Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Rusija dala zeleno svetlo za pasose

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Rusija dala zeleno svetlo za pasose

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 9397 | Odgovora: 48 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kandorus

Član broj: 266404
Poruke: 429
*.yourproxyhost.com.



+443 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose01.12.2011. u 13:28 - pre 151 meseci
Kako su Rusi bistri kad treba čuvati sopstvenu stražnjicu:
Citat:
"Srbi su nam, naravno, prijateljski narod, ali ja nisam uveren da će zahtev biti razmotren na sednici Dume. Sve nas to može uvesti u čudnu situaciju. Sumnjam da radi toga treba da udjemo u konflikt sa svima. Ovde je potrebna detaljna analiza i veoma pažljiva reakcija. Oštri koraci sada sigurno nisu neophodni", rekao je Klimov.

http://www.blic.rs/Vesti/Polit...-da-dobiju-rusko-drzavljanstvo

A kad treba huškati Srbe u ime ruskih interesa onda pošalju kera da laje. Rusi ne treba da udju u konflikt sa svima ali zato ništa ne fali gurati Srbe u vatru.
 
Odgovor na temu

herzog

Član broj: 69219
Poruke: 1095
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 41486438


+298 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose01.12.2011. u 13:31 - pre 151 meseci
e ako ce ovaj lik iz *vaseljenska* da se smatra Srbinom , e onda ja nisam Srbin,
bez obizra sto me ovaj kvazi-jesha naziva clanom SF.....

A inace, Medvedev samo zavrsava sto je zapoceo Gorbi, Jelcilj, jel rasprodao i Rusiju
i Ruse, isti taj Medvedev?
Jeste, sve on dirigovano radi kao npr. Kostunica. Jadan je i njiov narod so njim.

@offt: Kandoruse, kad ti se to vec host promenijo? Ovde svi
surfaju preko proksija i onda se ovo, kao , naziva demokratija.
PA kakva je to demokratija ako koristite proksije?
H bibz cbgcvfh arzn zhqebfgv , cerqwv an fyrqrćv.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9516
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose01.12.2011. u 13:52 - pre 151 meseci
I još jednom, kobaja grande.
http://www.blic.rs/Vesti/Polit...drzavljanstvo-Srbima-sa-Kosova
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose01.12.2011. u 14:46 - pre 151 meseci
Cijela ova situacija je jedna groteskna scena i cirkuska predstava. Licno sam iznenadjen da je apel uopste dosao do Medvedeva, te da je isti odlucio da posveti koji minut svog govora tom zahtjevu. Covjek bi pomislio da je vic u pitanju. Budalesaju i jedni i drugi.

Uzgred, sta bi sa Konuzinovim pozivom u Sibir? Haha, e svasta. Bas sam se ismijao kad sam procitao ovo. Nekad je humor bio na poslednjim stranicama dnevne stampe, a danas je na naslovnicama. :))
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

kandorus

Član broj: 266404
Poruke: 429
*.yourproxyhost.com.



+443 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose01.12.2011. u 16:01 - pre 151 meseci
^herzog

Ta "demokratija" se naziva "čuvaj glavu". Zato proksi. Mislim, nije problem da me udba nadje ali bar ne moram da razmišljam baš o svakom napaljenom glupanu. A takvih ima i ovde na forumu a i na ulci.
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose01.12.2011. u 16:23 - pre 151 meseci
Ti preko proksija su zaebani igraci :D
Get a life
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose01.12.2011. u 16:54 - pre 151 meseci
Citat:
kandorus: ^herzog

Ta "demokratija" se naziva "čuvaj glavu". Zato proksi. Mislim, nije problem da me udba nadje ali bar ne moram da razmišljam baš o svakom napaljenom glupanu. A takvih ima i ovde na forumu a i na ulci.


jak si ti stih da neko oko tebe gubi vrijeme... nemam pametnija posla nego da tebe trazim. A to sto se krijes iza proksija to samo govori da si jedna kukavica koja se i svoje sjenke boji. Jadni tvoji ukucani sa tobom...
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+638 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose01.12.2011. u 22:39 - pre 151 meseci
jedan od mladjih sa kosova pre neki dan na krstarica chatu, i ja nesto slucajno pomenuo kosovo, kad on oplete po meni kao da sam mu pobio sve najblize, jos kad je vido da kucam latinicom odmah je krenuo sa izdajico itd, ja pitam pa zasto sam izdajica mrzelo me da menjam font... nema odgovora vec neke nebuloze, naravno, pa oplete po celoj srbiji, vas bas briga za nas itd ali to nije bitno sve, bitno je da je na kraju dodao "mi napadamo svake noci kfor dok vas tamo bas briga"... tad sam shvatio ko sta dole radi
 
Odgovor na temu

herzog

Član broj: 69219
Poruke: 1095
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 41486438


+298 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose11.12.2011. u 18:39 - pre 150 meseci
Ne razumem sta si shvatio
H bibz cbgcvfh arzn zhqebfgv , cerqwv an fyrqrćv.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Rusija dala zeleno svetlo za pasose

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 9397 | Odgovora: 48 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.