+638 Profil

icon Rukometasice u polufinalu!13.12.2012. u 18:59 - pre 138 meseci
Pored Miskovica i kompanije vredi valjda i ovo pomenuti:

Citat:

Rukometašice Srbije plasirale su se u polufinale Evropskog prvenstva, pošto su pobedile Francusku sa 18:17 (10:6) u poslednjem kolu druge faze.

icon Re: Rukometasice u polufinalu!13.12.2012. u 22:34 - pre 138 meseci
Pratio. Imamo golmana za medalju,dva kontra napada za pola min je odbranila,i to sve minut pre kraja. Heroj utakmice
Sledeci su crnogorci

+638 Profil

icon Re: Rukometasice u polufinalu!14.12.2012. u 05:20 - pre 138 meseci
Citat:

Koliko je Tomaševićeva briljirala govori podatak da je u prvom poluvremenu odlučujućeg meča sa Francuskom odbranila čak 71% šuteva upućenih ka njenom golu.

Srbiji je bio neophodan bar bod sa ovog meča da bi prošla u polufinale, a u 59. minutu Francuska je silovito krenula po izjednačenje. Šut Ejglonove, međutim, Tomaševićeva je u situaciji "1-na-1" zaustavila i digla Arenu na noge.

U sledećem napadu Srbija nije iskoristila svoju šansu da reši sve dileme, "sevnula" je još jedna kontra Francuske, Tervel se našla oči u oči sa "ministarkom odbrane" i sekund kasnije videla euforiju na tribinama - Katarina Tomašević je odbranila i taj zicer.

Sam prolaz u polufinale manje vise ali ovo je istorijski.