Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Rucno pravljena tablica-KAZNA ili ZULUM

elitemadzone.org :: AutoZone :: Rucno pravljena tablica-KAZNA ili ZULUM

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 48578 | Odgovora: 147 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Rucno pravljena tablica-KAZNA ili ZULUM23.09.2013. u 16:24 - pre 128 meseci
Citat:
A svi ovi sto se bune zbog vise tablica po vozilu i ne znam ja cega neka se zapitaju ali najsikrenije da li se bune kada ginu ljudi na ulicama zbog pekoracenja brzine. Naravno da ne. Boli ih uvo za druge, gledaju samo sebe. Bravo.

Samim tim pazim i ostale.Evo danas po gradu sam uterao 5.9.Kakva je to voznja za boli me uvo za druge ?
 
Odgovor na temu

Cezar Corolla
Automehanicar

Član broj: 308649
Poruke: 477



+52 Profil

icon Re: Rucno pravljena tablica-KAZNA ili ZULUM23.09.2013. u 17:52 - pre 128 meseci
Citat:
jnk:
Onda će pre biti da je u pitanju klasična patrola, tj. čisto sumnjam da će sa 1.2 puntom da presreće bilo koga.

Uslikaju te i čak i ne moraju da te zaustave već ti pošalju prijavu na kućnu adresu.


Apsolutno tacno.
 
Odgovor na temu

Cezar Corolla
Automehanicar

Član broj: 308649
Poruke: 477



+52 Profil

icon Re: Rucno pravljena tablica-KAZNA ili ZULUM23.09.2013. u 17:54 - pre 128 meseci
Oni nisu nikome duzni da objasnjavaju sta mogu, a sta ne, niti ce to ikada raditi.

Imas plave table, da znas da je policijski, a imas civilne, bas zato da ti ne bi znao. Bas je u tome poenta, da ne znas niti da ti bude jasno kako moze.

Jednostavno moze.

Ako neko moze sebi da dozvoli da ga presretac uhvati sa 260na auto putu, gde je dozvoljeno 120, onda tek oni mogu da rade sa izgledom auta sta zele, bas zbog takvih kretenskih somova.

Hvala Bogu pa mogu, da se malo naj*** keve prostacima koji voze vise nego duplo od dozvoljene brzine.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Rucno pravljena tablica-KAZNA ili ZULUM23.09.2013. u 20:29 - pre 128 meseci
AHA.Evo ti jedne pricice sa somovima iz predsednikove pratnje,izasli i urlali kako se to gura vozilo u garazu,ometa saobracaj.
Malo su povukli rucnu i produzili dalje.Znas moze i tako kada je tvrdo.Tog sa 250 i zabole sta pisu.Nije poenta da nisu potrebne takve mere,
ali isto tako smo poveli pricu u jednoj veleprodaji i polemisali izazivanje i lepljenje uz branik pa navuku ljude u prekrsaj.Nije fake pricica.
Sto se mene tice,kamere po celom gradu i gazeli gde su danas bar troje za psihijatrijski slucaj,bez mogucnosti napustanje ustanove.
 
Odgovor na temu

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: Rucno pravljena tablica-KAZNA ili ZULUM23.09.2013. u 20:32 - pre 128 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Citat:
A svi ovi sto se bune zbog vise tablica po vozilu i ne znam ja cega neka se zapitaju ali najsikrenije da li se bune kada ginu ljudi na ulicama zbog pekoracenja brzine. Naravno da ne. Boli ih uvo za druge, gledaju samo sebe. Bravo.

Samim tim pazim i ostale.Evo danas po gradu sam uterao 5.9.Kakva je to voznja za boli me uvo za druge ?


Koja je svrha tvojih kritika? Zasto ti smetaju neobelezeni automobili?
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Rucno pravljena tablica-KAZNA ili ZULUM23.09.2013. u 20:44 - pre 128 meseci
Ne,smeta mi samovolja u sprovodjenju zakona.Inace to su obelezeni automobili,i dobro je sto su klepili crnogorca koji je vozio 160 na ibarskoj.Mada ima i gorih kao ovaj.







