Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1329130 | Odgovora: 2865 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bojan89so
nema nema
nema
nema nema
sombor

Član broj: 333515
Poruke: 15
*.com
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji23.10.2016. u 12:28 - pre 91 meseci
>
nema
 
Odgovor na temu

Viljuska1990

Član broj: 330975
Poruke: 102
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji23.10.2016. u 13:00 - pre 91 meseci
Citat:
dany12:
Viljuska1990,
I ja sam najmanje sumnjao na pelet,najverovatnije je to što je kotao nov,pa možda boja ili nešto drugo gori. Ali me je serviser malo naveo da pomislim na pelet,pošto je rekao da je mnogo tvrd kao da ima nekog lepka ili nešto slično. Pokušao je da ga zdrobi trljajući u ruci ali nije mogao. Ponekad čujem baš veoma jak zvuk kad ga dozator slomi kao da je nešto metalno slomio. A šljaka je možda i do kotla ili podešavanja,ko zna još sam u fazi učenja. Ne kažem da je loš pelet,samo eto naveo sam neka moja dosadašnja iskustva sa njim.


Tvrd je jer je presovan pod visokim pritiskom. Zato nema prašine u džakovima. Ne može da se drobi u rukama kao i svaki drugi dobro presovani pelet. Da ima lepak svrbela bi vas koža i oči, a posle dužeg vremena bi vam bilo muka jer je to reakcija tela na formaldehid koji se najčešće koristi kao vezivo za drvo. Serviseri svašta pričaju...
Proizvodnja peleta "DRVOLUKS" D.O.O. Vojka
 
Odgovor na temu

koborjanos
mlađi referent u pemziji
štazi
Kovin

koborjanos
Član broj: 327553
Poruke: 436
..158.252.wifi.dynamic.cat.rs.



+60 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji24.10.2016. u 06:25 - pre 91 meseci

I ove godine sam bio osuđen na Bioenergy Point. Sramota me je da napišem koliko sam ga platio. Radi to dobro, ne mogu da kažem, ali me nervira šljaka, a i cena ubija.

Pokušao sam da organizujem Vojku, ali nisam uspeo. Proizvođač nije imao nikakav prevoz, a i da je imao bojim se da bi izašao približno isto kao Drakulićev. Pokušao sam da organizujem neki prevoz u sopstvenoj režiji ali su me ispalili. Svi gledaju da voze nešto u okolini tako da ........

Ove godine probam gas (ne "Ciklon B" ) sigurno. Samo ću umesto u decembru, kako sam prvobitno hteo, to biti u januaru. Imam Beretin "protočni bojler" od 2004. ali ga poslednjih nekoliko godina koristim samo za sanitarnu vodu.


Ferroli SUN P-7, Tam Štadler 25KW star 30 godina!! Naravno i protočni kotao na gas Beretta
 
Odgovor na temu

Drizzt Do Urden
Beograd

Član broj: 309110
Poruke: 430
*.etf.rs.



+17 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji24.10.2016. u 08:28 - pre 91 meseci
Citat:
koborjanos: I ove godine sam bio osuđen na Bioenergy Point. Sramota me je da napišem koliko sam ga platio. Radi to dobro, ne mogu da kažem, ali me nervira šljaka, a i cena ubija.

Pokušao sam da organizujem Vojku, ali nisam uspeo. Proizvođač nije imao nikakav prevoz, a i da je imao bojim se da bi izašao približno isto kao Drakulićev. Pokušao sam da organizujem neki prevoz u sopstvenoj režiji ali su me ispalili. Svi gledaju da voze nešto u okolini tako da ........

Ove godine probam gas (ne "Ciklon B" ) sigurno. Samo ću umesto u decembru, kako sam prvobitno hteo, to biti u januaru. Imam Beretin "protočni bojler" od 2004. ali ga poslednjih nekoliko godina koristim samo za sanitarnu vodu.


da, mnogi prodavci nikako da shvate da bi lakse i vise prodavali ako bi imali organizovanu opciju prevoza. ja recimo uzimam 1-2 palete godisnje i sigurno necu angazovati slepere ili kombije koji bi naplatili pola cene peleta radi prevoza od par desetina kilometara.
srecom pa u beogradu ima stovarista koja ti dovezu besplatno ili po ceni od 5-10e po paleti (neki za dodatnih 500rsd po paleti ti i ubace u podrum), a cene peleta su im od 170-190e...



