Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Termo-akumulaciona pec

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Termo-akumulaciona pec

Strane: 1 2

[ Pregleda: 41170 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

c_odica
&
Novi Sad

Član broj: 292729
Poruke: 4
*.com
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Termo-akumulaciona pec10.01.2012. u 11:57 - pre 149 meseci


Pa ovako da ti kazem sto se tice nove peci mislim da je skupo uzimati novu jel su sve one na istop principu, sto znaci i ako uzmes polovnu isto ce ti sluziti a jeftinije je , jedino moras obratiti paznju pa unutrasnjost peci da vidis �jel shamot citav da nije polomljen , moze da ide i na mono i na trofaznu u zavisnosti od jacine peci ali preporucujem trofaznu jel brze puni �i ta od 3.5 ti je sasvim dovoljna ali to opet zavisi od izolacije i ostalih faktora moras proceniti situaciju ti najbolje znas u kakvom ti je stanju ta soba.

Ljudi pomozite, zelim da kupim TA pec, treba mi da bih se zagrejala prostorija od 30 kvadrata. Razmiljam da kupim onu od 3.5 kw, ne znam da li je dovoljno. Inace imam monofaznu i trofaznu struju. Ne znam ni od kog proizvodjaca da uzmem, da li se razlikuju po kvalitetu? Razmisljam i da li mi se isplati da uzimam uopste novu (skupe su) ili da rizikujem sa polovnom (ni sam ne znam da procenim koliko su ocuvane), mogu li dobiti neki savet od vas, stvarno mi je hitno. Unapred hvala na odgovoru.<br>


[Ovu poruku je menjao bakara dana 10.01.2012. u 17:44 GMT+1]
 
Odgovor na temu

isaidexit

Član broj: 327170
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Termo-akumulaciona pec10.01.2015. u 19:22 - pre 113 meseci
Pozdrav!

Imam TA peć nekih 30 godina, i od pre neki dan je počela da smrdi kada se uključi da duva. Dok se puni, nema nikakvog mirisa, ali kako je pokrenem počne da se oseća neki jako čudan smrad. Isprva mi je ličio na izduvne gasove automobila, ili eventualno na benzin, ali više ni ne znam kako da ga opišem.. U čemu bi mogao da je problem? Da li bi zamena izolacije pomogla?
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Moderator
Član broj: 11890
Poruke: 9517
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10256 Profil

icon Re: Termo-akumulaciona pec11.01.2015. u 12:21 - pre 113 meseci
Uvukao se miš ili nešto drugo. Isplati se otvoriti, očistiti i zameniti izolaciju, ali to se radi leti. Svaka nova izolacija žašće smrdi dok je nova.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Termo-akumulaciona pec

Strane: 1 2

[ Pregleda: 41170 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.