Neka se bave njima,a ne da menjaju tablice.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Rucno pravljena tablica-KAZNA ili ZULUM24.09.2013. u 01:30 - pre 128 meseci
Nemam ništa protiv da presretači imaju i 50 tablica, samo dok to nisu strane tablice , jer kad su oko mene strane tablice na skupim kolima onda ne brinem i pičim 155km/h na autoputu bez zveranja da li u kabini sede uniformisani ili obični ljudi, žene, i deca

Inače, presretač što sam ja video ima strašno iritantan način vožnje koji uopšte ne poštuje nikakva pravila pa shodno tome i smeta drugim normalnim vozačima. Dotični je vozio levom trakom autoputa vrlo dugo vremena ne pretičući nikoga, što mene jako nervira dok gledam u retrovizoru jer nikada ne znam da li će krenuti da me pretiče (bez migavaca naravno) ili će držati istu brzinu što znači da ja mogu da pretičem. Pa se povremeno i vraćao u desnu traku, pa opet izlazio, pa ubrza pa uspori (sve u levoj traci), prosto mi došlo da zovem panduraciju da provere kakav to ludak vozi autoputem i šta hoće...

...kad ono, presretač
 
Odgovor na temu

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: Rucno pravljena tablica-KAZNA ili ZULUM24.09.2013. u 07:09 - pre 128 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Ne,smeta mi samovolja u sprovodjenju zakona.


O kakvoj ti samovolji pricas? Presretaci rade svoj posao i mlate pare.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9500
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Rucno pravljena tablica-KAZNA ili ZULUM24.09.2013. u 07:16 - pre 128 meseci
Pisac sve veće i veće bisere izbacuje

Prvo kaže:
Citat:
... jer kad su oko mene strane tablice na skupim kolima onda ne brinem i pičim 155km/h na autoputu bez zveranja da li u kabini sede uniformisani ili obični ljudi, žene, i deca ... !

Valjda misli da je manja šteta ako sa 155 preseče put autobilu u kome su žene i mala deca ...

A odmah zatim kaže:
Citat:
Inače, presretač što sam ja video ima strašno iritantan način vožnje koji uopšte ne poštuje nikakva pravila pa shodno tome i smeta drugim normalnim vozačima.
Nemoj da pričaš da ne poštuje pravila !?

Citat:
...Pa se povremeno i vraćao u desnu traku, pa opet izlazio, pa ubrza pa uspori (sve u levoj traci), prosto mi došlo da zovem panduraciju da provere kakav to ludak vozi autoputem i šta hoće... !
Dakle, ludak je onaj koji ode malo u levu traku, pa se vrati u desnu, pa ubrza, i, zamislite, USPORI, a junačina je kad neko vozi 155 ?
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Rucno pravljena tablica-KAZNA ili ZULUM24.09.2013. u 08:02 - pre 128 meseci
Voziti 155 na autoputu tamo gde je ograničenje 120 ili 130 je normalna i bezbedna stvar(i po zakonu je za to mizerna kazna bez bodova), a to drugo i nije baš.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9500
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Rucno pravljena tablica-KAZNA ili ZULUM24.09.2013. u 08:28 - pre 128 meseci
Naravno.

" JA sam srbenda, iskusan i talentovan vozač, i nikad nikog ne ugrožavam, a ograničenja su za *ičkice. A i onda kad kršim sve moguće zabrane i ograničenja, to radim sa pažnjom, a ne kao ovi drugi, sve samo govedo i nesposobnjakovići za volanom. I glupe plavuše. Svima bi ja njima oduzeo dozvole. Posebno onim drotovima koji voze malo levom malo desnom trakom, pa iritiraju mene iskusnog vozača."

Tokom vikedna je četvorica ovakvih ubilo sebe i još četvoricu nevinih. (otprilike)
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

codeNO

Član broj: 185745
Poruke: 1192
*.static.isp.telekom.rs.