 
Odgovor na temu

Viljuska1990

Član broj: 330975
Poruke: 102
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji24.10.2016. u 12:29 - pre 91 meseci
Citat:
koborjanos:

I ove godine sam bio osuđen na Bioenergy Point. Sramota me je da napišem koliko sam ga platio. Radi to dobro, ne mogu da kažem, ali me nervira šljaka, a i cena ubija.

Pokušao sam da organizujem Vojku, ali nisam uspeo. Proizvođač nije imao nikakav prevoz, a i da je imao bojim se da bi izašao približno isto kao Drakulićev. Pokušao sam da organizujem neki prevoz u sopstvenoj režiji ali su me ispalili. Svi gledaju da voze nešto u okolini tako da ........

Ove godine probam gas (ne "Ciklon B" ) sigurno. Samo ću umesto u decembru, kako sam prvobitno hteo, to biti u januaru. Imam Beretin "protočni bojler" od 2004. ali ga poslednjih nekoliko godina koristim samo za sanitarnu vodu.



Kada ste zvali (kog meseca), koja je cena tada bila i gde živite? Ako nije tajna, koliko ste platili Bioenergy Point? Slažem se da je prevoz veliki problem, posebno ljudima koji uzimaju manje količine...
Proizvodnja peleta "DRVOLUKS" D.O.O. Vojka
 
Odgovor na temu

koborjanos
mlađi referent u pemziji
štazi
Kovin

koborjanos
Član broj: 327553
Poruke: 436
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+60 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji24.10.2016. u 23:28 - pre 91 meseci
Viljuska,

Pokušaću na "vannastavnim" aktivnostima na poslu da pronađem našu prepisku. Ne volem telefon "nikako". Uvek nešto ostane nedorečeno, zbrzano. Mislim da smo razmenjivali poruke i na forumu i na kupujem prodajem!?
Probaću da nađem.

Ferroli SUN P-7, Tam Štadler 25KW star 30 godina!! Naravno i protočni kotao na gas Beretta
 
Odgovor na temu

koborjanos
mlađi referent u pemziji
štazi
Kovin

koborjanos
Član broj: 327553
Poruke: 436
..158.252.wifi.dynamic.cat.rs.



+60 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji25.10.2016. u 06:24 - pre 91 meseci


Evo sa "Kupujem -Prodajem", mislim da sam sa vama komunicirao. Koga ne mrzi da čita ...........................................

Ivan
Stigao je, hvala.
Pozdrav
Ivan Pelić
Pročitano
19.07.2016 16:14h
Aleksandar Cvetinović
Odgovori
Sutra šaljem džak. Mislim da bi trebalo da stigne istog dana.

Pozdrav
18.07.2016 18:39h
Ivan
jedan džak. Malo sam dekoncentrisan jer od petka imamtakvu zajebanciju sa MTS internetom.......
Pročitano
18.07.2016 18:14h
Aleksandar Cvetinović
Odgovori
Da pošaljem jedan ili dva džaka na datu adresu? Nije mi bio najjasniji taj deo poruke.
Nema na čemu. Pozdrav.
18.07.2016 17:51h
Ivan
Hvala vam Aleksandre,
Ako bude neke prilike za neku normalniju cenu prevoza, tj ako moze nešto da se uklopi.......
Ovako mi se ne isplati. Moj prevoznik mi se ne javlja. Verovatno mu se ne vozi.
U savakom slučaju pošaljite mu dzak.
Ovih dana mi ni internet nesto ne radi.....
Hvala, Ivan Pelić
Pročitano
18.07.2016 16:33h
Aleksandar Cvetinović
Odgovori
Prevoznik ne može da kaže tačnu cenu. Kaže samo da je preko 6000din. U pitanju je mali kamion do 4t. Nismo do sad sarađivali sa njim. Velika je to kilometraža za malu količinu peleta pa to predstavlja problem. Najbolje bi bilo da se nađe još neko zainteresovan iz okoline. Ako vi ne nađete nikog, onda ću pokušati da vas uklopim sa nekim iz vaše okoline ako bude zainteresovan za pelet. Džak ću poslati za koji dan na adresu koju ste mi poslali. Moj predlog je da podelite taj džak sa komšijom ako komsija želi da se uveri u kvalitet ili da se pošalje još jedan džak.

