Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Iskustva sa ugradnjom rolo i segmentnih vrata iz Metro-a???

elitemadzone.org :: TechZone :: Iskustva sa ugradnjom rolo i segmentnih vrata iz Metro-a???

[ Pregleda: 4752 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

smeshko
Petar Novovic
Aleksandrovac

Član broj: 53401
Poruke: 110
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+12 Profil

icon Iskustva sa ugradnjom rolo i segmentnih vrata iz Metro-a???05.04.2012. u 18:51 - pre 145 meseci
Pozdrav

Da li je neko mozda pazario ili ima iskustva sa montiranjem istih iz naslova?

Izmedju rolo i segmentnih nemam neko posebno dvoumljenje, a upoznat sam i sa prednostima i manama i jednih i drugih. Tako da ce presudno verovatno da bude to koja se lakse ugradjuju. Konkretno mi je potreban veci model 3m sirine i 2.5m visine.

Ako neko ima bilo kakvi iskustava sto sa ugradnjom sto sa kvalitetom ili eventualnim problemima sa ovim vratima molio bih ga da mi pomogne.

Hvala, Pozzz

P.S U obzir naravno mogu doci i drugi proizvodjaci ili trgovci ali nisam uspeo da nadjem nista ni blizu ove cifre. (rolo su oko 450e a segmentna oko 400e)
:-)
 
Odgovor na temu

Dejan_75
DejanBozanic
nezaposlen
Kragujevac

Član broj: 302369
Poruke: 1
*.planet.madnet.rs.



Profil

icon Re: Iskustva sa ugradnjom rolo i segmentnih vrata iz Metro-a???25.04.2012. u 15:16 - pre 145 meseci
Svakako su ti bolja segmentna ali za tu cenu jedino u metro mozes da ih kupis i nigde vise.Ako te zanima usluga ugradnje javi se na privatno.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Iskustva sa ugradnjom rolo i segmentnih vrata iz Metro-a???

[ Pregleda: 4752 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.