Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebna sema za gasni kotao Vaillant!!!

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Potrebna sema za gasni kotao Vaillant!!!

[ Pregleda: 4012 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Riki44

Član broj: 312209
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Potrebna sema za gasni kotao Vaillant!!!16.02.2013. u 16:07 - pre 136 meseci
Pozdrav svima, imam problem sa kotlom na gas Vaillant vuw soe 242/2-3 r2 crkla mi je ploca potrebna mi je sema ako mogu da je vratim u zivot, ako ne moracu da skupljam pare za novu koja nije bas jeftina.... pomagaj teee..... hvala unapred!!!
 
Odgovor na temu

mali genije
servis gasnih kotlova

Član broj: 104246
Poruke: 1639
*.static.madnet.rs.



+86 Profil

icon Re: Potrebna sema za gasni kotao Vaillant!!!16.02.2013. u 16:21 - pre 136 meseci
sta se konkretno desava?
za semu zaboravi
 
Odgovor na temu

Riki44

Član broj: 312209
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Potrebna sema za gasni kotao Vaillant!!!16.02.2013. u 16:41 - pre 136 meseci
Evo o cemu se radi u kotlu je bio mis u poseti i naravno grickao redom sve sto je stigao odjednom kotao mrtav skroz :( izmenjao sam sve zice i iznastavljao i kotao upalio ali mi ne baca varnicu upalim upaljacem krene da gori 2-3 sekunde i ugasi se odnosno upali crvenu lampicu, posumljam opet u neku zicu i ponovo sve prekontrolisem ali oet mi se desava isto, posumljam u izduv pa i njega skinem i ocistim takodje i presostat cakce vidim da reaguje sve vise sumljam na plocu posto je nju bas lepo "zapiskio"...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Potrebna sema za gasni kotao Vaillant!!!

[ Pregleda: 4012 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.