Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1327568 | Odgovora: 2865 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Viljuska1990

Član broj: 330975
Poruke: 102
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji01.11.2016. u 12:53 - pre 90 meseci
Jeste malo glupo sto su stavili "cena od 155e", ali sajt je vrlo moderan. Verovatno imaju veći izbor paleta pa su stavili najnižu cenu.
Proizvodnja peleta "DRVOLUKS" D.O.O. Vojka
 
Odgovor na temu

misa_c
Ugrinovci/Zemun

Član broj: 334110
Poruke: 11
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji01.11.2016. u 18:00 - pre 90 meseci
Posle 20 dana mali "presek" potrošnje izađe 2,2 džaka po danu. Pelet je Crown Forest iz Ivanjice.
Grejem oko 15om2 gorionik Feroli ugrađen na peć ,kuća bez spoljne izolacije, nisu svi prozori pvc (još uvek) i
5 dana je termostat za daljinsko uključivanje bio na servisu pa je gorionik paljen ručno (uvek na maksimumu).
Za sada očekivano, videću kada dođe prava zima.
 
Odgovor na temu

koborjanos
mlađi referent u pemziji
štazi
Kovin

koborjanos
Član broj: 327553
Poruke: 436
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+60 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji01.11.2016. u 21:54 - pre 90 meseci
Evo ga čiča uvek nešto zakera. Jeste da sajt ima moderan izgled ali to nije dovoljno!

Očekivao sam:
pelet taj i taj-cena tolika
pelet taj i taj-cena ovolika
opis svakog peleta koji prodaju, karakteristike, sastav...........
Prevoz, košta toliko. Pa razne varijante........

Zovi telefonom ........ ako ću da zovem nije trebao sajt. Nikom još nije pao na pamet online shop peleta na primer

Y..i ga imam strašnu želju da živim u normalnijoj zemlji.
Ferroli SUN P-7, Tam Štadler 25KW star 30 godina!! Naravno i protočni kotao na gas Beretta
 
Odgovor na temu

electro80

Član broj: 334982
Poruke: 18
*.dynamic.stcable.net.



+1 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji02.11.2016. u 16:05 - pre 90 meseci
@koborjanos

Pa njima sajt sluzi da okace broj telefona :)
 
Odgovor na temu

Drizzt Do Urden
Beograd

Član broj: 309110
Poruke: 430
*.dynamic.sbb.rs.



+17 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji02.11.2016. u 20:04 - pre 90 meseci
Citat:
koborjanos:
Evo ga čiča uvek nešto zakera. Jeste da sajt ima moderan izgled ali to nije dovoljno!

Očekivao sam:
pelet taj i taj-cena tolika
pelet taj i taj-cena ovolika
opis svakog peleta koji prodaju, karakteristike, sastav...........
Prevoz, košta toliko. Pa razne varijante........

Zovi telefonom ........ ako ću da zovem nije trebao sajt. Nikom još nije pao na pamet online shop peleta na primer

Y..i ga imam strašnu želju da živim u normalnijoj zemlji.



e ovo ti je na mestu...
ja skroz zaobilazim sajtove na kojima nije jasno istaknuta cena, karakteristike itd itd...
bas kao sto si i napisao, koji ce ti sajt onda?
pre ce te ljudi naci na "kupujem prodajem" (a ni na "kupujem prodajem" NIKADA nisam zvao da pitam za cenu ako nije istaknuta, ili je brate napisi ili nemoj da spamujes oglase ;) )
takodje i za prevoz - u mom slucaju to je 80% presudna stavka (ok, zivim u beogradu pa hajd da kazem da imam taj luksuz da mi je prevoz glavni problem, izbor peleta nije, ima ga uvek na nekom stovaristu)...

dakle, nije zakeranje, zamerka je skroz na mestu!

pozdrav!!!
 
Odgovor na temu

Drizzt Do Urden
Beograd

Član broj: 309110
Poruke: 430
*.etf.rs.



+17 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji15.11.2016. u 09:12 - pre 90 meseci
da li je neko koristio u skorije vreme zvornicki enwo? secam se da je neko pre par godina pisao da ima dosta prasine i da ima tvrdjih ostataka pa da vidim da li se nesto pobosljalo. imaju EN A2 setrifikat....
isticu mi proslogodisnje zalihe, ono stovariste jakovljevic koje sam pominjao su danima odlagali i obecavali da im stize sparrow da bi na kraju samo drmnuli cifru 210e/t (a bila je 180e)...

zvornicki enwo je 190e sa prevozom po toni tj 200e paleta (1.05t) sa prevozom.
sparrow je 210e paleta sa prevozom na jednom mestu.
biostar jela prijepolje je 210e paleta sa prevozom (ali prednost dajem sparrow-u jer jela ima mnogo prasine u dzakovima od koje puz na mbsu hoce da zaglavi, ali lepo greje).


za sada uzimam jednu paletu cisto da vidim jer prvi put kupujem enwo ili sparrow pa da vidim kako ce mi mbs-ovka to goreti...

 
Odgovor na temu

boree

Član broj: 315472
Poruke: 1377
*.dynamic.stcable.net.



