Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama

elitemadzone.org :: MadZone :: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)
Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 49807 | Odgovora: 380 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

herzog

Član broj: 69219
Poruke: 1095
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 41486438


+298 Profil

icon Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama02.10.2011. u 15:58 - pre 152 meseci
Vracaju se potomci Honveda sa zahtevima : http://www.021.rs/Novi-Sad/Ves...ni-traze-povracaj-imovine.html
H bibz cbgcvfh arzn zhqebfgv , cerqwv an fyrqrćv.
 
0

commissar

Član broj: 18743
Poruke: 600
*.dynamic.sbb.rs.



+172 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama02.10.2011. u 16:04 - pre 152 meseci
Ne talasaj!
;)
Dobra vila mi je ispunila 2 zelje. Treci put nisam mogao.
 
0

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama02.10.2011. u 16:05 - pre 152 meseci
neverovatno...
 
0

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama02.10.2011. u 16:05 - pre 152 meseci
Možda će dobiti čak i izvinjenje... Uz imovinu. Možda.
about:networking
 
+1

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama02.10.2011. u 16:18 - pre 152 meseci
Sta se bunite, jeste hteli "demokratiju" , "ljudska prava" i "kapitalizam". Drug Tito je to lepo bio sredio valjda sa Vili Brantom da se u zamenu za ratnu stetu koju je Nemacka trebalo da placa Jugoslaviji to otpise i ne dira, ali vi hocete da revidirate istoriju. Sad trpite i placajte.
 
0

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama02.10.2011. u 16:23 - pre 152 meseci
Apropo "imaginarnih" domaćih nacističkih grupa

Citat:
Srpsko lekarsko društvo skinulo homofobiju sa liste bolesti

BEOGRAD, 2. oktobar 2011, (Njuz) – Posle više od dvadeset godina, homofobija je od juče i zvanično skinuta sa liste bolesti Srpskog lekarskog društva, izjavio je portparol ove organizacije Dragoljub Paunović na danas održanoj konferenciji za štampu u Medija centru. Domaće grupe i organizacije koje se bore za prava homofoba su više od dvadeset godina u zemlji i u svetu lobirale za uklanjanje ove fobije sa liste oboljenja.

Ljuba Amidžić, vođa lobi-organizacije „Mrzeti je ljudski“, dao je ovim povodom izjavu za medije.

- Veliko olakšanje i pobedu u bici za ljudska prava predstavlja činjenica da sada svi homofobi, i oni koji to možda još uvek nisu priznali, mogu slobodno da to i kažu, a da ne budu zbog toga označeni kao bolesnici. Potpuno je prirodno mrzeti i plašiti se nekoga ko je drugačiji od vas. Ljudi se rađaju kao homofobi, to nije njihov izbor ili opredeljenje. Nauka je odavno dokazala da dete koje je odraslo sa dva homofobična roditelja neće i samo postati homofob, kao i da ima dosta homofoba koji imaju nehomofobične roditelje – zaključuje gospodin Amidžić.

Homofobija se, podsetimo, manifestuje strahom i mržnjom prema osobama homoseksualne orijentacije, a više miliona građana Srbije su deklarisani homofobi. Od danas oni više ne moraju da kriju svoj prezir prema LGBT populaciji.

- Ranije mi se čak dva puta desilo da sam bio diskriminisan kada sam u javnosti izneo svoj stav o tome kako sve pedere treba pobiti – tvrdi Mare Indijanac sa Novog Beograda – Nadam se da je svima onima koji su mi tada rekli da idem da se lečim sada žao zbog toga.

Skidanje homofobije sa liste bolesti je, prema rečima portparola jedne od grupa za lobiranje, samo prvi korak u borbi protiv diskriminacije neobrazovane većine, a najavljeno je i da će se nastaviti sa lobiranjem za uklanjanje ksenofobije i nacionalizma sa ove liste.