+76 Profil

icon Re: Rucno pravljena tablica-KAZNA ili ZULUM24.09.2013. u 08:46 - pre 128 meseci
Ovo je prica jednog prijatelja koji je isao poslovno u Albaniju. Zbog toga sto je isao svojim kolima dole sa nasim tablama plasio se sta ce biti sa autom. Prijatelj kod koga je isao mu je rekao da parkira ispred policijske stanice. Razlog, zato sto njihovi presretaci koriste STRANE tablice, a ponajvise nase!!! i zato je auto parkiran ispred njihovog MUP-a nece niko da mu dira auto jer se ne zna ciji je.

Ne bi me cudilo da i nasi imaju u gepeku strane table sobzirom koliko imaju zaplena automobila sa stranim tablicama koja su nevazeca preko
 
Odgovor na temu

anon115774

Član broj: 115774
Poruke: 1656



+920 Profil

icon Re: Rucno pravljena tablica-KAZNA ili ZULUM24.09.2013. u 09:24 - pre 128 meseci
Citat:
pisac:
Nemam ništa protiv da presretači imaju i 50 tablica, samo dok to nisu strane tablice ;), jer kad su oko mene strane tablice na skupim kolima onda ne brinem i pičim 155km/h na autoputu bez zveranja da li u kabini sede uniformisani ili obični ljudi, žene, i deca :D


Upravo zato u Nemackoj koriste strane table (izmedju ostalog).
 
Odgovor na temu

Nemanja
Informatiker

Član broj: 4663
Poruke: 1539
*.cust.tele2.at.



+583 Profil

icon Re: Rucno pravljena tablica-KAZNA ili ZULUM24.09.2013. u 09:29 - pre 128 meseci
Citat:
Java Beograd:
Naravno.

" JA sam srbenda, iskusan i talentovan vozač, i nikad nikog ne ugrožavam, a ograničenja su za *ičkice. A i onda kad kršim sve moguće zabrane i ograničenja, to radim sa pažnjom, a ne kao ovi drugi, sve samo govedo i nesposobnjakovići za volanom. I glupe plavuše. Svima bi ja njima oduzeo dozvole. Posebno onim drotovima koji voze malo levom malo desnom trakom, pa iritiraju mene iskusnog vozača."

Tokom vikedna je četvorica ovakvih ubilo sebe i još četvoricu nevinih. (otprilike)


Svi koji voze sporije od mene su penzioneri koji usporavaju saobracaj, svi koji voze brze od mene su budale zbog kojih cemo svi da izginemo
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.static.isp.telekom.rs.



+6455 Profil

icon Re: Rucno pravljena tablica-KAZNA ili ZULUM24.09.2013. u 09:32 - pre 128 meseci
Citat:
Informer: Upravo zato u Nemackoj koriste strane table (izmedju ostalog).

Znaš kad bi se ja u Srbiji pa i u Nemačkoj zaustavio da me zaustavlja 'presretač' sa stranim tablicama... Jedino da me fizički izgura sa puta.
 
Odgovor na temu

Nemanja
Informatiker

Član broj: 4663
Poruke: 1539
*.cust.tele2.at.



+583 Profil

icon Re: Rucno pravljena tablica-KAZNA ili ZULUM24.09.2013. u 09:50 - pre 128 meseci
Ne verujem da tako lako mogu menjati tablice ... Ovde imas kako izgledaju tablice nemacke policije, kaze :

Bei zivilen Polizeifahrzeugen werden (Fahndung, Zivilstreifen u. ä.) anstatt der eigentlich vorgesehenen Sonderkennzeichen oftmals unauffällige Standard-Kennzeichen verwendet. Eine weitere Schutzmaßnahme sind dabei sogenannte Wechselkennzeichen: Einem Fahrzeug sind dann mehrere Kennzeichen zugeteilt, die regelmäßig ausgetauscht werden.

