Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bauknecht susara za ves molim vas uputstvo

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Bauknecht susara za ves molim vas uputstvo

[ Pregleda: 18344 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

iksic

Član broj: 207784
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Bauknecht susara za ves molim vas uputstvo03.08.2013. u 19:34 - pre 129 meseci
poz svima
molim vas ako iko ima uputstvo za masinu za susenje vesa bauknecht trkk 7850 da mi posalje ili bar da link gde to mogu pogledati. Juce smo kupili pomenutu masinu i sada imamo problem, ona normalno zavrsi svoj program i ukljuci hladjenje, kad se na displeyu pokaze 0:00 trebala bi da stane. Ona ukljuci lampicu Ende i lampicu Knitter schutz i vrti do beskonacnosti a ispod tih lampica postoje dugmici. Da li se oni stiskaju da ona zavrsi ili je nesto drugo u pitanju?
Molim sve koji ista znaju o ovome da mi odgovore jer uputstvo nigde ne mogu da nadjem.

unapred hvala
Sandra
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4594
*.dynamic.sbb.rs.



+310 Profil

icon Re: Bauknecht susara za ves molim vas uputstvo03.08.2013. u 23:06 - pre 129 meseci
http://elektrotanya.com/
 
Odgovor na temu

iksic

Član broj: 207784
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Bauknecht susara za ves molim vas uputstvo05.08.2013. u 14:30 - pre 129 meseci
Pokusala na ovom linku ali nema uopse za susilice samo za sudomasine. hvala jos jednom
 
Odgovor na temu

Damir ru
damir kolundzija
direktor
dandy transport
ruma, srbija

Član broj: 319825
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Bauknecht susara za ves molim vas uputstvo14.12.2013. u 18:45 - pre 125 meseci
Sandra, pozdrav
Mi smo u istom problemu kao i ti, sto se tice masine za susenje.
Pomazi sto pre
 
Odgovor na temu

iksic

Član broj: 207784
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Bauknecht susara za ves molim vas uputstvo17.12.2013. u 00:37 - pre 125 meseci
Ne znam koliko cu da ti pomognem sa obzirom da nisam uspela da resim problem. Masinu sam kupila od nekog lika iz Obrenovca i cim sam primetila da nista necu resiti ma koliko cistila senzore i pokusavala ja sam mu je vratila a on mi je vratio novac. Platila sam je 120 eura i sa tim novcem otrcala u prodavnicu bele tehnike. Kupila sam gorenje novu masinu ali sa odvodom i evo je radi vec par meseci. Prezadovoljna sam a bila je na akciji i platila sam je 27000 na rate a onih 120 eura sam dala kao ucesce pa mi je i rata mala sada. Veruj mi da sam potrosila vise od 50 eura na dovoz i odvoz masine i na mobilni dok sam zvala oglase. Vise nikada necu kupiti takvu stvar polovnu da ti ne pominjem koliko mi je vise dosao racun za struju posto sam je probavala vise puta dnevno. U sustini mislim da nije neki strasan problem ali ako ja moram stajati pored nje da je gasim i palim i proveravam stalno nema smisla ni kupovati je. Ova odvodna gorenje ima odlozen start i kapacitet od 6 kg vesa i ako je moja masina za pranje sa samo 600 obrtaja centrifuge ves mi je gotov za manje od sat vremena a sve je super suvo. Slicno sam prosla i sa masinom sa sudove malom za 4 kompleta koju sam kupila polovnu i sad jedino da budem opasno blesava da se usudim da se treci put zaj....
Zao mi je sto ne mogu da ti pomognem.
Poz
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Bauknecht susara za ves molim vas uputstvo

[ Pregleda: 18344 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.