Viktor Marković

http://www.njuz.net/srpsko-lek...o-homofobiju-sa-liste-bolesti/


:)))

Video čovek (Vajs) da milioni u Srbiji razumeju šta su oni u stvari radili za vreme rata. Isto ono što su oni radili sa Jevrejima, Srbima i ostalima u to vreme to vi sada radite sa LGBT. Tako da, sami ste se prijavili u to društvo. Vi ste takoreći braća. Trebali bi ste da razumete čoveka. Da nije tužno bilo bi smešno.
 
0

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+132 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama02.10.2011. u 16:42 - pre 152 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Sta se bunite, jeste hteli "demokratiju" , "ljudska prava" i "kapitalizam". Drug Tito je to lepo bio sredio valjda sa Vili Brantom da se u zamenu za ratnu stetu koju je Nemacka trebalo da placa Jugoslaviji to otpise i ne dira, ali vi hocete da revidirate istoriju. Sad trpite i placajte.
Nije demokratija oduzimala imovinu, nego Broz.
 
0

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama02.10.2011. u 16:44 - pre 152 meseci
Pa ni nemci nisu vodili na masažu i trljali jevreje frotiranim peškirma posle kupanja....
about:networking
 
+3

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama02.10.2011. u 16:47 - pre 152 meseci
@stil, ovaaj.. kako da ti kazem.. Njuz je.. za'ebancija :)
 
+5

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama02.10.2011. u 16:52 - pre 152 meseci
13 miliona Nemaca moralo je da naposti svoje domovine i imovinu u istocnoj Evropi nakon sloma rajha po usmenom dogovoru Cercila i Staljina. Nigde do sada, pa cak ni u sudetskoj oblasti (Ceska) nisu obesteceni. Ne znam zasto bi Srbija bila izuzetak ?
 
+2

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama02.10.2011. u 17:04 - pre 152 meseci
Citat:
Shadowed: @stil, ovaaj.. kako da ti kazem.. Njuz je.. za'ebancija :)


Pa naravno, ispod citata stoji smajli :) Ali poenta je tu. Ko razume shvatiće šta sam hteo da kažem :)

 
0

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.adsl.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama02.10.2011. u 17:30 - pre 152 meseci
Imaginarne?

Ovaj nojevski refleks bi zaista neko trebao strucno prouciti...
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama02.10.2011. u 17:52 - pre 152 meseci
Citat:
maliradojca: Nije demokratija oduzimala imovinu, nego Broz.
Je li? Pa ko oduze drustvenu imovinu od drustva i predade je lopovima? Jel isto Broz? More ne galamite tu. Sve je to tako i trebalo. Ono sto nije trebalo je da neko smislja kako ce da im vraca. Ne daju bez tog vracanjaa u Jevropu? I ne mora da daju. Daj da mi ocistimo djubre ponovo kao sto je bilo za Brozova vakta, i ovo sa ulica i ovo iz teme, pa sta ce nam onda Jevropa. Biga, i sve bogatstvo Glembajevih bilo je bazirano na prvoj kesi zlata koju je cukundeda Glembaj oteo u u sumi nekom trgovcu, pa sta onda. Jesu li vratili potomci Glembajevi taj posteno zaradjeni kapital posle potomcima onog trgovca? Nisu. Znaci, taknuto maknuto. Tako to treba da bude. Jel necete? Onda ko vas... Placajte fasistima i saradnicima okupatora, samo nabavite dosta vazelina.
 
+2

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama02.10.2011. u 18:07 - pre 152 meseci
aha, samo treba odrediti kad je prvobitni grijeh napravljen... Nekad se mora povuci crta i reci "od tada na ovamo, radimo posteno". A sve ostalo su gluposti i pokusaj da se neko okoristi tudjom imovinom.
 
0

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
*.dial-up.dsl.siol.net.

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama02.10.2011. u 18:54 - pre 152 meseci
Zanima me da li su i četnici, kao nemački kolaboratori, isto tako uključeni u ovu kolektivnu krivicu, tj. ni oni ne mogu dobiti imovinu nazad?
 
