Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

BEKO masina ne startuje, pokazuje kao da je u toku pranje i ne moze da se resetuje

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: BEKO masina ne startuje, pokazuje kao da je u toku pranje i ne moze da se resetuje

[ Pregleda: 5676 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Alleksandar1981
Aleksandar Tomic
Elektroprivreda srbije, tehnolog
Pozarevac

Član broj: 294336
Poruke: 7
77.243.16.*



Profil

icon BEKO masina ne startuje, pokazuje kao da je u toku pranje i ne moze da se resetuje27.11.2011. u 14:49 - pre 150 meseci
Pre tacno dve godine sam kupio novu BEKO masinu za pranje vesa, tip WKL 15066K, dobio fisklani racun i garantni list. Radila je lepo sve do pre desetak dana, i kad sam hteo da je normalno pustim u rad, podesio sve programe, pamuk na 90 stepeni, sa pretpranjem i dodatnim ispiranjem, stisnuo dugme za pocetak rada, odjednom se ukljucile sve lampice, da je u toku pranje, ali masina nije htela ni da makne. Nije ni primila vodu, a kad sam hteo da je resetujem *drzeci dugme za start duze od tri sekunde - po uputstvu* nije htela da ugasi lampice za pokazivanje toka rada. Ne mogu da ugasim lapmice, niti da je startujem niti da promenim drugi program kao da je "zaledjena". Ne znam sta sada da radim. Kad je ukljucim i iskljucim opet se upale sve lampice kao da je u toku rad,ali se nista ne desava.Pomozite, unapred zahvalan!
Aleksandar
 
Odgovor na temu

Shoyo LM
serviser bele tehnike, program pranja
Srbija

Član broj: 274036
Poruke: 172
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: BEKO masina ne startuje, pokazuje kao da je u toku pranje i ne moze da se resetuje27.11.2011. u 16:33 - pre 150 meseci
Koje tačno lampice sijaju, a koje trepcu?
Mašina ti je još u garanciji!!!
 
Odgovor na temu

Alleksandar1981
Aleksandar Tomic
Elektroprivreda srbije, tehnolog
Pozarevac

Član broj: 294336
Poruke: 7
77.243.16.*



Profil

icon Re: BEKO masina ne startuje, pokazuje kao da je u toku pranje i ne moze da se resetuje27.11.2011. u 16:47 - pre 150 meseci
Sijaju lampica za pocetak @play@, lampica koja oznacava da je pranje u toku, lampica koja pokazuje da je zavrseno pranje, lampica za ukljucen program pretpranja i lapica za ukljucen program dodatnog ispiranja. Ne mogu da restartujem program, niti da iskljucim lampicu pretpranja i lampicu dodatnog ispiranja. Kad iskljucim masinu i ponovo je ukljucim opet se ukljuce sve nabrojane lampice.
Aleksandar
 
Odgovor na temu

Alleksandar1981
Aleksandar Tomic
Elektroprivreda srbije, tehnolog
Pozarevac

Član broj: 294336
Poruke: 7
77.243.16.*



Profil

icon Re: BEKO masina ne startuje, pokazuje kao da je u toku pranje i ne moze da se resetuje27.11.2011. u 17:06 - pre 150 meseci
Mislis da je ploca? Cudi me da se to desilo odjednom, do tada je radila besprekorno. Rade li oni i vikendom? Ne zivim u Beogradu, i malko ce mi biti teze da resim ovaj problem.
Aleksandar
 
Odgovor na temu

Shoyo LM
serviser bele tehnike, program pranja
Srbija

Član broj: 274036
Poruke: 172
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: BEKO masina ne startuje, pokazuje kao da je u toku pranje i ne moze da se resetuje27.11.2011. u 17:15 - pre 150 meseci
Rade sutra od 9. Doci ce ti servis iz tvog grada.
 
Odgovor na temu

mugi junuzovic
junuzovic mugi
butiq

Član broj: 178080
Poruke: 1165
82.118.4.*



+20 Profil

icon Re: BEKO masina ne startuje, pokazuje kao da je u toku pranje i ne moze da se resetuje28.11.2011. u 13:03 - pre 150 meseci
Da nije do bravice, javi nam šta si učinio je si li riješio problem!!
 
Odgovor na temu

Alleksandar1981
Aleksandar Tomic
Elektroprivreda srbije, tehnolog
Pozarevac

Član broj: 294336
Poruke: 7
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: BEKO masina ne startuje, pokazuje kao da je u toku pranje i ne moze da se resetuje29.11.2011. u 19:57 - pre 150 meseci
Javicu cim probam sa drugom bravicom, ukoliko neko zna sta jos moze da bude uzrok, neka mi javi. Veliki pozdrav!
Aleksandar
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: BEKO masina ne startuje, pokazuje kao da je u toku pranje i ne moze da se resetuje

[ Pregleda: 5676 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.