Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Baterija se ne puni. plugged in, not charging.

[es] :: Laptopovi :: Baterija se ne puni. plugged in, not charging.

[ Pregleda: 3425 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ghost7

Član broj: 281750
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Baterija se ne puni. plugged in, not charging.07.07.2011. u 16:47 - pre 155 meseci
Danas mi se pojavio sledeći problem: laptop mi je na punjaču, piše 40% available (plugged in, not charging) ! Kad ga sklonim sa punjenja odmah se gasi, iako piše da je na 40%

Inače, imam Toshiba Satellite L300-2CF laptop, star oko 2 godine. Operativni sistem Windows 7 Ultimate, 32 bita...


Da li neko zna u čemu je problem i jel može da se nekeko reši? Ne znam više šta da radim :/

edit: tražila sam neka rešenja na internetu, pa sad više nema ni tih 40% već izgleda ovako


:(

[Ovu poruku je menjao Ghost7 dana 07.07.2011. u 18:10 GMT+1]
 
Odgovor na temu

budo babic
simpo
herceg novi

Član broj: 288253
Poruke: 1
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Baterija se ne puni. plugged in, not charging.25.07.2011. u 09:16 - pre 155 meseci
ejjjj,imam potpuno isti problem,juce mi se to pojavilo,ista toshiba,operativni sve istooo!!i 2 godine je imam.pod garancijom mi je no metter what garanie.zvao sam servis u BG i kazu da na bateriju ima samo godina dana.samo meni pise 25 %.baterija je u pitanju.
nadam se da sam ti pomogao,ili si ti vec rijesila problem.poz iz herceg novog.
 
Odgovor na temu

Ghost7

Član broj: 281750
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Baterija se ne puni. plugged in, not charging.05.08.2011. u 23:41 - pre 154 meseci
Hvala na odgovoru, ali baterija je crkla skroz. :/ Pretpostavljam da je i tebi sa tih 25% brzo spala na 0%.
Meni su u servisu isto rekli da garancija za bateriju traje samo godinu dana, što je naravno već isteklo. Tako da mi je jedino ostalo da vidim da li ću uopšte da kupujem novu bateriju, koja za moj laptop inače košta 8000 rsd...
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: Baterija se ne puni. plugged in, not charging.

[ Pregleda: 3425 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.