Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zimske čarolije iz nekog drugog ugla...

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Zimske čarolije iz nekog drugog ugla...

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 52733 | Odgovora: 242 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anon115774

Član broj: 115774
Poruke: 1656



+920 Profil

icon Re: Zimske čarolije iz nekog drugog ugla...09.12.2012. u 16:45 - pre 138 meseci
Citat:
Vasastajić: Prijatelji moji, neću preterati ako kažem da ste svi u pravu, ventura, koji je počeo ovu temu i ostali, ALI:


Novinar retard. Nije pogledao vremensku prognozu za evropu. Idi na meteoalarm.eu pa ces videti da u evropi od Nemacke do Srbije nema alerta za ovakvo vreme kao sto je ovde. Ali to je vec pitanje nasih nesposobnih novinara koji prenose sve i svasta samo radi tiraza.

Citat:
IUOP_1: Da se razumemo, ne napadam putare, oni rade tezak posao,
ono sto mene cudi je stav - ako se vozacu nesto desi, sam je kriv,


Mozda jeste a mozda i nije. Prema onome sto sam ja sinoc i jutros video kriva je drzava koja ne moze da stane na put kamiondzijama koji bi sve uradili (pa i ugrozili druge) samo da ne plate putarinu.
 
Odgovor na temu

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: Zimske čarolije iz nekog drugog ugla...09.12.2012. u 18:09 - pre 138 meseci
Citat:
Informer: Nije pogledao vremensku prognozu za evropu.

Iskreno nisam ni ja, sve polazeći od pretpostavke da, koliko god se ljudi upinjali, priroda ipak ne iebe ni za suvu šljivu državne granice, mada, izgleda da sam se ovog puta zaiebo.
Što se pak alerta tiče, sve zavisi od vizure iz koje se posmatra kompetentnost zimskih službi i toga je u različitim stepenima itekako bilo i ima ih u najavi za sledeće dane u ostalim evropskim zemljama (gledao sam za Mađarsku baš), ali to je prvenstveno alert za zimske službe da bi znale kojim kapacitetima da reaguju.
 
Odgovor na temu

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Zimske čarolije iz nekog drugog ugla...09.12.2012. u 19:48 - pre 138 meseci
svi pljuju kamiondzije al ne znate da prazan sleper moze da ima i super sonicne gume sa laserima za sneg njemu nema pomoci jer prazna prikolica je em dugacka em kad duva vetar ima efekat padobrana! pogonska osovina je na trucku a ne na prikolici koja je teska tamo na kraju ko perce! a vetar radi sa njom sta hoce kad sleper i stoji!!!! http://www.youtube.com/watch?v=TStS90Z5xho
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Zimske čarolije iz nekog drugog ugla...09.12.2012. u 19:52 - pre 138 meseci
Citat:
cika dacha: svi pljuju kamiondzije al ne znate da prazan sleper moze da ima i super sonicne gume sa laserima za sneg njemu nema pomoci jer prazna prikolica je em dugacka em kad duva vetar ima efekat padobrana! pogonska osovina je na trucku a ne na prikolici koja je teska tamo na kraju ko perce! a vetar radi sa njom sta hoce kad sleper i stoji!!!! http://www.youtube.com/watch?v=TStS90Z5xho

Zbog toga i treba da se pridržavaju zabrane saobraćaja na određenim deonicama, i da se kreću onim putevima kojima im je to i dozvoljeno.

