Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ciscenje Candy ves masine

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Ciscenje Candy ves masine

[ Pregleda: 2487 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Don88
NBGD

Član broj: 267999
Poruke: 33
*.cpe.vektor.net.



Profil

icon Ciscenje Candy ves masine14.05.2012. u 20:35 - pre 145 meseci
Pozdrav, imam Candy masinu za pranje i susenje vesa,staru 5 godina,i u zadnje vreme imam problem sa njom... Naime, cesto se desi da zavrsi sa pranjem i susenjem a da ves ostane mokar(na automatskim programima),pa onda moram rucno da ukljucim jos sat ili dva susenja... serviser dolazio,ocistio creva i kondezacionu posudu od zacepljenja,ali i dalje isto... e sad,ono sto sam ja zakljucio je da je masina puna naslaga praska i komadica garderobe koji su opadali prilikom pranja-napravile su se bukvalno kao kamene loptice toga-izvadio sam ih koliko sam mogao da dohvatim oko gume i bubnja, ali me zanima da li postoji nesto cime bih to mogao da rastopim(citao sam neke fore sa limuntosom, i sl),da ne rasturam citavu masinu,jer vec nakon ovoga sto sam izvadio masina susi bolje(a izvadio sam dosta,cak su neki komadi bili velicine kutije sibica-zalepljeni za gumu na vratima iznutra)...

Da napomenem da mi je serviser kao sledecu opciju rekao da masinu salje u servis, i da je kao testiraju,i da je to oko 12.000 din?!
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4618
*.dynamic.sbb.rs.



+312 Profil

icon Re: Ciscenje Candy ves masine14.05.2012. u 23:14 - pre 145 meseci
U svako pranje za 60 i vise stepeni ubaciti u prasak i 90 grama calgona, i vremenom ce biti sve bolje i bolje. Licno provereno.
 
Odgovor na temu

Don88
NBGD

Član broj: 267999
Poruke: 33
*.cpe.vektor.net.



Profil

icon Re: Ciscenje Candy ves masine14.05.2012. u 23:21 - pre 145 meseci
kalgon je koriscen svo vreme od kako je kupljena masina,mada ja iskreno ne verujem u njegovu "moc"...
svaki predlog je dobrodosao ;)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Ciscenje Candy ves masine

[ Pregleda: 2487 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.