Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

bad cops ili bad boys... treba mi taj smesni video klip....HELP :)

elitemadzone.org :: MadZone :: bad cops ili bad boys... treba mi taj smesni video klip....HELP :)

[ Pregleda: 1518 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sky Walker

Član broj: 102549
Poruke: 55



+62 Profil

icon bad cops ili bad boys... treba mi taj smesni video klip....HELP :)13.10.2012. u 10:52 - pre 139 meseci
Ljudi, ne mogu tacno da se setim niti najbolje da objasnim :D

Video klip ima sountrack iz bad boys.
A policajca igra (problem je sto sam mu zaboravio ime) jedan poznati puniji tv voditelj, radio je nekoliko dokumentaraca, vecinom nosi kacket na glavu, obicno majcu i kracu bradicu. Ostalo mi je u secanju dok jede krofnu, nailazi na neke "lose" momke, stavlja krofnu u usta, a "negativca" baca na haubu od auta....

Nisam bas najbolje opisao, jer sam taj klip odgledao pre par godina. Ali mi je jako potreban, jer je po mom misljenju jedan od najsmesnijih klipova o pandurima i jako bih voleo da ga pogledam ponovo.

Ima li neko ideju o kom voditelju je mozda rec pa cu mozda onda lakse uspeti da pronadjem klip...

Unapred zahvalan!
 
Odgovor na temu

Sky Walker

Član broj: 102549
Poruke: 55



+62 Profil

icon Re: bad cops ili bad boys... treba mi taj smesni video klip....HELP :)13.10.2012. u 16:28 - pre 139 meseci
Lik se zove cuveni Michael Moore.

Da, ponovim.

Je `l mozda neko zna kratki video klip gde on hapsi neke ljude i baca na haubu dok drzi krofnu u ustima, a sve vreme je sountrack iz COPS.

`ajde ljudi molim za malu pomoc. Zaista mi treba taj klip DANAS. Sigurno neko zna o kom klipu je rec...

Hvala...


[Ovu poruku je menjao Sky Walker dana 13.10.2012. u 17:58 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: bad cops ili bad boys... treba mi taj smesni video klip....HELP :)

[ Pregleda: 1518 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.