Sto znaci da sa jedno vozilo duzi vise tablica i da se redovno menjaju.

A ovde ima i spisak civilnih vozila koje koristi austrijska policija, sto bi znacilo da austrijanci ne menjaju tablice ili bar ne tako cesto.
 
Odgovor na temu

Nemanja
Informatiker

Član broj: 4663
Poruke: 1539
*.cust.tele2.at.



+583 Profil

icon Re: Rucno pravljena tablica-KAZNA ili ZULUM24.09.2013. u 09:53 - pre 128 meseci
Inace ...

Sprski vozac prosao 208 km/h i presretaci ga nisu mogli zaustaviti

edit : da nije bio neki A4 :) ?

[Ovu poruku je menjao Nemanja dana 24.09.2013. u 11:07 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9500
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Rucno pravljena tablica-KAZNA ili ZULUM24.09.2013. u 10:42 - pre 128 meseci
^ Snaga policije nije u brzini presretača. Uvek postoji realna situacija da prestupnik ima brži auto. Ali zato je policija insistucija a ne jedna patrola sa jednim vozilom. Uvek postoji način da se prestupnik uhvati: praćenje helikopterom, uključivanje još patrola i slično.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Rucno pravljena tablica-KAZNA ili ZULUM24.09.2013. u 13:33 - pre 128 meseci
Citat:
Java Beograd:
Naravno.

" JA sam srbenda, iskusan i talentovan vozač, i nikad nikog ne ugrožavam, a ograničenja su za *ičkice. A i onda kad kršim sve moguće zabrane i ograničenja, to radim sa pažnjom, a ne kao ovi drugi, sve samo govedo i nesposobnjakovići za volanom. I glupe plavuše. Svima bi ja njima oduzeo dozvole. Posebno onim drotovima koji voze malo levom malo desnom trakom, pa iritiraju mene iskusnog vozača."

Tokom vikedna je četvorica ovakvih ubilo sebe i još četvoricu nevinih. (otprilike)


Svaka čast kako si stavio znak jednakosti na one koji voze 25 kmh preko ograničenja na autoputu i one što krše sve moguće zabrane i ograničenja.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9500
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Rucno pravljena tablica-KAZNA ili ZULUM24.09.2013. u 14:28 - pre 128 meseci
Citat:
jnk:Voziti 155 na autoputu tamo gde je ograničenje 120 ili 130 je normalna i bezbedna stvar(i po zakonu je za to mizerna kazna bez bodova), a to drugo i nije baš.

Citat:
jnk: Svaka čast kako si stavio znak jednakosti na one koji voze 25 kmh preko ograničenja na autoputu i one što krše sve moguće zabrane i ograničenja.


Da se razumemo, i ja sam na autoputu ne mali broj puta vozio preko dozvoljenog. Svima je jasno da kad je put potpuno prav, (a ima takvih deonica u Srbji), a nema drugih učesnika u saobraćaju, može da se vozi i 200 bez problema. Ali nikad nisam tvrdio da je to normalno i bezbedno.

Poenta je u načinu razmišljanja, i neshvatanju ograničenja. Dakle, ti tvrdiš da je 155 km/h - bezbedno. OK, to je tvoje mišljenje. Da li će se naći neko drugi ko će da tvrdi da je 160 bezbedno ? Hoće. Moj komšija će da tvrdi da je 180 potpuno bezbedno. OK, to je njegovo mišljenje. I ? Dokle ovako ? Nema kraja.

Zato što mnogo vozača misli da je "normalno i bezbedno" i tumači normalnost onako kako se njemu svidi - zato nas Srba više pogine na ibarskoj nego što je pogunulo '99 za vreme bombardovanja. I, iskreno, nije mi krivo onih koji slobodnom voljom tumače saobraćajne znake kao neku vrstu preporuke, već mi žao nedužnih i pažljivih vozača.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Rucno pravljena tablica-KAZNA ili ZULUM

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 48578 | Odgovora: 147 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.