Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Huawei U8110 misljenje

[es] :: Smartphone :: Android :: Huawei U8110 misljenje

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7107 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Zoran Milovanovic

Član broj: 45186
Poruke: 1206
94.228.236.*



+159 Profil

icon Re: Huawei U8110 misljenje18.12.2011. u 15:47 - pre 150 meseci
Prijatelju to sto si naveo moze svaki Android telefon + vise i bolje. ;-) Kao i sto sam kazes aplikacije su cudo.

Definitivno imamo drugaciji pogled na stvar. Iskreno nikada se ne bih OBAVEZAO ugovorom na 1/2god. zbog ovog telefona. To je ono sto ne savetujem.

OK, mozda jesam navikao na kvalitetniji telefon, pa kad uzmem ovakav (i slicne) u ruke da nekom nesto setujem/pokazem gde sta treba da uradi, u najmanju ruku se "zabezeknem"!

Stvar je u tome, da na trzistu trenutno ima klasa ili dve iznad ovog telefona za mizerno vecu cenu. Ne govorim od Galaxy Nexus, HTC Sensation ili sta znam kom vec "top" modelu.

Malo veci ekran, malo veca rezolucija, kapacitivni ekran, ostali HW uopste ne mora da bude "jaci". Cela komunikacija se odvija preko ekrana (slanje - primanje) i za koliko toliko prijatan rad ekran ne sme da bude medju NAJGORIM na trzistu. ;-)

Nisam mazohista, s toga razmisljam da 1-3k dinara vise na jednu ili dve godine se jako isplati.

Ako se razumemo. :)

Edit: vidim calexx me pretekao :)
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Huawei U8110 misljenje18.12.2011. u 16:32 - pre 150 meseci
Ja sam ga uzeo pre godinu dana, tada baš i nije bilo u ponudama jeftinih Androida pa mi nije mnogo smetalo da odvojim jednu postpejd karticu za njega. U principu je radio sasvim pristojno bez nekih problema pa ga u svakom slučaju stavljam ispred ogromnog broja drugih telefona koji idu uz dinar pakete i uz manje tarife.
Sada sam uzeo sledeći nivo, U8500 koji ima kapacitivni i malo veći ekran, veću rezoluciju ... taman ono što je bila falinka prethodnika ... pa sada mogu njega da preporučujem kao jeftino rešenje za početak. Nisam hteo da dajem 3-4k para plus za neki sledeći jer ne verujem da su bitno bolji od ovoga.
 
Odgovor na temu

Zoran Milovanovic

Član broj: 45186
Poruke: 1206
94.228.236.*



+159 Profil

icon Re: Huawei U8110 misljenje18.12.2011. u 16:50 - pre 150 meseci
Upravo tako, U8500 je mnogo bolji izbor. Ili slicni ovome. To je ono sto pokusavam da kazem. Neki "minimum" danas.

Da, ranije (pre 6meseci i ranije) nije bilo jeftinih Android telefona, pa je izbor padao na ovaj ili da se kesne za top modele. Danas to nije slucaj i nikada ne bih nacinio sebi takvu stvar i uzeo U8110 zbog neke sice.

Jednostavno, ko ne plati na mostu, platice na cupriji.



 
Odgovor na temu

SStudio

Član broj: 254071
Poruke: 586



+308 Profil

icon Re: Huawei U8110 misljenje19.12.2011. u 17:26 - pre 150 meseci
Citat:
Telefon je NEVEROVATAN - .........


Brateeeee stavi neku tačku, nisam se ni trudio da pročitam.
Kada imas cekic sve ti lici na ekser
Simplicity is the ultimate sophistication.
 
Odgovor na temu

Dragana117
Stefan117
Wing d.o.o.
Srbija

Član broj: 294604
Poruke: 251
*.mediaworksit.net.



+8 Profil

icon Re: Huawei U8110 misljenje20.12.2011. u 16:05 - pre 150 meseci
Citat:
benkcina: Telefon je NEVEROVATAN - Toliko je glup bez programa a toliko mogucnosti da nema granica!!!!!!!!!!Verovali ili ne!
Sve zavisi od vas.Kao prvo ima GPS-A ,sto znaci da radi navigacija i bez interneta samo treba naci pravi program i ja sam ga nasao evo i linka kome treba http://uploading.com/files/2c79me3e/iGO.rar/ zatim imas da ti javi gde su postavljene kamere na raskrsnicama,da te obavesti na prekoracenje brzine,da sa drugim programom koristis telefon kao lampu u bilo kojoj boji,mozes da koristis hot spot preko wifi-a,ako dobro hvata signale i dobar je protok,meni sluzi jos i za ocitavanje predjene kilometraze dok sam u kolima,posto mi je crko kilometar sat,takodje podrzava i velike mem kartice pa ga koristim i kao fles u auto Cd-u,zatim ako upalis radio na njemu i u isto vreme pustis mp3 pesmu sa nekog drugog programa sto skines sa neta za mp3,dobijas udvostrucen zvuk na slusalicama - jaci nego bilo koji MP3 player,imas i remote control tako da preko neta mozes i svoj komp da palis i da njakas mis iz kreveta na kompu sve preko telefona,da gledas Most na Gazeli i jos neke druge free kamere po gradovima srbije,da gledas tv jel ima streming - i to bez seckanja,takodje sa youtuba,pusta fles animacije sa neta kao komp-imas preko programa da detektujes metal i zice u zidu da otkrivas,takodje i magnetna polja u tvojoj blizini koja stetno deluju po coveka,i jos mnogo mnogo drugih zanimljivih stvari ali samo preko APLIKACIJA koje pronadjes na netu itd.Telefon je vrh sobzirom na malu cenu,a to je druga vodeca marka u kini,samo nije dosla na nase prostore,jedino je mana kamera,jeste 3.2mpx ali je losa,recimo od starog n73 koji ima takodje 3.2mpx kameru je 80 puta bolja slika.to je jedina mana,pritom mozes i kad pozelis da mu zamenis operativni sistem ali na svoju odgovornost,mada tada moze da ti siba ko lud,mada imas i da podignes brzinu procesora na njemu ali sve preko programa.Ja sam odusevljen modelom,+tu je i mala simpaticna olovkica.


Al ga nahvali ti svaka ti cast.:):)
Hvala ti u svakom slucaju na tako opsirnom odgovoru.! Pozzz
Srbin je lud, Srbin je proklet, jednom ga ubijes on hoce opet...!!
 
Odgovor na temu

Dragana117
Stefan117
Wing d.o.o.
Srbija

Član broj: 294604
Poruke: 251
*.mediaworksit.net.



+8 Profil

icon Re: Huawei U8110 misljenje20.12.2011. u 16:07 - pre 150 meseci
Hvala i ostalima na odgovorima, vec mi je jasnije kakav je to telefon! Veliki pozdrav..
Srbin je lud, Srbin je proklet, jednom ga ubijes on hoce opet...!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Android :: Huawei U8110 misljenje

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7107 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.