Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Policija stopira „Paradu ponosa“?

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Policija stopira „Paradu ponosa“?
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)
Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

[ Pregleda: 47374 | Odgovora: 297 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vipman

Član broj: 290752
*.adsl-4.sezampro.rs.



+136 Profil

icon Re: Policija stopira „Paradu ponosa“?30.09.2011. u 21:00 - pre 153 meseci
Citat:
Tyler Durden: ^^ lol

Slobodno se izjasni...ali šetaj oko svoje kuće ili partnerove!
 
+2

morihei ueshiba

Član broj: 174125
Poruke: 294
*.cust.dsl.vodafone.it.



+435 Profil

icon Re: Policija stopira „Paradu ponosa“?30.09.2011. u 21:06 - pre 153 meseci
Homofobi? Eh,treba razumeti tu unutrasnju borbu sa latentnom homoseksualnoscu. Nije to lako. Sutiranje pedera/suparnickog navijaca/gancija koji bespomocno lezi na zemlji,naravno uz obilatu pomoc svoje sabrace sa slicnim problemom je stari narodni lek za lecenje te frustracije. Ako se nema para za autobus do Bg da se biju pederi,moze da posluzi i prosipanje mrznje po forumima i fejzbuku. Ali kad ostane sam sa svojim mislima i zeljama....gadno.


Mio papa' dice che ogni uomo ha tre misure:
altezza, larghezza e lunghezza
 
+6

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.adsl.verat.net.



+6455 Profil

icon Re: Policija stopira „Paradu ponosa“?30.09.2011. u 21:15 - pre 153 meseci
Svaka mu je ka u Njegoša

Prikačeni fajlovi
 
+8

Vipman

Član broj: 290752
*.adsl-4.sezampro.rs.



+136 Profil

icon Re: Policija stopira „Paradu ponosa“?30.09.2011. u 21:17 - pre 153 meseci
Citat:
morihei ueshiba: Homofobi? Eh,treba razumeti tu unutrasnju borbu sa latentnom homoseksualnoscu. Nije to lako. Sutiranje pedera/suparnickog navijaca/gancija koji bespomocno lezi na zemlji,naravno uz obilatu pomoc svoje sabrace sa slicnim problemom je stari narodni lek za lecenje te frustracije. Ako se nema para za autobus do Bg da se biju pederi,moze da posluzi i prosipanje mrznje po forumima i fejzbuku. Ali kad ostane sam sa svojim mislima i zeljama....gadno.

Pederofobi? Eh,treba razumeti tu unutrasnju borbu sa latentnom potrebom biti normalan. Nije to lako. Provociranje većine/izvrtanje istine/lažima da je nenormalno normalno,naravno uz obilatu pomoc svoje sabrace sa slicnim problemom je stari narodni lek za lecenje te frustracije. Ako se nema para za autobus do Bg da se ode na paradu,moze da posluzi i prosipanje laži po forumima i fejzbuku. Ali kad ostane sam sa svojim mislima i zeljama....gadno.
 
+6

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+968 Profil

icon Re: Policija stopira „Paradu ponosa“?30.09.2011. u 21:25 - pre 153 meseci
Citat:
ventura: Svaka mu je ka u Njegoša...

jest. kad je Njegoš bio u uzrastu od pet godina.
 
+5

Vipman

Član broj: 290752
*.adsl-4.sezampro.rs.



+136 Profil

icon Re: Policija stopira „Paradu ponosa“?30.09.2011. u 21:30 - pre 153 meseci
Jedno pitanje?
Ako kažem: "Ajmo svi na tu paradu da karamo pedere", jer to govor mržnje ili naša podrška njima?
 
+6

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.adsl.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Policija stopira „Paradu ponosa“?30.09.2011. u 21:37 - pre 153 meseci
Ni jedno ni drugo.
To samo znaci da si ti peder.
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
+3

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+968 Profil

icon Re: Policija stopira „Paradu ponosa“?30.09.2011. u 21:37 - pre 153 meseci
Citat:
Vipman: Jedno pitanje?
Ako kažem: "Ajmo svi na tu paradu da karamo pedere", jer to govor mržnje ili naša podrška njima?

to se zove out-ovanje.
 
+6

mist
Milos Stanic
Kragujevac

Član broj: 4871
Poruke: 210
*.dynamic.sbb.rs.