Vozača koji je šleperom pokušao da obiđe grtalicu bi ja lično da sam tužilac optužio za grubo ugrožavanje ljudskih života i tražio minimalno 6 meseci kaznu zatvora. Razumem ja da on ne vozi šleper po kijametu što voli, već što mu je šef naredio, ali brate mili, ne možeš da se bahatiš i kao glumiš ludilo, ti si kao natovaren šleper, zabole te za 20cm snega na putu i voziš ko lud.. (btw šleperi kada su puni mnogo manje osećaju efekte snega i leda od malih automobila)
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Zimske čarolije iz nekog drugog ugla...09.12.2012. u 20:48 - pre 138 meseci
Ma kamiondzije,

 
Odgovor na temu

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Zimske čarolije iz nekog drugog ugla...09.12.2012. u 21:23 - pre 138 meseci
Citat:
ventura:
Citat:
cika dacha: svi pljuju kamiondzije al ne znate da prazan sleper moze da ima i super sonicne gume sa laserima za sneg njemu nema pomoci jer prazna prikolica je em dugacka em kad duva vetar ima efekat padobrana! pogonska osovina je na trucku a ne na prikolici koja je teska tamo na kraju ko perce! a vetar radi sa njom sta hoce kad sleper i stoji!!!! http://www.youtube.com/watch?v=TStS90Z5xho

Zbog toga i treba da se pridržavaju zabrane saobraćaja na određenim deonicama, i da se kreću onim putevima kojima im je to i dozvoljeno.

Vozača koji je šleperom pokušao da obiđe grtalicu bi ja lično da sam tužilac optužio za grubo ugrožavanje ljudskih života i tražio minimalno 6 meseci kaznu zatvora. Razumem ja da on ne vozi šleper po kijametu što voli, već što mu je šef naredio, ali brate mili, ne možeš da se bahatiš i kao glumiš ludilo, ti si kao natovaren šleper, zabole te za 20cm snega na putu i voziš ko lud.. (btw šleperi kada su puni mnogo manje osećaju efekte snega i leda od malih automobila)



i treba ga tuziti i kazniti za ugrozavanje bezbednosti na putu! ali to je 1 kamion! a oni ceo dan pljuju po vozacima slepera! zabrane nigde nije bilo dok se haos nije desio a oni se zadiseli na datim deonicama!
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Zimske čarolije iz nekog drugog ugla...09.12.2012. u 21:59 - pre 138 meseci
Citat:
cika dacha: i treba ga tuziti i kazniti za ugrozavanje bezbednosti na putu! ali to je 1 kamion! a oni ceo dan pljuju po vozacima slepera! zabrane nigde nije bilo dok se haos nije desio a oni se zadiseli na datim deonicama!

Jedan kamion je dovoljan da se prepreči i blokira ceo jedan smer autoputa.. Što smo imali prilike i da vidimo na praktičnom primeru.
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Zimske čarolije iz nekog drugog ugla...09.12.2012. u 22:33 - pre 138 meseci
Citat:
Horvat:

bravo za tenk, trebali su ranije :]


kako ranije, pa poslali su oni odma po tenk, al dok je stigao iz Kursumlije.
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.dynamic.sbb.rs.



+896 Profil

icon Re: Zimske čarolije iz nekog drugog ugla...09.12.2012. u 22:56 - pre 138 meseci
Ja se ne slazem u potpunosti sa Venturom, osim da treba na put ici s punim rezervoarom, propisanom opremom za zimu i malo vode i hrane. Sve ostalo nije u pravu. I niko od vas jer ne znate sta se desavalo. Nije u pitanju sleper. Njega je bilo lako skloniti.

U Madjarskoj su putevi APSOLUTNO cisti i prohodni. Od malopre:

"Gospodo putari, cestitam. Autoput Subotica-Beograd ste ocistili malo, ali zato lose. Mogu samo da zamislim kakva je panika bila sinoc dok je jos padalo. A 50km dalje, u Madjarskoj, isto toliko snega pored puta, a sa puta moze da se jede koliko je cist."



