Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Biljana Srbljanović "Pala" zbog kokaina!

elitemadzone.org :: MadZone :: Biljana Srbljanović "Pala" zbog kokaina!

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 19998 | Odgovora: 63 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milivoje t

Član broj: 230055
Poruke: 270
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+726 Profil

icon Re: Biljana Srbljanović "Pala" zbog kokaina!22.02.2012. u 19:39 - pre 147 meseci
Citat:
Wi-Fi: Pa nije bilo lako nabaviti crack ni na Lower Manhattan-u u odnosu na Brooklyn, ali je u Brooklyn-u bilo dovoljno lako (mada ne i lakse nego u Bronx-u)...
Ti koji sad koriste ni sad nista ne rade a mogu da priuste, tako da... Da ih bude i 5x vise, opet nece biti gore...

Btw. ta "crack epidemija" je uporediva sa danasnjom "epidemijom" meth-a, dakle speed/ice, sto u USA, sto i kod nas, u poslednjih par godina.
Jbg, gram speed-a 10e (kokain 50-60e) pa ide...
wi-fi vidim da si u toku sa aktuelnim drogama medju maldima, bar vise nego ja. kazes da je kod nas epidemija metamfetaminskih droga u posednjih par godina. ajde malo vise napisi o tome, za nas koji smo stariji i van tokova. koje su to droge, koji su nazivi, kako se konzumiraju, kakve su cene. jel ih masovno uzimaju klinci u srednjoj, kao nekada sto se satirala marihuana ?
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Biljana Srbljanović "Pala" zbog kokaina!22.02.2012. u 22:51 - pre 147 meseci
E jbg, pa nije tolika epidemija... Vutra drzi primat i dalje (mada vise nego "u moje vreme"), i nista joj nije ni blizu, ali speed/ice imaju primat sto se tice ostalih (npr. exera i sl.). Rekao bih (po onom sto sam cuo/video) da su korisnici tu negde oko 17-18 i stariji (ne znam za mladje, sto znaci i ako ima - nije toliko rasprostranjeno).
Ne znam za druge nazive sem speed-a/ice-a, u prahu je, smrce se, belo je (a nije koka :D), cena je oko 10e ...
Nisam nesto upucen u efekte i sl. sem sto znam da redovni korisnici mogu po par dana da ne spavaju, budu malo aktivniji/voljni da rade i to je to.
Za vise ces morati da vidis po Google-u, Wikipedia-i i sl.
 
Odgovor na temu

AleXandarZ
Alexandar Zivkovic
Student
Knjazevac

Član broj: 176984
Poruke: 20
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Biljana Srbljanović "Pala" zbog kokaina!23.02.2012. u 01:17 - pre 147 meseci
Glupse napisan clanak u novinama nisam skoro procitao.
 
Odgovor na temu

herzog

Član broj: 69219
Poruke: 1095
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 41486438


+298 Profil

icon Re: Biljana Srbljanović "Pala" zbog kokaina!27.02.2012. u 14:41 - pre 147 meseci
http://www.vesti-online.com/Ve...-Srbljanovic--kokainska-drama-
H bibz cbgcvfh arzn zhqebfgv , cerqwv an fyrqrćv.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Biljana Srbljanović "Pala" zbog kokaina!

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 19998 | Odgovora: 63 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.