+190 Profil

icon Re: Policija stopira „Paradu ponosa“?30.09.2011. u 21:37 - pre 153 meseci
@morihei ueshiba: ceo dan razmišljam o tom insertu iz filma, al' me mrzelo da tražim.

To je srž! Oni se plaše da im se ne digne ako vide dvojicu muškaraca da se ljube. O tome se radi! Ako im se digne ili moraju da ih prebiju ili da se ubiju. Nema treće. To je ta potisnuta svest, taj programirani strah, taj užas kojim smo mi ovde vaspitavani.

Što reče Isak666: ja sam gej/šiptar.

@Devangari: kao i uvek, pravo u centar.

Iako se uopšte ne slažem ni u čemu sa mojim sugrađaninom CoyoteKG, delim njegovo mišljenje o članstvu [ES]. Ako [ES] ima 300k članova, bar nekoliko hiljada bi statistički morali da budu gejevi. To je dovoljno veliki uzorak da ih sigurno ima.

Stvarno bih voleo da makar oni gejevi među nama koji nisu registrovani pod imenom i prezimenom kažu nešto na ovu temu. Ili neka bar registruju još jedan anonimni username za jednokratnu upotrebu samo na ovoj temi, ako misle da će oglašavanjem da se kompromituju među ostalim učesnicima foruma.

Pozdrav svima.

http://www.kgonline.info - Prvi kragujevački portal i forum
 
+2

Vipman

Član broj: 290752
*.adsl-1.sezampro.rs.



+136 Profil

icon Re: Policija stopira „Paradu ponosa“?30.09.2011. u 21:40 - pre 153 meseci
Citat:
Tyler Durden: Ni jedno ni drugo.
To znaci da si ti pe*er*ina.

Bez vređanja!
Mislim da kao sistem administrator treba da znaš pravila foruma. Aj što ti je latinski jezik glupost, to mogu da razumem ali da vređaš....na to nemaš pravo!
 
+5

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+968 Profil

icon Re: Policija stopira „Paradu ponosa“?30.09.2011. u 21:41 - pre 153 meseci
danas Žarko Korać reče da bi huligani hteli da tuku gejeve jer bi hteli da ih dodiruju
 
+6

Vipman

Član broj: 290752
*.adsl-1.sezampro.rs.



+136 Profil

icon Re: Policija stopira „Paradu ponosa“?30.09.2011. u 21:44 - pre 153 meseci
Citat:
Pirossi: danas Žarko Korać reče da bi huligani hteli da tuku gejeve jer bi hteli da ih dodiruju :D

Eh...njegovi pusti snovi!
 
+2

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Policija stopira „Paradu ponosa“?30.09.2011. u 22:04 - pre 153 meseci
Ko se bije taj se voli. LOL
 
+1

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Policija stopira „Paradu ponosa“?30.09.2011. u 22:06 - pre 153 meseci
Citat:
mist:
Ili neka bar registruju još jedan anonimni username za jednokratnu upotrebu samo na ovoj temi, ako misle da će oglašavanjem da se kompromituju među ostalim učesnicima foruma.
.


Zasto anonimni username? Pa mogu valjda da se ponose i bez parade
 
+5

morihei ueshiba

Član broj: 174125
Poruke: 294
*.cust.dsl.vodafone.it.



+435 Profil

icon Re: Policija stopira „Paradu ponosa“?30.09.2011. u 22:10 - pre 153 meseci
Bilo bi zanimljivo saznati u kom obliku ce biti nagrada koju ce vodje huligana dobiti kad odu na raport kod svog vrhovnog vodje i obaveste ga da je zadatak izvrsen. Vidim scenu u nekom salonu kuce u otmenom delu grada,pucketa vatrica u kaminu,egzoticne falusoidne figurice po vitrinama,vodja sedi u stilskoj fotelji obucen u bade mantil,oko vrata mu je besprekorna svilena marama,a u krilu zadovoljno prede persijska maca...

"tatice,tvoje zelje su ispunjene,smrdljivci se nece setati gradom,stavili smo celu drzavu pod kontrolu!"
"bravo decace moj,pridji blize da ti tatica da bonu,imam jos zadataka za tebe,ali prvo malo da se opustimo...."
Mio papa' dice che ogni uomo ha tre misure:
altezza, larghezza e lunghezza
 
+2

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
*.adsl-a-6.sezampro.rs.