Iskustvo posle ulaska u Srbiju iz Madjarske:

"Zelim da vam ispricak kako igleda biti zavejan na autoputu I kako na terenu izgleda pomoc spasilackih sluzbi kojima se nadlezni hvale citavo vece na svim vestima. Prognozama meteorologa nisam bas poverovala, inace ne bih krenula na put. To sto ja nisam poverovala nije bitno. Bitno je da ni putarske sluzbe nisu mnogo paznje pridavali tim najavama jer da jesu nebi nocas I danas bio takav haos na putevima.Iz Madjarske smo krenuli sinoc oko 19h. Posle besmislenih granicnih formalnosti koje su trajale cak par sati po onom kijametu, veoma sporo smo se kretali ka Subotici I dalje ka Novom sadu da bi se negde oko 2 posle ponoci zaustavili u koloni okovanoj ledom I snegom. Kazu, kolona je bila duga 11 km a ja tvrdim da je bila znatno duza. Kamionio koji su krivi za sve, autobusi I automobile sa upaljenim svetlima I motorima zbog grejanja, su bespomocno stalaji I cekali da se nesto dogodi. Mi smo imali “super srecu” da nam je prva benzinska pumpa bila na “samo” 500-600 metara udaljenosti sto je znacilo da za “samo” 15-tak minuta hodanja kroz mecavu mozemo stici do prvog WC-a, kupiti neku hranu I vodu ili dopuniti beznin za grejanje. A u restoranu pumpe – horor. Stotine umornih I uplasenih ljudi su se tiskali oko televizora koji je emitovao svasta osim informacije o zavejanim putnicima. Tek u prvim jutarnjim vestima smo shvatili da znaju za nas zavejane I da nam salju pomoc. To nas je ohrabrilo jer posle najezde ljudi sa kanticama iz zavejane kolone, na pumpi vise nije bilo binzena. A duvala je ledena mecava I trebalo se grejati… Ali, sticice pomoc. I verovali ili ne, do podneva se niko, ali niko nije pojavio. Tek oko podneva, pocela su sporadicno da se pojavljuju poneka policijska I vatrogasna kola koja su partolirala suprotnom, potpuno praznom trakom. Kada se pojavila prva grtalica na vidiku bilo nam je jasno da ona nece obezbediti uslove za prolazak I bilo je jasno da moramo, mi putnici iz kolone da preduzmemo nesto inace pretila je jos jedna noc u zavejanim vozilima. Ljudi su se dosetili pa probili ograde izmenju dve trake autoputa I prezaskom u suprotnu traku, vozeci u levoj traci autoputa nastavili da mile ka Novom sadu. Mi smo negde oko 14 satu, nakon punih 12 sati provedenih u mestu, uspeli da predjemo na suprotni traku I sve mileci, za jos cetiri sata voznje po smetovima jer putevi NISU rascisceni, stignemo do Beograda. Bogu hvala zivi I zdravi. A sada slusam na vestima I ne mogu da verujem. Pricaju o evakuaciji, o pomoci, o doturanju hrane – ja bila u koloni I nista od toga videla nisam. Videla sam samo nerasciceni put, gomilu snega I nepokretnih vozila I ljude koji razvaljuju ograde I pomazuci jedni drugima prelaze u susednu traku….Eto, tako izgleda pomoc o kojoj sve vesti pricaju kao o spektakulano obavljenom poslu. Od mene dobijaju ogromnu jedinicu."

Gornji citat je od zene koja VEOMA VELIK porez placa ovoj drzavi i izdrzava mnogo porodica (poznata je racunarskim krugovima). Apropo onog pitanja koliko od vas je platilo poreze bla bla.

Putari i drzava ovog puta zasluzuju NULU.

Prosle godine je bilo -25 i mnogo vise snega i nista se od ovog nije desavalo. Sta se promenilo? Bilo je nesto u maju mesecu, al posto je forum apolitican, necemo o tome.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Zimske čarolije iz nekog drugog ugla...09.12.2012. u 23:18 - pre 138 meseci
Citat:
cozmo_im:...
Putari i drzava ovog puta zasluzuju NULU.

Prosle godine je bilo -25 i mnogo vise snega i nista se od ovog nije desavalo. Sta se promenilo? Bilo je nesto u maju mesecu, al posto je forum apolitican, necemo o tome.