Pozdrav
15.07.2016 22:59h
Aleksandar Cvetinović
Odgovori
Nemamo trenutno svoj prevoz. Tek od sledece godine cemo imati svoj kamion. Za cenu prevoza cu morati sutra prevoznika da pozovem. Svakako nece izaci malo jer je u pitanju skoro 90km. Zato sam predlagao da se udruzite sa jos nekim da izadje manje po toni i pitao da li imate svoj prevoz.
15.07.2016 20:07h
Ivan
Aleksandre,
Pošto mi se čovek na koga sam računao u vezi prevoza ne javlja, molim vas da mi kažete koliko bi koštale 3 tone sa prevozom do Kovina?
Rekao bih po novom tekstu oglasa da sada imate prevoz.
Ne smem da se udružujem sa komšijom koji je imao problem prošle zime sa istim peletom sa kojim ja nisam imao nikakvih problema. Jednostavno ne želim da preuzmem odgovornost.
Dakle koliko koštaju 3 tone sa prevozom do Kovina?
Ivan Pelić
Pročitano
14.07.2016 12:46h
Ivan
Ok cena nije problem. Neću da osiromašim za jedan džak.
Pročitano
14.07.2016 11:58h
Aleksandar Cvetinović
Odgovori
Kolega koji je zadužen za pošiljke je trenutno na godišnjem odmoru. Pokušaću nešto da organizujem ali ne mogu da obećam ništa. Cena džaka je 400din, a 800din za usluge AKS-a (10-15kg paket). Bićete obavešteni ako uspem da pošaljem.

Pozdrav
14.07.2016 10:17h
Ivan
Aleksandre,
Dok ne vidim kako bi organizovao prevoz sa ovdašnjim prevoznikom.
Molim vas da mi pouzećem preko kurira pošaljete jedan džak.
Adresa je :
Ivan Pelić
Južnobanatskog partizanskog odreda 11
26220 Kovin
065 5068613
Pročitano
13.07.2016 21:53h
Ivan
Aleksandre,
Prevoz je i meni problem. Više ću znati sutra, pa ću se javiti.
Pozdrav
Ivan Pelić
Pročitano
13.07.2016 11:52h
Aleksandar Cvetinović
Odgovori
Poštovani,

Pošto trenutno nemamo svoj prevoz, prinuđeni smo da unajmljujemo. Cena samog peleta bez prevoza bi bila 495e. Za cenu prevoza bi morao da proverim kod prevoznika. Da li možda posedujete svoj prevoz, ili znate još nekog zainteresovanog za pelet iz okoline, da bi cena prevoza izašla manje po toni ako bi se unajmljivao veći kamion. Razdaljina između Kovina i Vojke je oko 87km.

Pozdrav
13.07.2016 07:42h
Ivan
Koliko bi koštale 3 palete sa isporukom u Kovinu?

Ivan Pelić
Ferroli SUN P-7, Tam Štadler 25KW star 30 godina!! Naravno i protočni kotao na gas Beretta
 
Odgovor na temu

koborjanos
mlađi referent u pemziji
štazi
Kovin

koborjanos
Član broj: 327553
Poruke: 436
..158.252.wifi.dynamic.cat.rs.



+60 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji25.10.2016. u 06:38 - pre 91 meseci


Dakle probao sam taj jedan džak, dobar je. Detaljnije ne mogu ništa da kažem jer je jedan džak u pitanju.

Suština je u sladetjem. U Kovinu ne mogu da kupim nijedan drugi pelet sem Drakulićevog. Bilo kakvo dovoženje sa strane cenu diže skoro do nivoa Drakulićevog. Ne isplati mi se za....cija.

Već sam verovatno svima dosadio, ali dok u svakoj boljoj samousluzi ne bude nekoliko različitih peleta da se kupi, po različitim cenama, sve je to ...............
Ferroli SUN P-7, Tam Štadler 25KW star 30 godina!! Naravno i protočni kotao na gas Beretta
 
Odgovor na temu

koborjanos
mlađi referent u pemziji
štazi
Kovin

koborjanos
Član broj: 327553
Poruke: 436
..158.252.wifi.dynamic.cat.rs.



+60 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji25.10.2016. u 06:50 - pre 91 meseci
Evo malo i sa ovog foruma:


29.06.2016. u 12:45 - pre 117 dana i 19h


Viljuska imam par pitanja.

Kako stojite sa prevozom i pošto je?
Zašto nemate štampu na džakovima peleta? Lepše je, a i iformatvno je ako nešto piše i ima neki lep logo..........................

