.08.2012. u 13:20 - pre 142 meseci
Problem resen. Odneo motor u Einhell servis u Surcinu i oni popravili. A greska je bila banalna. Zaprljao se filter goriva u rezervoaru. Zamenili i sada motor radi ko zmaj. Prezadovoljan.
 
Odgovor na temu

mugi junuzovic
junuzovic mugi
butiq

Član broj: 178080
Poruke: 1165
82.118.4.*



+20 Profil

icon Re: trimer einhell msb34- problem sa radom trimera03.08.2012. u 14:54 - pre 142 meseci
Citat:
rade-49:
Problem resen. Odneo motor u Einhell servis u Surcinu i oni popravili. A greska je bila banalna. Zaprljao se filter goriva u rezervoaru. Zamenili i sada motor radi ko zmaj. Prezadovoljan.

Ajde baš nam je drago.POZZ!!!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: trimer einhell msb34- problem sa radom trimera

[ Pregleda: 12712 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.