Potpuno se slazem sa citiranim, narocito sa poslednjom recenicom koja sve objasnjava!!!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Zimske čarolije iz nekog drugog ugla...09.12.2012. u 23:27 - pre 138 meseci
Citat:
cozmo_im
Gornji citat je od zene koja VEOMA VELIK porez placa ovoj drzavi i izdrzava mnogo porodica (poznata je racunarskim krugovima). Apropo onog pitanja koliko od vas je platilo poreze bla bla.

Lepo je to što ona kao pojedinac plaća (velik) porez, ali to ne menja stvari da se u vezi poreza generalno krivinari i da država jednostavno nema sredstava da sopstvene servise dovede na nivo kvaliteta kakav imaju zemlje zapadne evrope.

Stoji da putari snose jedan deo krivice, stoji i to da mogu da budu mnogo bolje i efikasnije organizovani, ali nisu oni supermeni pa da mogu nešto da urade bez novca. Hoćemo čiste puteve kao u Nemačkoj? Nije problem, kupićemo koliko treba novih unimag grtalica, voziti u tri smene, pokriti gomilu ulica.. Ali to sve košta.. I te grtalice neko mora kupiti, mora neko da naspe gorivo u njih, mora neko da da platu tim radnicima.. Tako da se na kraju krajeva sve svodi na to da se neki sirotinjski budžet rastegne što je više moguće, i da se ofrlje uradi svega po malo čisto da se zamažu malo oči dok ne prođu padavine, a posle će svi ionako da zaborave da je sneg ikada padao, kao da živimo na floridi...
 
Odgovor na temu

Boris Tadić

Član broj: 248314
Poruke: 313
*.mediaworksit.net.



+1622 Profil

icon Re: Zimske čarolije iz nekog drugog ugla...10.12.2012. u 06:29 - pre 138 meseci
 
Odgovor na temu

anon115774

Član broj: 115774
Poruke: 1656



+920 Profil

icon Re: Zimske čarolije iz nekog drugog ugla...10.12.2012. u 07:20 - pre 138 meseci
Citat:
cika dacha: i treba ga tuziti i kazniti za ugrozavanje bezbednosti na putu! ali to je 1 kamion! a oni ceo dan pljuju po vozacima slepera! zabrane nigde nije bilo dok se haos nije desio a oni se zadiseli na datim deonicama!


Kako nije? Na delu puta od Indjije do NS vazi uvek zabrana za teretna vozila preko 5t. Znaci uvek, ukljucujuci i lepo vreme. Tu se gomila slepera zaglavila preksinoc.

Citat:
cozmo_im: Ja se ne slazem u potpunosti sa Venturom, osim da treba na put ici s punim rezervoarom, propisanom opremom za zimu i malo vode i hrane. Sve ostalo nije u pravu. I niko od vas jer ne znate sta se desavalo. Nije u pitanju sleper. Njega je bilo lako skloniti.


Ja znam sta je u pitanju. Sneg koji pada neprekidno 30 sati i vetar koji nenormalno duva. Eto, to je u pitanju. To je nesto sto madjari nisu imali. Ako si pratio vreme u Madjarskoj onda si sigurno primetio da vetra skoro da i nije bilo a ni sneg nije padao 30 sati bez prestanka.

A i ta zena koja je dala izjavu... ona sigurno zna koliko je u Madjarskoj padao sneg i koliko je vetar duvao... jel da? :)
 
Odgovor na temu

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: Zimske čarolije iz nekog drugog ugla...10.12.2012. u 07:32 - pre 138 meseci
Citat:
cozmo_im:  Sta se promenilo? Bilo je nesto u maju mesecu, al posto je forum apolitican, necemo o tome.