Možda je ova pitanja već neko postavio a ja nisam pazio na času.

29.06.2016. u 14:21 - pre 117 dana i 17h

Prevoz unajmljujemo jer trenutno nemamo svoj prevoz. Cena prevoza zavisi od udaljenosti i količine peleta (da li se unajmljuje veći ili manji kamion). Jeftinije po toni izađe kada se uzima veći kamion. Ko ima svoj prevoz ili zna nekog ko bi manje naplatio, onda još bolje. Štampu nemamo još uvek. Upravo sada se bavim dizajnom džakova. Sve je to u početnoj fazi. Imamo svoj logo koji se meni ne sviđa kako izgleda pa su trenutno pregovori da osmislim novi :)






Ferroli SUN P-7, Tam Štadler 25KW star 30 godina!! Naravno i protočni kotao na gas Beretta
 
Odgovor na temu

Viljuska1990

Član broj: 330975
Poruke: 102
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji25.10.2016. u 11:16 - pre 91 meseci
Setio sam se kada sam na profilu video da ste iz Kovina :) Prevoz je problem, a posebno za "manje" količine...
Proizvodnja peleta "DRVOLUKS" D.O.O. Vojka
 
Odgovor na temu

deki2free

Član broj: 124980
Poruke: 78
79.101.99.*

Sajt: cloudo.com


+1 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji25.10.2016. u 11:21 - pre 91 meseci
Citat:
koborjanos:


Dakle probao sam taj jedan džak, dobar je. Detaljnije ne mogu ništa da kažem jer je jedan džak u pitanju.

Suština je u sladetjem. U Kovinu ne mogu da kupim nijedan drugi pelet sem Drakulićevog. Bilo kakvo dovoženje sa strane cenu diže skoro do nivoa Drakulićevog. Ne isplati mi se za....cija.

Već sam verovatno svima dosadio, ali dok u svakoj boljoj samousluzi ne bude nekoliko različitih peleta da se kupi, po različitim cenama, sve je to ...............


A prevoz iz Smederava za Kovin? Mozda je to najjeftinija varijanta, ali od nekog drugog proizvođača sem Drakulića....
The basic difference is this: hackers build things, crackers break them.

 
Odgovor na temu

koborjanos
mlađi referent u pemziji
štazi
Kovin

koborjanos
Član broj: 327553
Poruke: 436
..158.252.wifi.dynamic.cat.rs.



+60 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji25.10.2016. u 11:31 - pre 91 meseci
Viljuska, ne mislim da je vaša firma problem. Na žalost živimo u jednom nerazvijenom društvu koje je devedesetih otišlo u sunovrat. Kovin je verovatno malo tržište. Niko nema interes da nudi više vrsta peleta. Nema konkurencije.
U poslednje vreme sam pesimista.
Mislim da nikad nećemo dostići ekonomski i svaki drugi nivo, razvoja zapadnih zemalja. Sadašnji nivo, da se razumemo!!
Ferroli SUN P-7, Tam Štadler 25KW star 30 godina!! Naravno i protočni kotao na gas Beretta
 
Odgovor na temu

koborjanos
mlađi referent u pemziji
štazi
Kovin

koborjanos
Član broj: 327553
Poruke: 436
..158.252.wifi.dynamic.cat.rs.



+60 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji25.10.2016. u 11:35 - pre 91 meseci
Citat:
deki2free:





A prevoz iz Smederava za Kovin? Mozda je to najjeftinija varijanta, ali od nekog drugog proizvođača sem Drakulića....[/quote]




Šta ima i gde u Smederevu?
Pitao sam pre izvesnog vremena (da ne tražim sada), i niko mi nije odgovorio.

Ferroli SUN P-7, Tam Štadler 25KW star 30 godina!! Naravno i protočni kotao na gas Beretta
 
Odgovor na temu

deki2free

Član broj: 124980
Poruke: 78
79.101.99.*

Sajt: cloudo.com


+1 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji25.10.2016. u 12:46 - pre 91 meseci
@ koborjanos

http://drvotehnika.info/adresar/strugara-uros

ima i preprodavaca, stovarista, ali nema reklama na internetu...

Kakve su cene kod Minjon DOO kovin, oni imaju expozituru u SD

http://www.moja-delatnost.rs/p...greva-kovin/doo-minjon/MMvLl5h

The basic difference is this: hackers build things, crackers break them.

