Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Komsija zivka inspekciju

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Komsija zivka inspekciju

[ Pregleda: 2034 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

obidijus
nezaposlen
srbija

Član broj: 190987
Poruke: 16
*.adsl-a-3.sezampro.rs.



+5 Profil

icon Komsija zivka inspekciju08.12.2011. u 15:41 - pre 150 meseci
Zivim u 50-60god. staroj zgradi na periferiji Novog Sada u stanu od 48m2.Te matore zgrade su imale neke smesne ultra male terase i spajz(terasa nije bila izbacena kao kod nekih zgrada,vec je to prakticno bio vratima pregradjen deo kuhinje a spajz odma pored pregradjen nekim unutrasnjim zidom i mali metar sa metar i po,tako nesto).Mi smo srusili taj zid od spajza i terasu da bi prosirili kuhinju jos pre ne znam ni ja,ima mozda i 2 decenije.E sad imam nekog idiota iznad mene koji me prijavio gradjevinskoj inspekciji(danas dolazili),kaze kao njemu puca krov zato sto smo mi uklonili zid od tog spajza?!Elem, ova zena inspektor mu rekla nije to od toga a on pobesneo kaze joj nemas ti pojma,zalicu se tvom sefu,bla,bla,bla.I ona sta ce zapisa nesto i rece kevi(posto je samo ona tad bila kuci) da ce doci neki sudski izvrsitelj(sta ce taj da radi koji k..?)i da moramo izvaditi neke dozvole ili ponovo vratiti zid spajza.Jel zna neko jel mi bolje vaditi papire(i sta ce da kostaju)ili zidati zid.E da rece jos inspektorka da je za tako nesto pre trebala dozvola,pa onda neko vreme nije,pa sad opet treba.Jel zna neko kad nije trebala dozvola za to?Hvala
 
Odgovor na temu

obidijus
nezaposlen
srbija

Član broj: 190987
Poruke: 16
*.adsl-a-3.sezampro.rs.



+5 Profil

icon Re: Komsija zivka inspekciju09.12.2011. u 15:42 - pre 150 meseci
Zaboravih da pitam,htedoh da kupim klimu pa sad razmisljam dal mi i za to treba neka dozvola,da me ovaj konj opet ne cinka?
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+638 Profil

icon Re: Komsija zivka inspekciju09.12.2011. u 18:51 - pre 150 meseci
mislim da se mnogo sikiras, opusti se, ponasaj se u skladu sa prostorom u kome se nalazis
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Komsija zivka inspekciju09.12.2011. u 22:25 - pre 150 meseci
Pazi, da li je komsija u pravu ko zna, ali ti to def. nisi trebao da radis bez saglasnosti svih stanara i pratecih dozvola (e sad da li su one realne kod nas je drugo pitanje!).

Klimu, cudno, ali mozes da postavljas po svojoj zelji, osim ako zgrada ima pravilo da ne sme da se menja broj klima ili mesto klima. Npr. GTC Park Apartmani imaju neko blesavo pravilo da smeju max. 2 klime po stanu, ali nema pravila gde :D Pa i onaj od 40m2 i onaj od 114m2 ima 2 klime :D
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+638 Profil

icon Re: Komsija zivka inspekciju10.12.2011. u 05:35 - pre 150 meseci
uh bas mi krivo, ja sam hteo da turim trecu
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Komsija zivka inspekciju

[ Pregleda: 2034 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.