Ja sam natuknuo citatom
Citat:
Dvojica vozača jedne privatne novosadske firme krenuli su juče ujutro na put iz Nemačke ka Novom Sadu. „Uspeli smo da pređemo celu Evropu, ali kada smo ušli u Srbiju, na auto-putu kod Feketića, sačekala nas je kolona ogromne dužine.

pa je onda neko rek'o da novinar piše budalaštine, jer su sneg i mećava rešili, eto, samo nas u Srbiji za zaiebavaju i na to sam onda diskretno još jednom naveo, tu gore
Citat:
koliko god se ljudi upinjali, priroda ipak ne iebe ni za suvu šljivu državne granice, mada, izgleda da sam se ovog puta zaiebo.
Što se pak alerta tiče, sve zavisi od vizure iz koje se posmatra kompetentnost zimskih službi i toga je u različitim stepenima itekako bilo i ima ih u najavi za sledeće dane u ostalim evropskim zemljama (gledao sam za Mađarsku baš), ali to je prvenstveno alert za zimske službe da bi znale kojim kapacitetima da reaguju.

da bi se polako, ali sigurno, konačno došlo do prave istine o katastrofalnim posledicama "majske, adolescentske avanture srbijanskih birača", gde su ova dešavanja sa prvim snegom kod nas samo najava svega "još lepšeg" što nas uskoro očekuje.
Funkcionalnost jedne države i njenih javnih službi u direktnoj je proporciji sa brojem kompetentnih, kako neposrednih, tako i izvršilaca u hijerarhijskom nizu, naloga dnevnih potreba, a u trenutnoj situaciji, koja preti da bude "upodobljena" čak, proporcija je obrnuta.
Jesmo li se neki dan ovde sprdali sa direktorom "komunalca" u Bačkoj Palanci, koji, eto 'LADNO tvrdi da mrtvac NE MORA da plati troškove svoje sahrane!?!?!?
Pa šta mislite koliko je još takvih "kompetentnih mudraca" upodobljeno
po raznim javnim službama, nakon "majske avanture", a koji su sa ličnim kapacitetima i poslovnim obavezama na "iebi si mater", sve s fensi đozlucima na vr' nosa?!

I OPET ću reći da smo bukvalno svi u pravu, jer davno je svet rekao "kakav narod, takva vlast".
Što bi karakter bilo kog na bilo kom nivou vlasti bio različit od karaktera onog što je, kako neko reče ovde, kren'o bez qrca u svatove?
Pa nije taj na vlasti pao s Marsa( mis'im jeste, ali sad...) već je od iste bukve izđeljan ko i ovaj u "svatovima".
Konačno ti zavejani ljudi nisu od ove države zahtevali spejs šatlove, nego samo obične, normalno prohodne puteve u datim okolnostima, što, eto videli smo da u ozbiljnim i dobro organizovani državama može bez ikakvih problema.
I to u državama koje nisu u ništa boljoj finansijskoj situaciji od nas, normalno da konkretno mislim na Mađarsku, a posebno što samo korak deli ljude, u ovom slučaju sa snegom, od neshvatljivih razlika.

 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Zimske čarolije iz nekog drugog ugla...10.12.2012. u 09:10 - pre 138 meseci
Citat:
ventura:
Citat:
cozmo_im
Gornji citat je od zene koja VEOMA VELIK porez placa ovoj drzavi i izdrzava mnogo porodica (poznata je racunarskim krugovima). Apropo onog pitanja koliko od vas je platilo poreze bla bla.

Lepo je to što ona kao pojedinac plaća (velik) porez, ali to ne menja stvari da se u vezi poreza generalno krivinari i da država jednostavno nema sredstava da sopstvene servise dovede na nivo kvaliteta kakav imaju zemlje zapadne evrope.

