Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Rusija dala zeleno svetlo za pasose

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Rusija dala zeleno svetlo za pasose

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 9262 | Odgovora: 48 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

herzog

Član broj: 69219
Poruke: 1095
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 41486438


+298 Profil

icon Rusija dala zeleno svetlo za pasose29.11.2011. u 20:29 - pre 150 meseci
http://www.nadlanu.com/pocetna...asose-Srbima.a-123639.291.html
H bibz cbgcvfh arzn zhqebfgv , cerqwv an fyrqrćv.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+638 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose29.11.2011. u 20:41 - pre 150 meseci
Citat:
dobili su mig od predsednika te zemlje Dmitrija Medvedeva da će njihova molba uskoro biti uslišena.


znaci nije jos uvek, ja se iskreno nadam da hoce, lakse njima, lakse nama
 
Odgovor na temu

Bik Koji Sedi

Član broj: 147189
Poruke: 237



+310 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose29.11.2011. u 20:41 - pre 150 meseci
Citat:
- Predsednik Rusije je u toku, MSP ima nalog da u skladu s ruskim zakonima prouči mogućnosti da odgovori - rekao je Rogozin.


"da prouči mogućnost da odgovori"

To nije DA. To je NE (naravno). Samo neka se raja malo pali, kao i čitaoci Kurira.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose29.11.2011. u 21:00 - pre 150 meseci
Ocekujem da ce neko uskoro da objavi da sjever Kosova ulazi u vojni savez sa Rusijom i Belorusijom, sto ce tamosnje Srbe ohrabriti da spucaju glavom u zid.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose29.11.2011. u 21:04 - pre 150 meseci
Citat:
- Predsednik Rusije je u toku, MSP ima nalog da u skladu s ruskim zakonima prouči mogućnosti da odgovori - rekao je Rogozin.

Citat:
Rusija dala zeleno svetlo za pasose


:D
 
Odgovor na temu

nnn
Tech Lead
Haxr.io
Beograd

Član broj: 16743
Poruke: 679
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+87 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose29.11.2011. u 21:50 - pre 150 meseci
Iskreno meni je mnogo zao naroda koji tamo zivi, koji ne znaju kako ce da prezive sutra i da li ce jednog dana samo "nestati".

Tako da ih razumem sto su trazili ovo od Rusije, to je poziv za pomoc, a i logicno je malo. Mozda je to i najbolje za taj narod, jel ce ovi iz kfora razmisliti dva puta pre nego sto zapucaju na ruske drzavljanje.

A Srbe i njihova prava ih realno boli k****, posto nam je i drzava upravo to!

 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.50.*



+744 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose29.11.2011. u 21:55 - pre 150 meseci
Pa kad Srbija nema vladu i predsednika, niti nacionalni interes, onda je svako drugo/bilo kakvo drzavljanstvo premija - tj. barem postoji tracak nade da ce nesto, mozda, na primer, otvoreno da se kaze (ako nista drugo) nashim bez-alternativnim prijateljima i partnerima, viskoh moralnih vrednosti...

Nego, mislim da ovakvog lika Srbija nikad nije imala u istoriji.
Nedic je bio klasa... nedostizna zvezda - barem se nije pretvarao.

...
Od nesposobne vlade, samo je gora izdajnicka...
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose30.11.2011. u 01:27 - pre 150 meseci
Ne, izdajnicka je bolja.. znas na cemu si! Ovako ni na nebu ni na zemlji :(
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
89.216.32.*



+10242 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose30.11.2011. u 07:14 - pre 150 meseci
Ono što mene između ostalog mnogo nervira u vezi sa Kosovom je gomila dezinformacija, i olako verovanje u sve šta ima predznak "patnja Srba na Kosovu".

Elem, "spisak" od navodnih 20.000 zahteva za rusko državljanstvo i potpisa Srba sa Kosovu je nastao, ako niste znali, preko noći, za jedno pola sata. Toliko je trebalo nekim ljudima koji su vođeni svojim ličnim finansijskim motivima da iz čašicu - dve rakiej u nekom lokalnom bircuzu smisle i podvalu i broj.

