Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kvalitet Puma patika?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kvalitet Puma patika?

[ Pregleda: 6573 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nonex

Član broj: 157402
Poruke: 25
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Kvalitet Puma patika?21.09.2012. u 22:47 - pre 140 meseci
Moram da kupim nove patike ali posto imam specifican ukus a nase trziste je bedno obskrbljeno razno raznim sarenisem sto mi predstavlja problem jer imam specifican ukus.
U moru najki i ribok patika ( adidas i asics odpadaju zbog bednog izbora modela ) naleteo sam na odlican model Puma patika.
Pumu sam nosio nekad davno ( bele duboke, ko zna zna ) ali to je bilo pre cca 20 i kusur godina.
Predpostavljam da je tehnologija izrade patika odavno usavrsena i da tu niko ne moze da izmisli toplu vodu ali bih ipak hteo da pitam da li neko ima iskustva sa Puma patikama u poslednjih par godina?
 
Odgovor na temu

Zlatni_bg
Nikola S
Beograd

Član broj: 65708
Poruke: 4420
*.dynamic.sbb.rs.



+498 Profil

icon Re: Kvalitet Puma patika?21.09.2012. u 23:30 - pre 140 meseci
Reebok classic zauvek! :)

Burazer stalno kupuje puma patike, odlicnog su kvaliteta, kozne mu nikad nisu lako pukle niti bilo sta, naravno podrazumeva se da ne igras fudbal u njima i slicno :)
THE ONLY EASY DAY WAS YESTERDAY
 
Odgovor na temu

karateka

Član broj: 155953
Poruke: 54
212.178.241.*



+1331 Profil

icon Re: Kvalitet Puma patika?22.09.2012. u 00:07 - pre 140 meseci
Nosim Pumu (plitke, crne, kožne) 2 godine i nešto, meni su odlične. Dva puta sam ih nosio u planinarske šetnje, nikakvih posledica nije bilo. Sledeći put ću ponovo izabrati Pumu.
Btw., Adidasom (pre Pume) nisam bio zadovoljan, a i jedva su izdržale nešto više od jedne godine; Reebok mi je ružan kao lopov, a i Nike.
 
Odgovor na temu

Bokacio

Član broj: 189612
Poruke: 112
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+27 Profil

icon Re: Kvalitet Puma patika?22.09.2012. u 02:51 - pre 140 meseci
Da ne otvaram drugu temu,

Zanima me gde mogu kupiti kvalitetne plitke patike (Nike, Adidas, Puma) a da su plitke (!).

Celo leto sam pokusavao da nadjem neke valjane, ponajvise za voznju (ali da mogu da izadjem iz auta u njima ;)). Trazio sam u najvecim trznim centrima u BG, ali bez srece. Kao da se slabije proizvode takve patike, vec su sve duboke a one mi nisu udobne za voznju. Ako imate i neki web-sajt koji ih prodaje, pomoglo bi jer sam ocajan vec.
 
Odgovor na temu

Nonex

Član broj: 157402
Poruke: 25
217.65.192.*



+3 Profil

icon Re: Kvalitet Puma patika?22.09.2012. u 06:22 - pre 140 meseci
Jel se ti prijatelju salis ili si ozbiljan? Nisi nasao plitke patike na trzistu gde je odnos plitkih i dubokih patika 300:1?
 
Odgovor na temu

Boris Tadić

Član broj: 248314
Poruke: 313
*.mediaworksit.net.



+1622 Profil

icon Re: Kvalitet Puma patika?22.09.2012. u 07:55 - pre 140 meseci
Poslednje što je ličilo na nešto a da je Puma

http://matrixowners.com/index....7-got-some-puma-driving-shoes/

Datum sve govori :)

Uglavnom, Delta City, prodavnice pored autoputa(kod Arene) i veće IDEA samoposluge sa manje poznatim radnjama još uvek ambicioznih vlasnika(dok ne shvate da ovde idu samo oni kožni polu-opanci i neki totalno deformisani oblici obuće u fluoroscentnim bojama).

Kvalitet nikada nije bio manje vezan za cenu.

[Ovu poruku je menjao Boris Tadić dana 22.09.2012. u 09:12 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Bata
Branimir Nikolić
Beograd

Član broj: 7232
Poruke: 202
*.telekom.yu.



+181 Profil

icon Re: Kvalitet Puma patika?22.09.2012. u 08:27 - pre 140 meseci
Zanima i mene odgovor na to pitanje kvaliteta Puma obuće, jer sam primetio da su kod nas puma patike jeftinije od drugih,
i to mi je bio neki indikator da i kvalitetom možda zaostaju, pa ih duži niz godina ne kupujem :|


Citat:
Bokacio: ...gde mogu kupiti kvalitetne plitke patike (Nike, Adidas, Puma) a da su plitke (!).

...ponajvise za voznju (ali da mogu da izadjem iz auta u njima ;)). Trazio sam u najvecim trznim centrima u BG, ali bez srece.


Stvarno, kako to misliš nema plitkih patika ?!? Ako ovo "za vožnju" znači da imaju plitak ravan đon, pa ako ništa drugo, imaš u svakoj
prodavnici patika i one za fudbal na betonu. One su i plitke , i plitkog i ravnog đona, koji ima dobar kontakt sa podlogom.

Od Puma patika imaš one baš za vožnju što su nazvane Ducati (motori) , kod Adidasa imaš one sa etiketom Porsche, ali i Adidas Spezial :)

Sve u svemu, baš mi je čudno tvoje pitanje...


Slučajno sam baš juče obišao skoro sve tržne centre u Novom Beogradu, i primetio sam da u delta city-ju ima na spratu jedna veća
prodavnica sportske opreme sa najsvežijim izborom patika koje sam video u Beogradu.
Naravno, i dalje je to siromašniji izbor nego preko granice. O cenama i izboru "tamo i ovde" da ne pričam, dovoljno je rečeno na onoj temi.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kvalitet Puma patika?

[ Pregleda: 6573 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.