Stoji da putari snose jedan deo krivice, stoji i to da mogu da budu mnogo bolje i efikasnije organizovani, ali nisu oni supermeni pa da mogu nešto da urade bez novca. Hoćemo čiste puteve kao u Nemačkoj? Nije problem, kupićemo koliko treba novih unimag grtalica, voziti u tri smene, pokriti gomilu ulica.. Ali to sve košta.. I te grtalice neko mora kupiti, mora neko da naspe gorivo u njih, mora neko da da platu tim radnicima.. Tako da se na kraju krajeva sve svodi na to da se neki sirotinjski budžet rastegne što je više moguće, i da se ofrlje uradi svega po malo čisto da se zamažu malo oči dok ne prođu padavine, a posle će svi ionako da zaborave da je sneg ikada padao, kao da živimo na floridi...

Ventura... Toliko ljudi sedi nezaposleno i dobro bi mu došao bilo kakav posao. Ovi putari realno bleje cele godine i kada padne sneg onda kao nešto rade. Šta je problem primiti par desetina ljudi na privremeno-povremenim poslovima, još par tih grtalica kupiti i tokom tih 2 - 3 godišnje koliko ima snega da se sneg očisti kako valja?

I o kakvom ti porezu pričaš, kada ti je trećina Srbije nezaposlena, kada sve velike firme u Srbiji porez plaćaju nekim devičanskim ostrvima?

Ako znaju debelo da naplaćuju putarine, da kidaju za registraciju vozila, da odvaljuju preko akciza na gorivo, e vala ima da čiste sneg kako treba!
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Zimske čarolije iz nekog drugog ugla...10.12.2012. u 09:15 - pre 138 meseci
Vaso !

Subotica cisti
Novi Sad se blisti !


kako ti se cini ?

 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.adriamedia.rs.



+896 Profil

icon Re: Zimske čarolije iz nekog drugog ugla...10.12.2012. u 09:26 - pre 138 meseci
Novi Beograd jutros oko 10h:



Kazem ja, NULA za putare. Istresao sam bubrege od kuce do posla, jedino sto je cisto je Cara Dusana u Zemunu al samo centralni deo. Omladinskih Brigada i ostatak bulevara na NBGD su pakleno pod ledom, automobili samo skacu ko na denferima.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
89.216.32.*



+10256 Profil

icon Re: Zimske čarolije iz nekog drugog ugla...10.12.2012. u 09:30 - pre 138 meseci
Pa šta fali ? Zima je, zar ne? Ti svakako imaš zimske gume i ostalu zimsku opremu, i tako opremljen možeš svakako sasvim normalno da prođeš ovom ulicom. Uz prilagođavanje brzine uslovima na putu.

Sneg je padao u subotu i nedelju i nikako ne kapiram ljide koji očekuju da se sneg dezintegriše na svim putevima i ulicama u roku od 12 sati.

Primeri iz bogatog sveta: Njujork Oslo
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: Zimske čarolije iz nekog drugog ugla...10.12.2012. u 09:35 - pre 138 meseci
Citat:
Braksi: Vaso !
kako ti se cini ?

Pa dobro de, licentia poetica...pa sam razum'o...

cozmo_im,
pa šta ti se ćudila ?!?
Da je drugačije, prvo bih pomislio da smo okupiraTi...
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.adriamedia.rs.



+896 Profil

icon Re: Zimske čarolije iz nekog drugog ugla...10.12.2012. u 09:39 - pre 138 meseci
Citat:
Java Beograd:
Pa šta fali ? Zima je, zar ne? Ti svakako imaš zimske gume i ostalu zimsku opremu, i tako opremljen možeš svakako sasvim normalno da prođeš ovom ulicom. Uz prilagođavanje brzine uslovima na putu.


Covece CEO NBGD NIJE rasciscen, bulevari, glavne ulice - NISTA. Ceo je ovakav. A na vestima kazu da su sve glavne ulice i bulevari ocisceni... pri tom, ovo ispod je led, cisti. Nije problem proci sa zimskom opremom, ali je problem sto ceo NBGD je okovan ledom, Omladinskih Brigada deluje kao neka ulica nasred planine. Sramota.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Zimske čarolije iz nekog drugog ugla...

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 52733 | Odgovora: 242 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.