Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vau,vau,vau,lekarske diplome

elitemadzone.org :: MadZone :: Vau,vau,vau,lekarske diplome

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 21730 | Odgovora: 83 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Keez-a

Član broj: 245920
Poruke: 61
161.255.178.212.adsl.dyn.beotel.net.



+107 Profil

icon Re: Vau,vau,vau,lekarske diplome01.09.2012. u 20:33 - pre 140 meseci
Ne mogoh više da izdržim a da ne podelim sa vama nešto na šta sam juče nabasao, guglanjem pojma bizMizmen

http://zastos.com/wp/?cat=5

A što se "naših" i "nji'ovh" tiče, džaba habati tastaturu.
Mišljenje je kao dupe - svako ga ima. I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Vau,vau,vau,lekarske diplome01.09.2012. u 21:15 - pre 140 meseci
Ahahaha, bas me nasmeja ovaj, Zoran A. Scepanovic. Nasao se lik da deli lekcije iz “Osnova kućnog vaspitanja” mogucem kupcu. I sta se desilo? Tip kupio robu od drugih koji nisu tako pametovali. A Zoran A. Scepanovic je stavio moguceg kupca njegove robe na ignore! :D

Ko je ovde ispao pravi? Ovi iz N. Sada sto su ispostovali takvog kupca i prodali robu ili Zoran A. Scepanovic koji bira kupce na osnovu kulture ili ko zna vec cega, a ne prodaje robu?

Znam da je tekst trebao da ocrni kupca kao ovakvog ili onakvog ali postavlja se pitanje ko je u svemu ovome u stvari bizmismen? Moj glas ide Zoranu A. Scepanovicu. ;)
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vau,vau,vau,lekarske diplome02.09.2012. u 01:23 - pre 140 meseci
Ko se imalo razumije u elektroniku i u posao, može iz par rečenica onoga seljobera koga nazivaš "mogućim kupcem" prepoznati da tu nema ni mogućeg ni kupca, i da je takve najpametnije što prije skinuti sa one stvari, a ne dopisivati se sa njim i udovoljavati njegovim budalaštinama.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Vau,vau,vau,lekarske diplome03.09.2012. u 23:23 - pre 140 meseci
Upravo tako.

Hoce da kupi nesto sto je video, negde, i jos postavlja debilna pitanja(kao da su bitna), smislio set "ozbiljnih" kao strucnih..a sebe postavio u carsku fotelju "davaca posla" ...izazivaca ponuda..

Takvi odmah idu na "ignore" da se ne gubi vreme u gejovskom pametavanju o smislu zivota i bizMisa...

Jos je i bezobrazan, cak i ako mu neko odgovori, on (apriori)NEZADOVOLJAN, zahtevan, prevelika dlaka u jajetu

Vrlo izvesno i bruku da pravi..da kaljuga nekog ozbiljnog preduzetnika koji zivi od svog posla?

A da je nasao "dobavljace i xx grada"..malo morgen...

Sta uopste misli, da se oni koji se bave elektronikom ne (po)znaju? Pa jos profesionalnom elektronikom..?

Dokoni mamlaz!

Poz
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Vau,vau,vau,lekarske diplome

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 21730 | Odgovora: 83 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.