Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Evropa vec stigla u Hrvatsku

elitemadzone.org :: MadZone :: Evropa vec stigla u Hrvatsku
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 6217 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Evropa vec stigla u Hrvatsku02.09.2013. u 12:37 - pre 129 meseci
http://www.mondo.rs/a611197/In...le-na-cirilici-u-Vukovaru.html

Pravi materijal za Evropsku Uniju, nema sta.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
0

Mali_Milojica

Član broj: 317284
Poruke: 157
*.adsl-1.sezampro.rs.



+445 Profil

icon Re: Evropa vec stigla u Hrvatsku02.09.2013. u 13:09 - pre 129 meseci
Pitam se, kada bi se svi Srbi iselili iz lijepe njihove, koga bi tada mrzeli i ko bi im tada bio kriv za sve?
Neko bi morao. Zlo june, dovjeka goveče!
 
+1

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Evropa vec stigla u Hrvatsku02.09.2013. u 13:13 - pre 129 meseci
I najviše će ih hejtovati oni što bi isto to radili samo da je obrnuta situacija.
 
+1

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Evropa vec stigla u Hrvatsku02.09.2013. u 13:20 - pre 129 meseci
Pa ne znam bas. Pogledaj samo primer estradnih zvezda. Sve hrvatske su ovde dobrodosle i nonstop su na domacim tv stanicama. Ne znam bas jel kod njih tako. Tj. znam....nije.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
+1

ZaMpA
Marko Kaćanski
Srbistan

Član broj: 73700
Poruke: 171
*.dynamic.sbb.rs.



+226 Profil

icon Re: Evropa vec stigla u Hrvatsku02.09.2013. u 14:02 - pre 129 meseci
to je istina, ali je @jnk i dalje u pravu.
'rani bota pa šalji na forum
 
0

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: Evropa vec stigla u Hrvatsku02.09.2013. u 14:28 - pre 129 meseci
Citat:
Nabukodonosor: Pa ne znam bas. Pogledaj samo primer estradnih zvezda. Sve hrvatske su ovde dobrodosle i nonstop su na domacim tv stanicama. Ne znam bas jel kod njih tako. Tj. znam....nije.

Aj' 'leba ti, nemoj više da se prežderavaš prezrelih džanarika.
Teško ćeš do potoka stići.

Hrvati žele da im dođe Ceca!
Balašević u Hrvatskoj sa srpskom zastavom
Bajaga i Instruktori Ponovo u Hrvatskoj
Lepa Brena u Hrvatskoj gledanija od Borisa Tadića

Zvonka Bogdana neću ni da pominjem, jer će tek onda da se OSETE efekti prežderavanja džanarikama.
 
+3

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Evropa vec stigla u Hrvatsku02.09.2013. u 14:38 - pre 129 meseci
Ovo za te dzanarike ne razumem. A drugo, ovo za Cecu pise Kurir, tako da...A Balasevic je posebna prica, i nije bas dobar primer. Uostalom uzeo si specificne primere, pevace koji su na sceni 50 godina, a caki oni su otisli tamo jednom ili nijednom u novijoj istoriji. To su sve muzicari koji su pevali i za vreme stare Jugoslavije i za koje se svi vezuju kao za "nase", jer su jednom i bili nasi zajednicki. Uzmi za primer novije pevace, koji su samo nasi pa mi daj naslov da neki gostuje tamo, kao sto to rade njihovi kod nas.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
0

Branko Santo
Tu i tamo

Član broj: 57312
Poruke: 2232
*.emea.verizonbusiness.com.

Sajt: cz.linkedin.com/in/branko..


+600 Profil

icon Re: Evropa vec stigla u Hrvatsku02.09.2013. u 15:05 - pre 129 meseci
Citat:
Vasastajić:
Aj' 'leba ti, nemoj više da se prežderavaš prezrelih džanarika.
Teško ćeš do potoka stići.


Sjajan si, za ovo pluscina samo tako :)

@Nabukodonosor
Kad nesto prezri i krene vrenje onda se stvara opijat ;)
 
+1

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: Evropa vec stigla u Hrvatsku02.09.2013. u 15:32 - pre 129 meseci
Citat:
Nabukodonosor: Ovo za te dzanarike ne razumem.

Ajde da ti nacrtam...
Si ti im'o nekada proliv od pokvarenog voća?
A džanarika?
Pa 'ebiga Bože!
Šljiva!!!
Dobra i za džibru.

Eeee, teško usranome do potoka stići.
 
