Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa TP-LINK TL-WA901ND u universal repeater

[es] :: Wireless :: problem sa TP-LINK TL-WA901ND u universal repeater

[ Pregleda: 1607 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

amokk666
Bg

Član broj: 71605
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon problem sa TP-LINK TL-WA901ND u universal repeater10.09.2011. u 00:18 - pre 153 meseci
imam adsl internet i telekomov ruter hg520c, posto taj ruter ne moze da mi pokrije signalom celu kucu odlucio sam se da kupim TP-LINK TL-WA901ND. hg520c mi se nalazi na prvom spratu a na drugom mi se nalazi tp link. tp link sam podesio da radi u universal repeater modu i prima signal od hg520c jacine 29db (tako pise na tp linku). ova kombinacija radi savrseno sve dok ima konektovanih klijenata na tp link, medjutim ako laptop restartujem ili stavim u sleep, i posle toga ponovo pokusam da se konektujem nastaju problemi, naime laptop pokusava da se konektuje na mrezu ali ne uspeva signal je i dalje dobar, ili se konektuje konekcija traje 10 sekundi odprilike i onda jednostavno se iskljuci sa mreze a signal je u fullu, jedino resenje je da restartujem tp link i onda sve radi ok, napominjem da sam gasio tp link i kada je on ugasen u delovima kuce u kojima imam signal telekomovog rutera sve radi normalno. kada nastane problem i pokusam da se konektujem na mrezu preko android telefona primetio sam da se telefon konektuje i diskonektuje sa mreze svakih 5-10 sekundi, i to se desava dok ne restartujem ruter i posle je sve ok. tp link kao da poludi ako nema konektovanih klijenata. molim vas da li neko zna resenje za ovu boljku?

[Ovu poruku je menjao amokk666 dana 10.09.2011. u 02:42 GMT+1]
no good start to dance
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: problem sa TP-LINK TL-WA901ND u universal repeater

[ Pregleda: 1607 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.