Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ogrebotina, ostaci od plastike na limu...

elitemadzone.org :: AutoZone :: Ogrebotina, ostaci od plastike na limu...

[ Pregleda: 3000 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mlbrnda
Mladen Brndušić
Požarevac

Član broj: 114221
Poruke: 56
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+7 Profil

icon Ogrebotina, ostaci od plastike na limu...23.07.2011. u 10:46 - pre 155 meseci
Pozdrav svima,
danas sam bio toliki srećnik da sam uspeo da zakačim zadnjim desnim vratim, donji deo vrata ispod one lajsne, u plastični branik jednog juga. Na sreću čoveku nisam napravio neku štetu, ali sebi jesam...
Došao kući i razgledam, kada ono malo ulubljenja na limu koje se ne vidi ako se zagleda, ali je problem ogrebotina i to najveći problem crna crta od plastike sa branika drugog auta. Problem meni predstavlja kako skinuti te ostatke od plastike jer su oni prosto rečeno zalepljeni za lim. Znači ljudi dajte neke savete ja sam to pokušao malo da skinem ali ne ide. Ne znam da li postoji možda neko sredstvo za skidanje takvih ostatak limu ili je možda jedino rešenje šmirgla , mada sa šmirglom se baš ne bih igrao jer je u pitanju metalik boja koja je do tog trenutka bila u odličnom stanju, a ja se nada da je ostalo nešto od iste ispod te plastike.

Hvala svima koji odgovore!

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Ogrebotina, ostaci od plastike na limu...23.07.2011. u 11:14 - pre 155 meseci
ocisti benzinom
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Milojkovic

Član broj: 210126
Poruke: 1029
91.150.71.*



+106 Profil

icon Re: Ogrebotina, ostaci od plastike na limu...23.07.2011. u 21:09 - pre 155 meseci
Mislim da ce tu ipak farbar imati posla sto i nije neki trosak.Prepusti taj posao profesionalcu.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Ogrebotina, ostaci od plastike na limu...

[ Pregleda: 3000 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.