+56 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji15.11.2016. u 10:27 - pre 90 meseci
Ja ga koristim ,verovatno sam ja pisao ,ja sam zadovoljan ,prašine ni malo.

Objekat 145m2, kotao toby20, 4k meš.ventil sa trmrglt1.1, izolacija 5cm stiropor sa svih strana plus
10cm staklene vune u folija sendviču na ploči.
Parametri raznih korisnika Toby kotlova : https://goo.gl/Qphrli by: koyote®
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

zoran.mika




Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji15.11.2016. u 10:51 - pre 90 meseci
Citat:
Drizzt Do Urden:
da li je neko koristio u skorije vreme zvornicki enwo? secam se da je neko pre par godina pisao da ima dosta prasine i da ima tvrdjih ostataka pa da vidim da li se nesto pobosljalo. imaju EN A2 setrifikat....
isticu mi proslogodisnje zalihe, ono stovariste jakovljevic koje sam pominjao su danima odlagali i obecavali da im stize sparrow da bi na kraju samo drmnuli cifru 210e/t (a bila je 180e)...

zvornicki enwo je 190e sa prevozom po toni tj 200e paleta (1.05t) sa prevozom.
sparrow je 210e paleta sa prevozom na jednom mestu.
biostar jela prijepolje je 210e paleta sa prevozom (ali prednost dajem sparrow-u jer jela ima mnogo prasine u dzakovima od koje puz na mbsu hoce da zaglavi, ali lepo greje).


za sada uzimam jednu paletu cisto da vidim jer prvi put kupujem enwo ili sparrow pa da vidim kako ce mi mbs-ovka to goreti...




Jel si zvao stovarište vujasinović na plavim horizontima imaju jela star pelet
 
Odgovor na temu

Drizzt Do Urden
Beograd

Član broj: 309110
Poruke: 430
*.etf.rs.



+17 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji15.11.2016. u 10:54 - pre 90 meseci
Citat:
boree:
Ja ga koristim ,verovatno sam ja pisao ,ja sam zadovoljan ,prašine ni malo.



hvala na brzom odgovoru.

a zgura/pepeo/kaloricnost? - ako mozes da uporedis sa sparrow-om (ako se dobro secam ti si i sparrow goreo)

ako nema prasine, znaci li to da je enwo znacajno tvrdje presovan? pitam zbog onog mog "svilenog" MBS-ovskog puza :)


@zoran.mika
nisam. za sada bih izbegao jela star. mnooogo je prasine bilo kada sam ga goreo pretprosle godine. ne znam ni sAm koliko puta sam morao da dzaram da odglavim puz...to mi je bas opcija ako ne naletim na nesto bolje i/ili jeftinije :) mada, iskreno, dobri su im bili dzakovi. ostave mesta za hvatanje po uglovima radi nosenja. pokojni eko wood iz petrovca na mlavi je imao manje dzakove, skroz pune i bas sam ih psovao jer nisam imao za sta da ih hvatam :)

[Ovu poruku je menjao Drizzt Do Urden dana 15.11.2016. u 12:09 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Drizzt Do Urden dana 15.11.2016. u 12:10 GMT+1]
 
Odgovor na temu

boree

Član broj: 315472
Poruke: 1377
212.200.247.*



+56 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji15.11.2016. u 11:47 - pre 90 meseci
Jeste dobro presovan, kalorija ima, više nego swisseco što sam koristio ubpočetku, a zgure ima malo, sa kaminom i svakodnevnim čišćenjem nećeš imati problema, ja jednom istresem pepeljaru na pola rezervoara i teraj dalje. Mislim i da je blago jači od sparow-a , al on je imao manje pepela, ovaj ima oko 1,5% koliko sam izračunao,ništa alarmantno.
Objekat 145m2, kotao toby20, 4k meš.ventil sa trmrglt1.1, izolacija 5cm stiropor sa svih strana plus
10cm staklene vune u folija sendviču na ploči.
Parametri raznih korisnika Toby kotlova : https://goo.gl/Qphrli by: koyote®
 
Odgovor na temu

Pelet_dealer
Pomocnik generalnog direktora
Agrogradnja Kompani
Nis, Srbija

Član broj: 335399
Poruke: 6
*.netnet.rs.



Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji22.11.2016. u 09:00 - pre 90 meseci
Da li je neko probao Jela Star bukov pelet?

Da li neko moze da mi kaze koje su maloprodajne cene bukovog peleta u Nisu (Sparrow, Jela Star)?
 
Odgovor na temu

Drizzt Do Urden
Beograd

Član broj: 309110
Poruke: 430
*.etf.rs.



+17 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji22.11.2016. u 09:35 - pre 90 meseci
Citat:
Pelet_dealer: Da li je neko probao Jela Star bukov pelet?

Da li neko moze da mi kaze koje su maloprodajne cene bukovog peleta u Nisu (Sparrow, Jela Star)?


koristio sam jela star pretprosle godine. slabije je presovan pa ima par saka prasine u dzaku i na MBS ovoj etaznoj peci je puz znao da glavi zbog nagomilane prasine.
inace je ok goreo, mozda pepeo nije bas u rangu EN plus A2 sertifikata kao sto pise, ali hajd da kazem, tu je negde...
 