+1

Emmy

Član broj: 27487
Poruke: 253



+391 Profil

icon Re: Evropa vec stigla u Hrvatsku02.09.2013. u 16:22 - pre 129 meseci
dobar mi je onaj ustashoid sa alergijom na cirilicu koji najpre tuce po cirilici, pa kad je video da je naceo i altinicu onda i po njoj i na kraju i PO GRBU HR !

Kao da je hteo reci: kvragu Srbi i mi Hrvati i ova drzava....

 
+1

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Evropa vec stigla u Hrvatsku02.09.2013. u 17:06 - pre 129 meseci
Citat:
jnk:
I najviše će ih hejtovati oni što bi isto to radili samo da je obrnuta situacija.

Situacija je slična širom Vojvodine, gde su table na javnim zgradama, tablama na putevima i slično, napisane ne samo latinicom nego i na jezicima koji nisu srpski. I nešto ne vidim masovnu histeriju oko toga i direktne prenose na nacionalnoj televiziji.
Evo, ja hejtujem događaje u Vukovaru baš zato što ne bih uradio isto to kod nas.
 
+1

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Evropa vec stigla u Hrvatsku02.09.2013. u 17:09 - pre 129 meseci
Citat:
Emmy:
dobar mi je onaj ustashoid sa alergijom na cirilicu koji najpre tuce po cirilici, pa kad je video da je naceo i altinicu onda i po njoj i na kraju i PO GRBU HR !

Kao da je hteo reci: kvragu Srbi i mi Hrvati i ova drzava....


Ha ha, ima tu još malo pesničke pravde: ne možeš ukidati ćirilicu a da ne gubi pomalo i latinica, na kraju i cela država.
Isto važi i da je situacija obrnuta.
 
+1

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.hsi.kabelbw.de.



+7173 Profil

icon Re: Evropa vec stigla u Hrvatsku02.09.2013. u 17:22 - pre 129 meseci
Citat:
SlobaBgd:
Citat:
jnk:
I najviše će ih hejtovati oni što bi isto to radili samo da je obrnuta situacija.

Situacija je slična širom Vojvodine, gde su table na javnim zgradama, tablama na putevima i slično, napisane ne samo latinicom nego i na jezicima koji nisu srpski. I nešto ne vidim masovnu histeriju oko toga i direktne prenose na nacionalnoj televiziji.
Evo, ja hejtujem događaje u Vukovaru baš zato što ne bih uradio isto to kod nas.


Mislim da je poredjenje Hrvatske i Srbije po tim pitanjima potpuno nemoguce, posto je Hrvatska u skorijoj proslosti bila u gradjanskom ratu u kome je jedna od zaracenih strana bila srpska.

Srbija nije u skorijoj proslosti bila u gradjanskom ratu u kojem je jedna od zaracenih strana bila hrvatska etnicka grupa.

To uopste ni u kom smislu ne opravdava ovaj vandalizam u Hrvatskoj koji ce sasvim sigurno dobiti sudski epilog u EU i koji je za svaku osudu i kaznu pocinitelja.

Jednostavno, kada imas gradjanski rat u skorijoj istoriji - sa svim tragedijama koje gradjanski rat nosi, tenzije izmedju ex-zaracenih strana ce sigurno tinjati posle rata u nekoj meri u mestima gde je u ratu doslo do velikih stradanja, kao sto je Vukovar u ovom slucaju.

Neka slicna (ali nikako ista) situacija u Srbiji bi bila da ispred zgrade koju je pogodio NATO pakt i gde su ljudi poginuli dodjes danas i nakacis USA zastavu. Prilicno sam siguran da bi izazvao bes gradjana i vandalizam i da bi ta zastava bila zapaljena vrlo brzo. Takve rane ne zarastaju brzo niti je realno ocekivati da mogu da zarastu unutar jedne generacije.

Kao sto rekoh, ne opravdavam nikakav vandalizam i smatram da su ovakvi vandalizmi za osudu i zatvaranje pocinitelja - ali poredjenja bez uzimanja u obzir specificnosti situacije nisu smislena.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
+1

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: Evropa vec stigla u Hrvatsku02.09.2013. u 17:33 - pre 129 meseci
Citat:
SlobaBgd: Situacija je slična širom Vojvodine, gde su table na javnim zgradama, tablama na putevima i slično, napisane ne samo latinicom nego i na jezicima koji nisu srpski. I nešto ne vidim masovnu histeriju oko toga i direktne prenose na nacionalnoj televiziji.
Evo, ja hejtujem događaje u Vukovaru baš zato što ne bih uradio isto to kod nas.


