Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

BEKO ves masina nece da startuje, sijaju sve lampice, i ne moze da se resetuje ni posle iskljucenja.

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: BEKO ves masina nece da startuje, sijaju sve lampice, i ne moze da se resetuje ni posle iskljucenja.

[ Pregleda: 12666 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Alleksandar1981
Aleksandar Tomic
Elektroprivreda srbije, tehnolog
Pozarevac

Član broj: 294336
Poruke: 7
77.243.20.*



Profil

icon BEKO ves masina nece da startuje, sijaju sve lampice, i ne moze da se resetuje ni posle iskljucenja.01.12.2011. u 16:47 - pre 150 meseci
Pre tacno dve godine sam kupio novu BEKO masinu za pranje vesa, tip WKL 15066K, dobio fisklani racun i garantni list. Radila je lepo sve do pre desetak dana, i kad sam hteo da je normalno pustim u rad, podesio sve programe, pamuk na 90 stepeni, sa pretpranjem i dodatnim ispiranjem, stisnuo dugme za pocetak rada, odjednom se ukljucile sve lampice, da je u toku pranje, ali masina nije htela ni da makne. Nije ni primila vodu, a kad sam hteo da je resetujem *drzeci dugme za start duze od tri sekunde - po uputstvu* nije htela da ugasi lampice za pokazivanje toka rada. Ne mogu da ugasim lapmice, niti da je startujem niti da promenim drugi program kao da je "zaledjena". Ne znam sta sada da radim. Kad je ukljucim i iskljucim opet se upale sve lampice kao da je u toku rad,ali se nista ne desava.Pomozite, unapred zahvalan!
Aleksandar
 
Odgovor na temu

Shoyo LM
serviser bele tehnike, program pranja
Srbija

Član broj: 274036
Poruke: 172
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: BEKO ves masina nece da startuje, sijaju sve lampice, i ne moze da se resetuje ni posle iskljucenja.01.12.2011. u 17:36 - pre 150 meseci
Već sam ti rekao da ništa ne petljaš jer je u garanciji, zovi servis, osim ako nećeš da sam platiš elektro modul.
 
Odgovor na temu

Alleksandar1981
Aleksandar Tomic
Elektroprivreda srbije, tehnolog
Pozarevac

Član broj: 294336
Poruke: 7
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: BEKO ves masina nece da startuje, sijaju sve lampice, i ne moze da se resetuje ni posle iskljucenja.01.12.2011. u 19:16 - pre 150 meseci
Vazi, samo jel nije problem da mi opet napises one kontakt telefone servisa, jer je neko izbrisao tvoju poruku u kojoj si mi ostavio brojeve.
Aleksandar
 
Odgovor na temu

Shoyo LM
serviser bele tehnike, program pranja
Srbija

Član broj: 274036
Poruke: 172
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: BEKO ves masina nece da startuje, sijaju sve lampice, i ne moze da se resetuje ni posle iskljucenja.02.12.2011. u 08:43 - pre 150 meseci
Poslao sam ti na PP
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: BEKO ves masina nece da startuje, sijaju sve lampice, i ne moze da se resetuje ni posle iskljucenja.

[ Pregleda: 12666 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.