Da li je iko ovde sa foruma video taj "spisak" ? Da li neko ovde poznaje nekog ko poznaje nekog ko je video taj "spisak" i imena ljudi na njemu ?
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Igor Gajic

Član broj: 93194
Poruke: 747
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+987 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose30.11.2011. u 07:21 - pre 150 meseci
@Java

Imam prijatelje koji su iz KM. Skoro su bili ovde u NS i ispricali smo se na temu Kosova... Nazalost, gomila dezinformacija dolazi iz BGD, i na sve nacine nasa vlada opstruira bilo kakvu pomoc. Oni su ostavljeni da se sami izbore za svoju slobodu. Zalosno ali tacno. Sto se spiska tice, on postoji, oni su dole neverovatno povezani. I po onome sto sam cuo, jedini medij koji prenosi tacne informacije sa KM, je Russia Today. A sta nasa vlada i policija rade da bi opstruirali, je prica za sebe, samo smem reci da je u pitanju veleizdaja.
 
Odgovor na temu

kandorus

Član broj: 266404
Poruke: 429
*.yourproxyhost.com.



+443 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose30.11.2011. u 07:42 - pre 150 meseci
Citat:
nnn:

Iskreno meni je mnogo zao naroda koji tamo zivi

Šta ima da ih žališ, za to što rade dobijaju duple dnevnice, ne plaćaju nikakve obaveze prema državi itd. Jedina obaveza im je povremeno "betoniranje" i kupanje hladnom vodom što je u skldu sa ruskim navikama veoma zdravo, a podiže se i stepen higijene.


Citat:
a1200:

Nego, mislim da ovakvog lika Srbija nikad nije imala u istoriji.

Ako misliš na vladare onda da te podsetim da je Srbija imala velikana Josipa Broza. Najperspektivnije razdoblje srbijanske istorije ikad. Niko nije toliko doprineo širenju granica, razvitku i prosperitetu Srbije kao Maršal. Sve ostalo je buranija, kleptomanija, korupcikja i nepotizam.


Citat:
Igor Gajic:

na sve nacine nasa vlada opstruira bilo kakvu pomoc

Ne znam na koju to vladu misliš ali budžet Srbije ima i rashode za Kosovo, funkcionere koji se debelo plaćaju, itd. Sve u svemu "odbrana" doline crnih ptica je biznis 21. stoljeća.
 
Odgovor na temu

New Village DC
Projektant hardvera
Srbija

Član broj: 65539
Poruke: 438
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.itnetwork.rs


+222 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose30.11.2011. u 07:47 - pre 150 meseci
Da, jako je fascinantno i interesantno kako se formiraju udarne vesti o desavanjima na severu KosMeta. Sve manje ukljucenja uzivo, sve manje realnih snimaka sa terena, citati predsednika se citaju kao glavna vest. Bas bih voleo da prikazu izjavu nekog Srbina iz tog kraja. A gde su lokalni funkcioneri?

Da li se neko pita koji su zahtevi gradjana?

Jucerasnju izjavu (koja je sama po sebi interesantna jer je the president dizao ton, sto inace nije radio kada su mu u posetu dolazile Olbrajtova i Merekelova), komentarisu svi redom u pozitivnom tonu lideri svih stranaka koje su sve samo ne podrzane u narodu. O kakvoj je demokratiji ovde rec?

Previse usko i jednostrano informisanje. Ne kazem da ce u ovom (kosmetskom) problemu nesto mnogo pomoci, ali se plasim u kom smeru sve ovo ide.


Mutno...
Ovi se prepanuše, a Marko, onako srdit iza sna, uze jednog po jednog darivati: kog
sabljom, kog buzdovanom. Nije se ni triput okrenuo, a već svih sedam s dušom rastavi.

 
Odgovor na temu

kandorus

Član broj: 266404
Poruke: 429
*.yourproxyhost.com.



+443 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose30.11.2011. u 08:36 - pre 150 meseci
Pa jeste, veoma usko i šturo informisanje. Još uvek se ne saopštava ko je sve učestvovao u švercu nafte, droge i ostalog "biznisa", koliki su ne plaćeni računi za struju, neplaćen porez itd. U javnost su procurele tek po neke informacije ali se najvažnije i dalje skriva
 
Odgovor na temu

dule_ns
Novi Sad

Član broj: 123863
Poruke: 257
194.247.212.*



+690 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose30.11.2011. u 09:23 - pre 150 meseci
Citat:
Igor Gajic: @Java

Imam prijatelje koji su iz KM. Skoro su bili ovde u NS i ispricali smo se na temu Kosova... Nazalost, gomila dezinformacija dolazi iz BGD, i na sve nacine nasa vlada opstruira bilo kakvu pomoc. Oni su ostavljeni da se sami izbore za svoju slobodu. Zalosno ali tacno. Sto se spiska tice, on postoji, oni su dole neverovatno povezani. I po onome sto sam cuo, jedini medij koji prenosi tacne informacije sa KM, je Russia Today. A sta nasa vlada i policija rade da bi opstruirali, je prica za sebe, samo smem reci da je u pitanju veleizdaja.