+679 Profil

icon Re: Policija stopira „Paradu ponosa“?30.09.2011. u 22:11 - pre 153 meseci
'ebo majku... Pa gde vi živite i kako razmišljate? Apsolutno me zabole i za homose i za dversku "porodičnu" šetnju, i za međunarodni skup pčelara i za protest malinara i za urlanje deviznih štediša... Ako su uredno prijavili skup, ako skup ne propagira mržnju, čemu onda ovo povlačenje? Smarali su o plaćanju bezbednosnih službi, a znali su sve vreme da i kada bi nekim čudom dobili te pare da bi se opet povukli. Ovo je bio jedan veliki TEST, a mi smo pukli k'o zvečke. Šta mislite, da ambasadu SAD i DE boli ku... za gejeve pa da urgiraju na podršci? NE, interesuje ih do kolike mere može neko da izjavi nešto što nije po "normi", a da ne moraju da mere štopericom dok ga neko ne zvekne ciglom u glavu. Po istom principu je poginuo onaj francuz, i bio prebijen onaj jevrej, pa su se po Facebook-u, YouTube-u i komentarima na svetskim medijskim sajtovima širile poruke lokalpatriota: "Ma on je provocirao, tako mu i treba!". Tako je i ovde... "ako dođeš, razbiću ti facu, sam ćeš biti kriv". Vrlo kvalitetno razmišljanje. Ako se policijski sindikat gadi gejeva pa sa klerofašistima objavljuje neke proglase, šta mislite šta će sutra biti kada se budu gadili vas? Gadili su se tako i šiptara i mađara i hrvata 90tih... lepo smo prošli tada, 'ajmo opet.

Citat:
Kada su nacisti došli po komuniste,
ja sam ćutao;
jer nisam bio komunista.

Kada su zatvorili socijaldemokrate,
ja sam ćutao;
jer nisam bio socijaldemokrata.

Kada su došli po sindikalce,
ja se nisam pobunio;
jer nisam bio sindikalac.

Kada su došli po mene,
nije preostao niko da se pobuni.

Martin Niemöller


"Ma šta bre da paradiraju... kakva su to njihova prava, kakvi bakrači?" - Tražili ste, gledajte. Gledali ste moleban za Kosovo, gledali ste skup SRS-a, a gledaćete i izbore 2012 i videćete kako se novopečeni maloumnici ne boje nikoga, ni vas a ni murije. Upravo je Dačić ugasio vatru naftom, prolongira a ujedno i potpaljuje požar... Goreće vam Beograd, više nego šte i mislili da može da gori. Pustili ste pse s' lanca. Srećno.
A man is smart. People are stupid.
 
+10

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+968 Profil

icon Re: Policija stopira „Paradu ponosa“?30.09.2011. u 22:17 - pre 153 meseci
kada bih ovde hteo da napravim paradu biciklista u dane posta, lokalni monah Aritmije bi me već opomenuo kako nije bogougodno bilo šta jahati u to doba jer može da iziritira pastvu.
 
+5

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Policija stopira „Paradu ponosa“?30.09.2011. u 22:22 - pre 153 meseci
mnogo vas ima!
izgleda sam ipak ja jedini nenormalan...
 
+2

Vipman

Član broj: 290752
*.adsl-1.sezampro.rs.



+136 Profil

icon Re: Policija stopira „Paradu ponosa“?30.09.2011. u 22:23 - pre 153 meseci
Citat:
Pirossi: kada bih ovde hteo da napravim paradu biciklista u dane posta, lokalni monah Aritmije bi me već opomenuo kako nije bogougodno bilo šta jahati u to doba jer može da iziritira pastvu.

Nema pastve u pravoslavlju!
Propao ti je "fazon" koji baš nema nikakve veze sa temom sem sa tvojim lošim namerama!
Ogavno je u kom kontekstu spominješ post!
 
+2

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Policija stopira „Paradu ponosa“?30.09.2011. u 22:25 - pre 153 meseci
@burex, svaka cast na postu.

CoyoteKG, ma ne brini, nisi jedini :D
 
+2

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Policija stopira „Paradu ponosa“?
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)
Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

[ Pregleda: 47374 | Odgovora: 297 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.