Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Moze nam se, a i treba

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Moze nam se, a i treba

[ Pregleda: 4062 | Odgovora: 18 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Moze nam se, a i treba15.10.2011. u 23:30 - pre 151 meseci
Citat:

BEOGRAD - Jedna devojka koja je nosila majicu sa oznakom LGBT populacije teško je povređena kada je napao maloletnik sa nožem u Ulici carice Milice u centru Beograda, rekli su danas u ministarstvu unutrašnjih poslova Srbije.

Al aj sad...to manje vise...

Nego ovo:

Citat:
Kako su naveli, napad u kojoj je povređena A.Ž. dogodio se jutros oko 4.30 u centru grada. Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić kazao je da je počinilac uhapšen, ali da mu sudije nisu odredile policijsko zadržavanje jer je maloletan.


http://www.blic.rs/Vesti/Hroni...jku-sa-simbolom-LGBT-na-majici

Gde mi to zivimo?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Moze nam se, a i treba15.10.2011. u 23:38 - pre 151 meseci
Citat:
3way:

Gde mi to zivimo?


Ne znam ni ja.
Kad je doslo vreme da se potencijalna lezbejka odvaljuju od batina, umesto da mlad covek gaji dobre odnose sa njom, u nadi da ce mozda jednog dana ipak nekako uspeti da se uglavi izmedju nje i njene devojke.

E omladino srpska...
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Moze nam se, a i treba15.10.2011. u 23:41 - pre 151 meseci
Nisam mislio na to sto je u pitanju prava lezbejka ili neko ko nosi taj znak na majici, to uopste nije bitno...nego na to da se neko ko je pokusao ubistvo ne zadrzi u zatvoru.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Moze nam se, a i treba15.10.2011. u 23:52 - pre 151 meseci
^^
Pa upravo o tome i pisem - kakvi su vam to prioriteti :D
To su sitnice, nije ni bitno sta ce biti sa njim.

Ja da sam bio tamo, neutralisao bih napadaca sa jednim tanto dori-em, a onda bih rekao napadnutoj da podjemo kod mene kuci jer je tamo sigurno, ali i da povede i devojku, da nije sama u tako teskom trenutku.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Moze nam se, a i treba15.10.2011. u 23:53 - pre 151 meseci
E ti se zaje*avas, a ja sam ovo skroz ozbiljno shvatio :)
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

mulaz
Ljubljana

Član broj: 47602
Poruke: 2239
*.dial-up.dsl.siol.net.

Jabber: mulaz@elitesecurity.org
Sajt: www.mulaz.org


+184 Profil

icon Re: Moze nam se, a i treba16.10.2011. u 00:54 - pre 151 meseci
Citat:
Isak666
Ja da sam bio tamo, neutralisao bih napadaca sa jednim tanto dori-em, a onda bih rekao napadnutoj da podjemo kod mene kuci jer je tamo sigurno, ali i da povede i devojku, da nije sama u tako teskom trenutku.



I tata bi, sine :)
Bolje ispasti glup nego iz aviona
http://www.mulaz.org/
 
Odgovor na temu

Devanagari
Belgradesh, Srbistan

Član broj: 255755
Poruke: 52
*.alshamil.net.ae.



+702 Profil

icon Re: Moze nam se, a i treba16.10.2011. u 03:58 - pre 151 meseci
Najjaći™ komentar:
Citat:
To što zam zabranio održavanje Parade ponosa ne znači da je sada počela sezona linča na one koji pripadaju toj populaciji

kaže menistar.