Ako ne smeš reći onda bolje ćuti, muka mi je od tih izjava tipa ja sve znam al ne mogu da vam kažem.
 
Odgovor na temu

Igor Gajic

Član broj: 93194
Poruke: 747
82.117.203.*



+987 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose30.11.2011. u 09:32 - pre 150 meseci
@dule_ns

Ja barem dam neke informacije vezane za KiM. Za razliku od ostalih koji su tu da prozivaju. Oni ljudi imaju samo sebe i nikog drugog. A vlada aktivno sprecava bilo kakvu organizovanu pomoc narodu dole.

Imas dosta vesti na
http://www.vaseljenska.com/tag/kosovo/
 
Odgovor na temu

dule_ns
Novi Sad

Član broj: 123863
Poruke: 257
194.247.212.*



+690 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose30.11.2011. u 09:54 - pre 150 meseci
@Igor Gajic

Ono što sam ja napisao nije vezano za KIM nego za principe. To što daješ neke informacije za KIM je super, ali izjava tipa "to što je neko rekao nije tačno al baš sad ne mogu da vam to dokažem" je prilično smešna. Skoro u rangu one "svi znaju ko je to uradio tako da ga neću spominjati".
 
Odgovor na temu

Igor Gajic

Član broj: 93194
Poruke: 747
82.117.203.*



+987 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose30.11.2011. u 10:09 - pre 150 meseci
Ne nije u pitanju svi znaju pa necu da pricam sto svi znaju. Napomenuto od strane prijatelja mi je da ne pricam mnogo. Jbg...
 
Odgovor na temu

mist
Milos Stanic
Kragujevac

Član broj: 4871
Poruke: 210
*.dynamic.sbb.rs.



+190 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose30.11.2011. u 10:57 - pre 150 meseci
Igor Gajić:

Zainteresovani su za "širenje istine" i boli ih to što slabo prolaze "prave informacije" i što vlada "opstruira pomoć", ali su te zamolili da ne pričaš mnogo. Hm, čudan pristup borbi za "pravednu stvar".
http://www.kgonline.info - Prvi kragujevački portal i forum
 
Odgovor na temu

Igor Gajic

Član broj: 93194
Poruke: 747
82.117.203.*



+987 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose30.11.2011. u 11:00 - pre 150 meseci
Ili radi na osetljivoj poziciji ;)
 
Odgovor na temu

zmej
Nis

Član broj: 33922
Poruke: 169
178.79.42.*



+265 Profil

icon Re: Rusija dala zeleno svetlo za pasose30.11.2011. u 12:28 - pre 150 meseci
Znam da nije dozvoljena politika na ovom forumu, ali ipak i ja bih dodao nesto za TV dnevnik.
Medijski spin, o tome da kriminalci drze barikade da bi mogli jos da svercuju, je u potpunosti uspeo, sve to je navelo na ovakav stav, primaju duple plate, sta hoce jos i takve stavove.. Pucanje na narod na Jarinju, je brzo pretvoreno u :"Pa sami su krivi, sto su pucali na KFOR, tako im i treba, sve su to sverceri i kriminalci i sprecavaju nas normalne da konacne udjemo i EU i da procvetamo". Sverceri ce i dalje da svercuju, bez problema kada se postave njihovi carinici jer je Kosovo mafijaska drzava. Nesto drugo je u pitanju, na severu KiM postoje drzavne institucije Srbije, skole, domovi zdravlja, lokalna samouprava, i one smetaju jer predstavljaju neki oblik suverenost Srbije u pokrajni, pa je njihovo uklanjanje prioritet za zaokruzivanje nezavisnosti .....
A dole na barikadama su obicni ljudi, kao vi i ja, bore se za svoje.
ja bih ali ne znam kako!!!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Rusija dala zeleno svetlo za pasose

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 9262 | Odgovora: 48 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.