Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji stampac za fotografije?

[es] :: Ostali hardver :: Koji stampac za fotografije?

[ Pregleda: 1215 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MilenaDSLR
Milena Radulovic

Član broj: 309855
Poruke: 1
*.dynamic.stcable.net.



Profil

icon Koji stampac za fotografije?13.12.2012. u 19:47 - pre 138 meseci
Pozdrav svima, nova sam na forumu i registrovala sam se da bih vas pitala nesto, meni veoma bitno.
Poznanik me je angazovao da, posto ne idem nigde za Novu godinu, izradjujem slike na proslavi u njegovom klubu
Dakle ja trebam da napisem na svakoj slici koju mi donese istog momenta fotograf nesto tipa "srecna Nova 2013. godina" i odma ih na licu mesta izradjujem i prodajem gostima tog kluba
Pa mene muci odgovor na pitanje "Koji stampac kupiti?" Dakle vasa preporuka nekog best bay stampaca samo za slike, koji se isplati da mu se na primer ne potrosi odma boja ili lose stampa, dakle neki kojim cu moci iste veceri da izradjujem slike i prodajem ih, a taj stampac da mi ostane kako bih sledeci put ako se ukaze neka slicna prilika opet ponovila posao. naravno i treba da se trosi boja ali da bude taj posao isplativ.
Licno sam videla kako se na svadbama izradjuju te slike, fotograf odnese memorijsku u auto gde decko sa stampacem odma izradjuje slike i prodaje znaci trebalo bi mi nesto tog tipa.
Molim vas pomozite mi jer se Nova godina blizi a ja nikako da pronadjem pravi stampac i da .. Mislim da mi budzet ne dozvoljava da predjem 250-300e...
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Koji stampac za fotografije?

[ Pregleda: 1215 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.