Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Golf 4 1,6 stuca u voznji

elitemadzone.org :: AutoZone :: Golf 4 1,6 stuca u voznji

[ Pregleda: 3017 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dovla.edv
vladimir milanovic
operater
gradska cistoca
kragujevac srbija

Član broj: 307764
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Golf 4 1,6 stuca u voznji15.10.2012. u 09:30 - pre 140 meseci
Cao svima
Ljudi, imam golfa 4 1,6, i desava se nesto cudno u toku voznje, stvar je u tome da auto dok je u pokretu, cuje se nesto da cakne kod kilometar casa i kazaljka na obrtajima motora se spusti na 0 pa se odmah vrati na 2000, 3000 obrtaja... a auto strucne kada se to desi... i da napomenem rezervoar je pun, i sipam mu evro premijum, tako da ne bi trebalo da je gorivo( mada ko ce mu ga znati)... ako nesto neko zna neka napise, hvala unapred i da ugasi se sam na semaforu, bez gasa, dok je u stanju mirovanja i isto se cuje ono cakcanje....

vb
 
Odgovor na temu

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: Golf 4 1,6 stuca u voznji15.10.2012. u 14:37 - pre 140 meseci
Pravi kosmar za svakog majstora su ti "neuhvatljivi kvarovi", kad nesto cas radi, cas ne radi. Ceo tvoj problem lici na problem sa strujom. To caktanje, lici na caktanje releja kad gubi i dobija kontakt. Moj ti je savet, da ne gubis vreme, vec dok ti je auto u voznom stanju (kako tako), odes do prvog autoelektricara i njemu izlozis problem, a mozda i na dijagnostiku kod mehanicara, da potvrdis ili iskljucis neke stvari. Bolji savet ti u ovom trenutku niko ne moze dati
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Golf 4 1,6 stuca u voznji15.10.2012. u 16:58 - pre 140 meseci
Ne kod bilo kog elektricara, vec kod nekog ko se razume u golfa 4, inace ce zaista nastati kosmar.

Bukvalno je kvar koji zahteva ili pazljivo osmatranje vozaca, i prikupljanje detalja i trenutaka kada pocinje da se cuje caktanje, verovatno jednog od par mogucih releja.
Relaja paljenja i releja pumpe. Naravno, pre svega, trebalo bo proveriti napon na akumulatoru, da li je na leru nesto preko 12,5V, i na par hiljada oko 14,4V.
Ako je napon na akumulatoru korektan, tada treba proveriti rad benzinske pumpe, pa ako je i to korektno(pritisci), proveriti odnosno zameniti relej paljenja.
Postoji mogucnost da se i nakon zamene releja paljenja ponovi "kvar", tada je u pitanju ozicenje, ali s obzirom na deceniju koja je protekla, verovatniji su releji..

Poz
 
Odgovor na temu

dovla.edv
vladimir milanovic
operater
gradska cistoca
kragujevac srbija

Član broj: 307764
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Golf 4 1,6 stuca u voznji15.10.2012. u 21:51 - pre 140 meseci
hval momci, moracu da odem do majstora, pa sta bog da... to mi se desilo dva puta do sad, u roku od mesec dana...
vb
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Golf 4 1,6 stuca u voznji

[ Pregleda: 3017 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.