Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Palmino "veče ljubavi"

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Palmino "veče ljubavi"

[ Pregleda: 3112 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Palmino "veče ljubavi"23.08.2011. u 01:28 - pre 154 meseci
Elem.... možda ste čuli, a možda i niste za ovu akciju koju je D.Marković Palma nedavno pokrenuo.

Ko nije, nek najpre pročita ovo: http://www.mojedete.rs/3100-Dr...lma-zeni-jagodinske-momke.html

Ako vam bude zanimljivo, tu je i tekst: http://www.novosti.rs/vesti/na...-Jagodina-Palmino-vece-ljubavi


PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.51.*



+744 Profil

icon Re: Palmino "veče ljubavi"23.08.2011. u 01:49 - pre 154 meseci
Ako vec imamo idijote na vlasti koji trose/rasipaju budzetske pare na gluposti...
Onda ako vec "mora", meni je ovaj njegov potez tri puta bolji od trosenja para na drzavno sponzorisane demonstracije homoseksualaca - ili ti "cuveni prajd"...
Barem nesto, mozda, korisno moze da ispadne iz svega...
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9516
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Palmino "veče ljubavi"23.08.2011. u 07:33 - pre 154 meseci
Meni lično je Palma odvratan da odvratniji ne može biti. Ali veliki broj njegovih političko / ekonomsko / društvenih odluka i akcija jednostavno izaziva respekt. Evo sad i ovo sa junicama.
Naravno svima je jasno da on to radi sa opštinskim parama, ali zaboga, kako to da opština Jagodina uvek ima para za svoje građane, a druge nemaju.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Palmino "veče ljubavi"23.08.2011. u 08:10 - pre 154 meseci
Pa, koliko sam shvatio iz one prethodne teme o njegovom liku i delu, uglavnom od reketa.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9516
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Palmino "veče ljubavi"23.08.2011. u 09:12 - pre 154 meseci
Nisam to pratio. O kojoj se temi radi ?
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Palmino "veče ljubavi"23.08.2011. u 09:30 - pre 154 meseci
http://www.elitemadzone.org/t434988
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Palmino "veče ljubavi"23.08.2011. u 09:57 - pre 154 meseci
Izgleda mi da će Palma još i makro da postane.

Citat:
Shadowed: Pa, koliko sam shvatio iz one prethodne teme o njegovom liku i delu, uglavnom od reketa.


Sticajem okolnosti upoznao sam nekoliko privrednika iz Jagodine i svi kažu da Palmi plaćaju reket bilo u vidu davanja keša, bilo u vidu davanja proizvoda, iznuđenog besplatnog pružanja usluga, itd. Ali nije tu samo novac od reketa, ima tu sigurno i suptilnijih i za javnost i lokalno jagodinsko roblje manje vidljivih načina.
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Palmino "veče ljubavi"23.08.2011. u 11:00 - pre 154 meseci
Upravo je i njegov cilj da ti pomisliš jeste svi kradu al on je bar krao i dao. Ja mu priznajem samo da ima smisla za politički marketing jer ume da pogodi kako da mu veliki broj plebsa daje respek.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Palmino "veče ljubavi"23.08.2011. u 11:52 - pre 154 meseci
Pa u osnovi svakog Robina Huda je veciti poriv da se otima bogatima i daje siromasnima :) Ne znam sta se bunite, covek sasvim zivi u skladu sa svojim okruzenjem bolecivim na takve akcije, mi smo ti koji strcimo. Da ljudi nisu takvi, skloni takvoj vrsti manipulacije, politika ne bi ni postojala kao kategorija i sve vlasti bi bile tehnokratske po definiciji. "U se" je reseno, sad da obezbedi "poda se" i ima da cveta na sledecim izborima, to sto se tamo neki privrednici reketiraju je nevazno, ionako su te pare pokrali cim ih imaju. Ako tim privrednicima nije jasno gde su nakon sto 88% jagodinaca glasa za palmu onda ne znam sta bih im jos rekao, ono, "bolje posao kod drugog van Jagodine nego firma u Jagodinu?" Cim sede tamo i trpe znaci da im je dobro.


Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Palmino "veče ljubavi"23.08.2011. u 12:25 - pre 154 meseci
Citat:
mmix: Ako tim privrednicima nije jasno gde su nakon sto 88% jagodinaca glasa za palmu onda ne znam sta bih im jos rekao, ono, "bolje posao kod drugog van Jagodine nego firma u Jagodinu?" Cim sede tamo i trpe znaci da im je dobro.


Pterpostavljam da su ti privrednici pronašli svoje mesto na tržištu i sa te strane im odgovara da budu u Jagodini dok sigurno postoje i oni koji su napustili Jagodinu. Plaćanjem reketa jesu oštećeni, ali ti koji i dalje o(p)staju u Jagodini možda nisu spremni da rizikuju i istražuju neke nove mogućnosti, očigledno je da reket ne može da ih sasvim uništi ali sigurno je da im nije svejedno da ih neko reketira. Sa druge strane, postoje i oni u "palminoj senci" koji su iz raznih ličnih razloga pošteđeni.
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

dukanizi

Član broj: 245328
Poruke: 114
178.79.2.*



+373 Profil

icon Re: Palmino "veče ljubavi"23.08.2011. u 14:01 - pre 154 meseci
Stalno se u temama o Palmi spominje famoznih 88% glasova!?
Koliko ja znam osvojio je 54,8% i to ne sam vec u koaliciji SPS-PUPS-Jedinstvena Srbija.
Citat:
Lokalno i globalno

Na lokalnim izborima u Jagodini koalicija SPS–PUPS–Jedinstvena Srbija osvojila je 54,8 odsto glasova, što joj je donelo 19 od 31 mesta u gradskoj skupštini. Koalicija koju predvodi Demokratska stranka osvojila je 16 odsto glasova i imaće sedam mesta, SRS 10 odsto glasova (tri mesta), a DSS dva mandata.

http://www.vreme.com/cms/view.php?id=633255
http://www.jagodina.org.rs/sr/skupstina.php
 
Odgovor na temu

Shomi Li Jones
Student

Član broj: 278521
Poruke: 10
*.dip.t-dialin.net.



+199 Profil

icon Re: Palmino "veče ljubavi"25.08.2011. u 21:36 - pre 154 meseci
Ne postoji razlog zašto bi se u Jagodini bolje živelo nego drugde. Osim Njega. Porez je lopovluk države u nekom smislu jer ti radiš a ona uzme, no zauzvrat dobiješ nešto, ali nemaš baš opciju da ne daš pare i ne uživaš usluge. Isto je i sa Jagodinom, osim što Jagodina radi a Država ne radi: jer Palma zna koja je razlika između destruktivnog parazitizma i nepravedne simbioze (mada ne zna izraze i ne zna baš mnogo o Betovenu)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Palmino "veče ljubavi"

[ Pregleda: 3112 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.