0

payge

Član broj: 25165
Poruke: 26



+1012 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama02.10.2011. u 19:20 - pre 152 meseci
Gazprom ce opet morati da objasnjava neke stvari hunima i folksdojcerima.
 
+2

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama02.10.2011. u 19:42 - pre 152 meseci
Citat:
gajo2: Zanima me da li su i četnici, kao nemački kolaboratori, isto tako uključeni u ovu kolektivnu krivicu, tj. ni oni ne mogu dobiti imovinu nazad?
Posto ipak nisu nasli prvog gerilca i gibanicara Evrope, verovatno nisu.
Citat:
yolja624: aha, samo treba odrediti kad je prvobitni grijeh napravljen... Nekad se mora povuci crta i reci "od tada na ovamo, radimo posteno". A sve ostalo su gluposti i pokusaj da se neko okoristi tudjom imovinom.
Pa eto, od tada kad je posteno zaradjen kapital izmedju prvog i drugog svetskog rata vracen drutvu, od tad je trebalo da se racuna ta crta i gotovo. Ama se Jevropi to ne svidja. Kaze to je kontinuitet sa "komunizmom". Opr Dobr za takvu Jevropu. Meni vala debelo poceli da idu na ganglije tim glupostima. Zasto, evo zasto,. Da oni hoce da stvarno jevropeizuju ovu teritoriju oni bi vise paznje posvecivali ovom ciscenju svakojakog djubreta sa nje, a manje bi drndali ovakve gluposti kao sto su te restitucije. Ama i oni tamo izgleda isto igraju kako im kojekakvi "ugledni bizmismeni" sviraju, pa im je vazno samo ko ce koliko da se nadrpa "privatne svojine" , prema tome, meni takva Jevropa niti treba niti me interesuje. Kome treba njegova stvar. Mene je zanimala ona Jevropa i Amerika kakve su bile dok je bio hladni rat, a ovo sad me ama bas ič ne interesuje.
 
+4

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+835 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama02.10.2011. u 19:50 - pre 152 meseci
Citat:
Zanima me da li su i četnici, kao nemački kolaboratori, isto tako uključeni u ovu kolektivnu krivicu, tj. ni oni ne mogu dobiti imovinu nazad?

Pa ovaj, cetnici su pobili oko 1700 a partizani oko 1600 Nemaca... Lepo je Vili Brant skrenuo paznju drugu Titi,da mu isporuci racun iskljucivo za ceh koji su napravili Nemci minus pobijene i proterane Svabe tako da je ovaj pare za potemkinova sela morao da trazi od mmf-a..
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama02.10.2011. u 20:00 - pre 152 meseci
Znas sta kaze negde danas u vezi nekakvog "gradjanskog zakonika" koji valjda isto mora da se napravi zbog Jevrope. Kaze, "usled prelaska na privatnu svojinu sve vise ima gradjani da poseduju akcije pa ce sve vise da bude otimanja oko nasledstva pa zato treba taj gradjanski zakonik bla bla bla " Meni bilo malo muka dok sam ono citao. To sam prvi put uzeo da pregledam novine posle nekoliko meseci. ... te takva Jevropo. Jesam li ja zbog toga od pojave patriJota cesto bio gladan, zedan, sam ko pas (sto kaze Gavrilo iz tri karte za Holivud ;-) ) ... dok nismo doneli ovu slobodu i demokratiju sto ih sad uzivamo. More dok smo bili drugovi bili smo gospoda.
 
+3

balavi

Član broj: 175011
Poruke: 797
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama02.10.2011. u 20:18 - pre 152 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: ..... More dok smo bili drugovi bili smo gospoda.


jea, to je bilo extra doba, a to što je propao mi smo krivi ....
 
+1

elitemadzone.org :: MadZone :: Dok se mi bavimo imaginarnim domacim nacistickim grupama
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)
Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 49807 | Odgovora: 380 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.