Samo iz tog razloga što su u pitanju tolerantni, pomirljivi Vojvođani, a taj se karakterni momenat zloupotrebljava do bola.
Dakle, ako nije bilo na RTS-u, onda to i ne postoji, jel?
PAVLE RADIĆ: Novi Sad u raljama „srbobranitelja“
PAVLE RADIĆ: Sve prećutane istine postaju otrovne
Sila kao kulturna politika
itd.
itd.
 
0

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Evropa vec stigla u Hrvatsku02.09.2013. u 17:52 - pre 129 meseci
Au, Vaso, gde nađe tako jasno profilisan portal kao što je Autonomija, portal građanske Vojvodine. Takvi spinovani komentari kao što možeš da ih nađeš tamo nisu ni malo bolji od svojih antipoda - sajtova srpske nacionalne desnice. Krajnjost, zajedničko im je ime.

@Dimković
Možda nije bila Srbija u građanskom ratu na svojoj teritoriji (ne bih o Kosovu i Metohiji), ali Srbi jesu. Dakle, ne stoji da je stanje toliko drugačije da bi bilo ko izrazio odobravanje takvih činjenja na obe strane. Doduše, možemo imati razumevanje, što ne znači da je to delovanje ispravno.
Obratite pažnju da nigde nisam napisao da Dimković ili bilo ko do sada opravdava takve događaje, pa bih molio da se dalje u temi ne hvatate za ovu poruku na način da bilo kome prišivam reči i stavove koje nije izneo.
 
0

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: Evropa vec stigla u Hrvatsku02.09.2013. u 18:00 - pre 129 meseci
Citat:
Au, Vaso, gde nađe tako jasno profilisan portal

Profilisan ili ne, ali JA živim u Vojvodini, a ti ne, JA gledam isključivo RTV (dokle ga još uopšte bude bilo), a ne RTS, dok ti gledaš to što gledaš i onda je normalno da sve ono što nije iz sadržaja koji ti gledaš tebi bude usko profilisano.
Malo bljak, jel?
 
+1

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Evropa vec stigla u Hrvatsku02.09.2013. u 18:10 - pre 129 meseci
Jeste, ti znaš šta ja gledam, pametnice!
Svi ovi događaji na čije spinovane komentare si sam pristao da poveruješ, su bili tema i RTS-a (koji, je li, iz razloga čistunstva, ne želiš da gledaš, iako sebi daješ za pravo da komentarišeš šta prikazuje a šta ne) i beogradskih elektronskih i štampanih medija. I šta? Da li je cela varoš ustala da razbija latinične table i natpise na mađarskom, rumunskom, rusinskom? Ili su i pripadnici domicilnog naroda digli glas protiv netolerancije? Šta o tome kaže portal Autonomija?
Malo bljak, je l' da?
 
0

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: Evropa vec stigla u Hrvatsku02.09.2013. u 18:28 - pre 129 meseci
Si ti uopšte pročit'o ono sa linkova pre no što si počeo sa stereotipom predrasuda?
Ako nisi, nemamo o čemu da pričamo.
E, sad, bićeš u veeelikom ličnom problemu ako ti je BAŠ SVAKi izvor koji se bavi informacijama vezanim za događanja u Vojvodini profilisan.

Boarov: "Juriš desnice na Vojvodinu"
Sukob LSV i SNS oko ćirilice (ok, ovo manje-više, jer ligaše niko ni ovde ne voli, a o roza kradikalima da ne pričam)
Poligon za vežbanje nasilja

Ili si možda bio nameran da ti citiram ovde Vučićev "Dnevnik"?!?
Drugo nešto autohtono vojvođansko i ne postoji.
Neću da licitiram zbog čega.
 
+1

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Evropa vec stigla u Hrvatsku02.09.2013. u 18:29 - pre 129 meseci
@ SlobaBgd
pa dovoljno da prati tvoje komentare. Iz tvojih stavova se jasno kao dan vidi kakvog si profila i pod kakvim si uticajem...
 
0

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Evropa vec stigla u Hrvatsku02.09.2013. u 18:40 - pre 129 meseci
Pročitao sam, Vaso, i smorilo me je za medalju!
Ono, bre, nisu vesti, nisu analize događaja, ono je spinovanje!
I ovo drugo su političke akcije, bez nasilja, osim u navodima iz poslednjeg linka. Ali, šta to govori? Da ima budala, i da i Srbi i Mađari i drugi prave svinjarije. Ali i da drugi Srbi, drugi Mađari i drugi ostali dižu glas protiv toga, i u Vojvodini i u ostatku Srbije. Nije ustalo celo naselje da lupa table, aman! Ni u Vojvodini ni u selima uz granicu sa Kosovom.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Evropa vec stigla u Hrvatsku
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 6217 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.