Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Klima VIVAX cool ACP18CH50AEF gasi se nakon 15 min, treperi LED Timer

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: Klima VIVAX cool ACP18CH50AEF gasi se nakon 15 min, treperi LED Timer

[ Pregleda: 14487 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tvrkic
Zagreb

Član broj: 132260
Poruke: 38
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Klima VIVAX cool ACP18CH50AEF gasi se nakon 15 min, treperi LED Timer05.08.2012. u 09:52 - pre 141 meseci
Pozdrav svima,

imam problem s klimom VIVAX cool ACP-18CH50AEF. Upalim klimu, krene hladiti, te se sama ugasi nakom 15 min (i vanjska i unutarnja jedinica) ?!
Pri tome brzo treperi LED "Timer" (nekoliko puta u sekundi). Klima više ne reagira na daljinski, te se mora naponski resetirati.
Nakon toga opet radi 15 min i opet isto. Ponekad se desi da potpuno normalno radi dulji period bez problema.
Dok klima radi lijepo hladi, temperatura izlaza je oko 12.5 C.
Imam dojam da se problem pojavljuje za viših vanjskih temperatura. Neposredno prije nego se klima potpuno sama od sebe ugasi
iz vanjske jedinice se čuje neobičan "rondajući" zvuk - kao nekakvo vibriranje. Čini mi se kao da proradi nekakva zaštita ?!?
Može li mi netko reći koj Error code predstavlja treperenje LED "Timer", te možda netko ima kakvu ideju u čemu bi mogao biti problem ?
Majstor je dolazio pogledati i baš tada je radila bez problema, te je zaključio da je bio uključen Timer radi čega se gasila što je očita glupost jer
sam timer palio i gasio i nema veze. (Ima li tko za preporučiti pouzdanog majstora u okolici Zadra ?)
Vanjska jedinica je malo nagurana u ćošak i iza ima oko 10 cm od zida, palo mi je na pamet da dolazi do pregrijavanja ali prošlo ljeto je sve uredno radilo u podjednakim uvjetima.

Zahvaljujem i pozdravljam,
Tom
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: Klima VIVAX cool ACP18CH50AEF gasi se nakon 15 min, treperi LED Timer

[ Pregleda: 14487 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.