Odgovor na temu

Pelet_dealer
Pomocnik generalnog direktora
Agrogradnja Kompani
Nis, Srbija

Član broj: 335399
Poruke: 6
*.netnet.rs.



Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji22.11.2016. u 11:04 - pre 90 meseci
A po kojoj ceni si ga nabavljao?
 
Odgovor na temu

Drizzt Do Urden
Beograd

Član broj: 309110
Poruke: 430
*.etf.rs.



+17 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji22.11.2016. u 11:44 - pre 90 meseci
Citat:
Pelet_dealer: A po kojoj ceni si ga nabavljao?


ja vazda kasnim sa kupovinom pa sam ga u grejnoj sezoni pre dve godine, platio oko 210e sa prevozom po paleti...
i sada je tu negde oko 200e/t bez prevoza (na oglasima kupjemprodajem), ali to su cene koje sam filtrirao za prodavce u beogradu. ne znam za nis.
realno, ako nadjes sparrow ispod 200e/t, slobodno ga uzmi...
ja sam u beogradu nasao sparrow za 210e po paleti za prevozom... (ko mi je kriv kada kasnim sa kupovinom)...


evo ti za nis jela star:
www.kupujemprodajem.com/Pelet-39346235-oglas.htm
 
Odgovor na temu

boree

Član broj: 315472
Poruke: 1377
*.dynamic.stcable.net.



+56 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji22.11.2016. u 11:53 - pre 90 meseci
Zanimljiva pitanja za osobu sa tim profilom u opisu...
Objekat 145m2, kotao toby20, 4k meš.ventil sa trmrglt1.1, izolacija 5cm stiropor sa svih strana plus
10cm staklene vune u folija sendviču na ploči.
Parametri raznih korisnika Toby kotlova : https://goo.gl/Qphrli by: koyote®
 
Odgovor na temu

Drizzt Do Urden
Beograd

Član broj: 309110
Poruke: 430
*.etf.rs.



+17 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji22.11.2016. u 12:38 - pre 90 meseci
Citat:
boree: Zanimljiva pitanja za osobu sa tim profilom u opisu...


tek sad i ja videh :)

mozda me navukao lik da mu odgovaram na anketna pitanja :D
 
Odgovor na temu

Pelet_dealer
Pomocnik generalnog direktora
Agrogradnja Kompani
Nis, Srbija

Član broj: 335399
Poruke: 6
*.netnet.rs.



Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji22.11.2016. u 13:01 - pre 90 meseci
Prikupljanje azurnih i kvalitetnih informacija o robi po pitanju stanja, cene, kvaliteta, iskustava je u interesu nasih kupaca cak vise nego u interesu same firme u kojoj radim. Nama se zbog takvog nacina ophodjenja prema njima kupci uvek vracaju.
 
Odgovor na temu

Pelet_dealer
Pomocnik generalnog direktora
Agrogradnja Kompani
Nis, Srbija

Član broj: 335399
Poruke: 6
*.netnet.rs.



Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji22.11.2016. u 13:07 - pre 90 meseci
Ne bavim se anketiranjem, vec prodajom peleta. A i sam ne koristim robu koju prodajem jer zivim u stanu. Mislim da nikoga nisam "NAVUKAO" jer sam postavio pitanje na otvorenom blogu kako bih cuo koja su misljenja o pojedinim vrstama peleta.
 
Odgovor na temu

Marko Cukalac
Network Engineer
Beograd

Član broj: 65080
Poruke: 478
*.mediaworksit.net.

Jabber: markish@svastarija.net
Sajt: www.markish.net


+11 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji22.11.2016. u 13:44 - pre 90 meseci
Mi smo ove godine uveli grejanje na pelet, pa nisam "merodavan", pošto nisam spalio više vrsta peleta.

Prva paleta koju jos koristimo je Hrvatska Spačva, a sada sam uzeo dve palete Nanix-a i videću kako će da se ponaša.

Spačva i Nanix su plaćena približno isto(~200e).


 
Odgovor na temu

Drizzt Do Urden
Beograd

Član broj: 309110
Poruke: 430
*.IP.cloudmosa.com.



+17 Profil

icon Re: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji22.11.2016. u 13:56 - pre 90 meseci
Citat:
Pelet_dealer:
Ne bavim se anketiranjem, vec prodajom peleta. A i sam ne koristim robu koju prodajem jer zivim u stanu. Mislim da nikoga nisam "NAVUKAO" jer sam postavio pitanje na otvorenom blogu kako bih cuo koja su misljenja o pojedinim vrstama peleta.


Istina je da nisam obratio paznju na opis profila., da jesam verovatno bih reagovao kao boree.
Posteno je napisati o cemu se konretno radi umesto ovakvog ispitivanja.

Na ovoj temi postoji brdo informacija unazad ako jje potreban istorijat.
Viljuska je lepo osmislio anketu, naveo link i zamolio ljude da je popune.

Ljudi mnogo bolje reguju na iskrenost.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Cena kvalitet i nabavka peleta u srbiji
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1327568 | Odgovora: 2865 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.