Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

veš mašina Eudora

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: veš mašina Eudora

[ Pregleda: 4222 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

miomir51
miomir stevanović
penzioner
penzioner
Smederevska Palanka, RS

Član broj: 307853
Poruke: 7
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon veš mašina Eudora17.10.2012. u 20:47 - pre 140 meseci
Imam veš mašinu Eudora spar meister 1100 ECO. Na mašini sve radi osim grejača. Grejač je proveren OM metrom i ispravan je, ima vezu između one dve buksne na krajevima grejača, a i ne probija na masu, ali neće da greje. Molim svakoga ko se razume u ove veš mašine, da pomogne jednom penzioneru.
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4619
*.dynamic.sbb.rs.



+312 Profil

icon Re: veš mašina Eudora17.10.2012. u 23:36 - pre 140 meseci
Evo ovde imas šemu tvoje masine na 21-voj strani pa vidi gde je kvar. Mozda je NTC, rele od grejaca na ploči, presostat, ...

http://www.eudora-kundencenter...%20Eudora%201004_1005_1006.pdf
 
Odgovor na temu

miomir51
miomir stevanović
penzioner
penzioner
Smederevska Palanka, RS

Član broj: 307853
Poruke: 7
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: veš mašina Eudora18.10.2012. u 20:18 - pre 140 meseci
Ma hvala ti kao bratu. U stvari problem je što je u mašini nešto prasnulo (blago puklo), i mašina je prestala da radi. Radilo je samo primanje vode i pumpa tj. izbacivanje vode. Kod nas u Smed. Palanci ima samo jedan serviser mašina sa elektronikom, (svi ostali rade klasiku), i ja je odnesem njemu. On je navodno zamenio tranzistor koji napaja procesor,(mogao je da mi kaže da je zamenio i vasionski brod, to meni ništa ne znači), i mašina sada radi ali ne greje vodu. Kod njega je u servisu već 15 dana, i ne može da otkloni problem, a drugog servisera nemamo, pa zato pokušavam ovako da mi neko pomogne. Inače rekao mi je da je sa interneta skinuo šeme. Ne znam više šta da mu verujem, možda me i loži. U svakom slučaju hvala ti i pozdrav.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: veš mašina Eudora

[ Pregleda: 4222 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.