Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mitrovićeva revoltiranost vs Zakon o oglašavanju

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Mitrovićeva revoltiranost vs Zakon o oglašavanju

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 15345 | Odgovora: 87 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.97.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Mitrovićeva revoltiranost vs Zakon o oglašavanju09.08.2011. u 15:29 - pre 154 meseci
ovaj klip je stvarno vrh!
Mislio sam da me ništa ne može posebno iznenaditi kod Ž.M. ali ovo me je iznenadilo. Neverovatno koja gomila licemerja, pa čak i za bivšeg Julovca
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Mitrovićeva revoltiranost vs Zakon o oglašavanju09.08.2011. u 23:33 - pre 154 meseci
http://www.e-novine.com/region...tema/49809-Pirati-Jadrana.html - detaljan opis zašto mu je oduzeta jahta.
 
Odgovor na temu

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Mitrovićeva revoltiranost vs Zakon o oglašavanju10.08.2011. u 00:12 - pre 154 meseci
hah, kao sto sam i predvideo. Sprmili su se hrceki dobro za ovo kao i uvek. Morao im je zato otici na noge da ga ne bi skroz razj. a sad to predstavlja kao otisao je po jahtu.

Vrlo brzo ce ukinuti zabranu, ali jahtice nema. Nema-nema-nema-he-ej !
 
Odgovor na temu

DrFill2Good

Član broj: 288484
*.dynamic.sbb.rs.



+255 Profil

icon Re: Mitrovićeva revoltiranost vs Zakon o oglašavanju10.08.2011. u 11:44 - pre 154 meseci
Citat:
Emmy: hah, kao sto sam i predvideo. Sprmili su se hrceki dobro za ovo kao i uvek. Morao im je zato otici na noge da ga ne bi skroz razj. a sad to predstavlja kao otisao je po jahtu.

Vrlo brzo ce ukinuti zabranu, ali jahtice nema. Nema-nema-nema-he-ej !


Joj radosti !!!

Ono, jest da ti od toga nemas nikakve koristi ali tudja nevolja prija zluradim dusama.
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Mitrovićeva revoltiranost vs Zakon o oglašavanju10.08.2011. u 13:04 - pre 154 meseci
Citat:
Emmy
ali jahtice nema. Nema-nema-nema-he-ej !


Da li si siguran da nema? Da li postoji razlog zašto ne bi mogao da se npr. pojavi na toj prodaji tj. licitaciji i otkupi tu jahtu?
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Mitrovićeva revoltiranost vs Zakon o oglašavanju10.08.2011. u 13:42 - pre 154 meseci
Kako rekoše u onom tekstu onaj ko učestvuje u licitaciji mora imati prebivalište u Hrvatskoj što znači da mora platiti carinu kada kupi jahtu. Tako da mu isto dođe kupi li je za 1 evro jer ga onaj račun za carinu čeka pa čeka. Mnogo mu je loša godina, prvo mu propade pink u Hrvatskoj i Sloveniji pa ga je neko "trovao", pa mu cela firma u blokadi, pa mu sad oduzeše jahtu od 10m eur.

S obzirom koliko i kako je pink uticao na celu našu državu u proteklih 15 godina i s obzirom da je on glavni odgovorni, može samo da mi bude drago za taj splet okolnosti jer je zasluženo u fazonu sve se vraća sve se plaća.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8375
*.dynamic.sbb.rs.



+1349 Profil

icon Re: Mitrovićeva revoltiranost vs Zakon o oglašavanju12.08.2011. u 02:19 - pre 154 meseci


:)
 
Odgovor na temu

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+132 Profil

icon Re: Mitrovićeva revoltiranost vs Zakon o oglašavanju20.08.2011. u 01:11 - pre 154 meseci
Citat:
Na svojoj televiziji Željko Mitrović je u četvrtak uveče emitovao "Nemoguću misiju" u kojoj ga je Rambo Amadeus izvređao najgrubljim rečima!

Muzičar Rambo Amadeus nije ni slutio da se nalazi na snimanju "Nemoguće misije", emisije koja "smešta" poznatim ljudima nezgodne situacije i prati kako će se oni izvući iz njih. Provociran, Rambo je izvređao Željka Mitrovića, nazivajući ga raznim pogrdnim imenima, a vlasnik TV Pink je kontroverznu emisiju ipak emitovao!

Sve je počelo tako što je Rambo bio gost na zaječarskoj televiziji u vreme održavanja "Gitarijade", gde je njemu i hrvatskom pevaču Dadu Topiću smeštena "Nemoguća misija".

Pored Dada i Ramba, koji su bili žrtve skrivene kamere, u emisiji su bili rok pevač Đorđe David, voditelj emisije, kao i menadžer Saša Mirković, ali su oni bili deo "zavere" i kao takvi upoznati sa činjenicom da su pozivi gledalaca protiv hrvatskog pevača namešteni.

Hrvatski roker se odlično držao s obzirom na to da su prozivke i uvrede gledalaca upućene njemu bile podgrejane aktuelnim "ratom" između hrvatske carine i vlasnika TV "Pink", koji je zbog otimanja njegove jahte udario sankcije Hrvatskoj, što uključuje i zabranu emitovanja hrvatskih pevača, prenosi Alo.

Zaječarci su se solidarisali sa Mitrovićem, Dado je to sve stoički podneo, ali je Rambo Amadeus, iritiran pozivima gledalaca, opleo po vlasniku "ružičaste" televizije.

Roker je tako počastio vlasnika TV "Pink" nagrubljim uvredama. I ne samo to - javno ga je optužio da je kriv što je programom svoje televizije upropastio generacije mladih u Srbiji!

- Lično se neću nikad solidarisati sa televizijskom kućom čiji je vlasnik postao jedan od najbogatijih ljudi Evrope tako što je zaglupeo 20 uzastopnih generacija i pretvorio ih u kompletne idiote. U tom smislu, ja ne volim da se ikome na svetu događa nešto neprijatno i ne mogu da se solidarišem sa nekim ko nema nikakve veze sa mnom, rekao je muzičar pred kamerama, da bi, kada je mislio da su isključene, dodao i sledeću uvredu:

- Taj čovek je ološ nad ološima. Majku bi rođenu prodao za dinar, rekao je Rambo, ali mu to nije bilo dosta, već je kasnije, posle još jednog nameštenog poziva gledaoca navodno besnog na Hrvate, rekao:

- Koja je pozadina svega ovoga? Sad se sirotinja Zaječara solidariše sa ku*vom milijarderom!, grmeo je Rambo, verovatno i ne sanjajući da će njegove reči biti emitovane na televiziji, i to ni manje ni više nego na onoj koja je, navodno, zaglupela čitave generacije.

Izgleda da Željko ne haje za provokacije koje su mu upućene na sopstvenom programu, s obzirom da je emisiju pustio u etar!


http://www.smedia.rs/zabava/de...rovic-oprostio-Rambu-za-uvrede!

Rambo kralj.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Mitrovićeva revoltiranost vs Zakon o oglašavanju

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 15345 | Odgovora: 87 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.