Ta Srbija je kao neki backwards svet iz nekog Kerolovog romana. Okreneš normalnu stvar naopačke i onda je to novo "normalno". Kao ono deca kada se sagnu i gledaju svet unazad, kroz noge, zaokrenut za 180º. Tako i ovaj zaključak iz citata. Zabraniš paradu i time priznaš realan odnos snaga i daš legitimitet nasilnicima. Otvoriš sezonu lova na patke, pucaj kad kažem. I onda konačno izađeš na televizor i kažeš kako je sve suprotno od toga. Da je Orvel mogao da vidi ovo pre nego što je počeo da piše, nikada ne bi napisao ni jednu jedinu reč, prosto ne bi više imalo smisla.
Nakon velike svetske katastrofe, Srbija će biti u prilici da povrati Kosovo i Metohiju
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Moze nam se, a i treba16.10.2011. u 06:18 - pre 151 meseci
iz vesti se nigde ne vidi da li ju je napao zbog natpisa na majici ili tek onako iz nevezuse ?

Sve u svemu Srbija je postala nazalost drustvo dokonih pa se izmisljaju ko zna kakve budalastine.
 
Odgovor na temu

Marko Medojević
Team leader
Digital ST
Beograd

Član broj: 93659
Poruke: 776
*.adsl-3.sezampro.rs.

Sajt: www.digitalst.rs


+99 Profil

icon Re: Moze nam se, a i treba16.10.2011. u 07:23 - pre 151 meseci
Mislim da bi poreski obveznici trebali da odreše kesu i da daju milion dolara za maloletnog napadača.
 
Odgovor na temu

llux

Član broj: 63288
Poruke: 419
*.opera-mini.net.



+253 Profil

icon Re: Moze nam se, a i treba16.10.2011. u 08:08 - pre 151 meseci
Ljudi, pa vi mozete dobro da zaradjujete, eventualno i da se obogatite. Samo angazujte svoju decu.
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Moze nam se, a i treba16.10.2011. u 08:10 - pre 151 meseci
...i ne samo to! Treba da se kazni djevojka koja je, time sto je nosila majicu sa bojama LGBT, ugrozavala porodicne vrijednosti naseg zdravog drustva te prava maloljetnog napadaca da bude u straight okruzenju!

Pravda za maloljetnika (umalo ne na pisah "pravda za Urosa" al to je drugi huligan...)
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
212-200-65-116.3gnet.mts.telekom.rs.



+165 Profil

icon Re: Moze nam se, a i treba16.10.2011. u 08:57 - pre 151 meseci
pogled godinu dana u buducnost
"dve nedelje nakon sto je napadnuta devojka od strane maloletnog lica sa nozem, protiv kojeg sud nije ucinio nista, nakon medijske hajke su ga ipak zatvorili i zapocelo je sudjenje, mesec dana nakon pocetka, pod budnim novinskim okom, maloletnik je osudjen na 5 godina zbog pokusaja ubistva iz nehata (ispao mu je noz iz dzepa,a samo ga je hteo pridrzati da ne ubode jadnu devojku,slucajnu prolaznicu, nakon cega se desio citav nesporazum), od tog trena se dizu svi "maloletnici za pravdu", unistavaju fasade kuca i organizuju protestnu setnju "pravda za noz", nakon 2 meseca pritiska od strane "maloletnika", na sudu se ponovo pojavljuje optuzeni, ovaj put da mu se izrekne olaksavajuca kazna, jer je sud shvatio da ipak nije hteo da ubode devojku,nego mu je uistinu noz samo ispao, ali zbog ugrozavanja javnog reda i mira dobija kaznu od 6 meseci,od kojih je do sada odsluzio 3 meseca, a cetvrtog meseca od pocetka sluzenja mu se, zbog dobrog vladanja, dopusta da kaznu izdrzava uslovno, sledecih 2 meseca, a nakon narednih pola godine mu se brise iz dosijea nesporazum oko noza

danas, godinu dana nakon pocetka citave price, sada punoletnik, je dobio odstetu za pretrpljenu bol od strane drzave u iznosu od 100 prosecnih poslanickih plata i pocasno mesto u gornjem domu skupstine

devojka je dobila 2 meseca strogog zatvora zbog klevete"
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
92.244.132.*

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Moze nam se, a i treba17.10.2011. u 09:03 - pre 151 meseci
Cek da vidim da li sam dobro shvatio. Ako si maloletan, i ako nozem napravis promaju nekom na grudima, neces dobiti policijsko zadrzavanje? Jer si maloletan?