 
Odgovor na temu

koborjanos
mlađi referent u pemziji
štazi
Kovin

koborjanos
Član broj: 327553
Poruke: 436
..158.252.wifi.dynamic.cat.rs.



+60 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji25.10.2016. u 13:08 - pre 91 meseci

Pa o Minjonu sve vreme i pričam. Nadam se da neće da izvrše atentat na mene.
Ferroli SUN P-7, Tam Štadler 25KW star 30 godina!! Naravno i protočni kotao na gas Beretta
 
Odgovor na temu

koborjanos
mlađi referent u pemziji
štazi
Kovin

koborjanos
Član broj: 327553
Poruke: 436
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+60 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji25.10.2016. u 15:05 - pre 91 meseci
Aj Kovin je mali, uvek je više ličio na palanku sa juga Srbije nego na Vojvodinu. Čaki ljudi govore nekim čudnim naglaskom koji nigde u Vojvodini ne postoji. Da stanem, da ne budem linčovan.

Ali Smederevo veliki grad (oko 100 illjada), pa da nema nikakav izbor peleta, prosto je neverovatno. To samo znači da nam je tržište peleta nerazvijeno i da nigde osim u Beogradu ne postoji neki izbor.

Bojim se da će čitava ova stvar oko grejanja na pelet da zamre pre nego što pošteno zaživi.

Kad pomislim na nabavku peleta na šlepere, ako kojih bi morao da se dogovaram sa drugim korisnicima, koji svi imaju drugačije "vurune" i svakom drugom nešto "štuca i kašlje", odmah počinjem da trzam levim ramenom. Nemam živci!
Ferroli SUN P-7, Tam Štadler 25KW star 30 godina!! Naravno i protočni kotao na gas Beretta
 
Odgovor na temu

Srkson
Beograd

Srkson
Član broj: 81479
Poruke: 359

Sajt: stsrdjan.blogspot.rs


+116 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji28.10.2016. u 15:20 - pre 91 meseci
Konačno konkurencija!!!

Biomass Market Service D.O.O.
Novi Sad
21000 Serbia
Branka Bajica 12

Email: [email protected]
Phone: +381 62 145 56 18


Trenutno gori peti džak peleta iz Vojke (kupio sam 6 paleta). Napisaću izveštaj za par dana.
Za sada sam primetio da je kaloričniji od Sparrow peleta koji sam do sada koristio.
https://www.youtube.com/watch?v=qnisZeuSDw4

Grejna površina: 160m2 (prizemlje 80m2 - drvena stolarija, sprat 80m2 - Alu stolarija)
Izolacija objekta: Demit fasada 12cm stiropor, u ravnajućem sloju potkrovlja 10cm stiropor, podaščan
krov OSB ploče 18mm
Kotao: Megal MTR 32KW
Gorionik: Ferroli SUN P7
Motorizovani četvorokraki mešni ventil
Automatika: HeatOn WCHR-01
 
Odgovor na temu

Viljuska1990

Član broj: 330975
Poruke: 102
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji28.10.2016. u 16:27 - pre 91 meseci
Mnogo mi se sviđa sajt i ideja. Deluje baš kvalitetno. Valjda će da zaživi ta cela ideja i priča o udruživanju.
Proizvodnja peleta "DRVOLUKS" D.O.O. Vojka
 
Odgovor na temu

koborjanos
mlađi referent u pemziji
štazi
Kovin

koborjanos
Član broj: 327553
Poruke: 436
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+60 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji29.10.2016. u 23:53 - pre 91 meseci

Da veliki gradovi Beograd i Novi Sad. U ostalim mestima će i dalje da bude jadno.
Ferroli SUN P-7, Tam Štadler 25KW star 30 godina!! Naravno i protočni kotao na gas Beretta
 
Odgovor na temu

koborjanos
mlađi referent u pemziji
štazi
Kovin

koborjanos
Član broj: 327553
Poruke: 436
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+60 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji31.10.2016. u 22:57 - pre 91 meseci
Ne znam Viljuška možda sam omatorio i odrtavio, ali meni je sajt skroz neinformativan (što sajt ako za cenu teba zvati telefonom)!?
Što bi Beograđani rekli ljabu!
Ferroli SUN P-7, Tam Štadler 25KW star 30 godina!! Naravno i protočni kotao na gas Beretta
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1329130 | Odgovora: 2865 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.