Okej... mislim da je ta informacija izuzetno bitna podmlatku Obraza, 1389, Dveri, etc.

Samo bih zamolio ministra Dacica da stavi pancire u slobodnu prodaju gradjanima, trebace :)))
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: Moze nam se, a i treba17.10.2011. u 09:39 - pre 151 meseci
Čitam sve ovo i prosto "vidim" Nušića u grobu kako se cinično smeje...
 
Odgovor na temu

mulaz
Ljubljana

Član broj: 47602
Poruke: 2239
212.235.185.*

Jabber: mulaz@elitesecurity.org
Sajt: www.mulaz.org


+184 Profil

icon Re: Moze nam se, a i treba17.10.2011. u 11:46 - pre 151 meseci
A sto ne bi napravili nesto novo... revolucionarno? Recimo nesto poput zatvora... al' za maloletna lica? Al da ne izgleda tako ruzno, mogli bi tu novu instituciju da nazovemo "popravni dom"... a mozda cak "vaspitno-popravni dom", naravno za maloletnike. Znam da je to nesto "nevidjeno", ali mogli bi cak da objavimo to na nekom sajtu.... nesto poput ovoga:

http://www.uiks.mpravde.gov.rs...o-popravni-dom-za-maloletnike/

samo sto bi tu bile informacije o tom novom "popravnom domu". I posle bi mogle sudije da posalju te maloletnike u jedan takav "dom".


:)
Bolje ispasti glup nego iz aviona
http://www.mulaz.org/
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
212-200-65-107.3gnet.mts.telekom.rs.



+165 Profil

icon Re: Moze nam se, a i treba17.10.2011. u 11:52 - pre 151 meseci
ne postoji ni jedan kpd?!?!
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Moze nam se, a i treba17.10.2011. u 12:20 - pre 151 meseci
Citat:
19-Year-Old Virginia Man Sentenced to Nearly 97 Years for Robberies

Published October 04, 2011
| Associated Press

A 19-year-old Virginia man convicted of several crimes related to robberies in Virginia and North Carolina has been sentenced to nearly 97 years in prison.

Raymond Lewis Perry, of Norfolk, was sentenced Monday in federal court.

He was convicted in June on charges of conspiracy to interfere with commerce by means of robbery, three counts of interference with commerce by means of robbery, and four counts of using a firearm in furtherance of a crime of violence.

Court records show Perry robbed a pizzeria, a convenience store and a gas station in Virginia Beach in September 2010. A clerk at the gas station was shot but survived.

He also was convicted of robbing two grocery stores that month in Gates County, N.C.

http://www.foxnews.com/us/2011...-nearly-7-years-for-robberies/


Tinejdžer osuđen na na 97 godina zatvora. Sačekaš samo da napuni 18 i doviđenja.
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
213.133.8.*



+334 Profil

icon Re: Moze nam se, a i treba17.10.2011. u 17:16 - pre 151 meseci
roditelje treba poslati u zatvor a klinca u popravni pa ce komsije dobro da se zamisle kako ce da vaspitaju svoje dijete

inace se ne sjecam da su se ovakvi incidenti desavali dok nisu pocele da se organizuju famozne parade, a bilo je pedera i tada isto kao i danas
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Moze nam se, a i treba18.10.2011. u 12:47 - pre 151 meseci


^
Greska.
Javilo se sa profasistickim organizacijama tipa obraz, dveri, 1389 itd....


Jeste li zapazili kako su izlepili "MIROLJUBIVE" plakate uoci parade? Na plakatu masa huligana, i natpis: MI DOLAZIMO

Kako obecavajuce i miroljubivo.....
Prava harmonija.


PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Moze nam se, a i treba

[ Pregleda: 4062 | Odgovora: 18 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.