Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ako poslanik izjavi nesto ovakvo, kako to da mu ne sleduje neka sankcija..

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Ako poslanik izjavi nesto ovakvo, kako to da mu ne sleduje neka sankcija..

[ Pregleda: 4074 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

herzog

Član broj: 69219
Poruke: 1095
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 41486438


+298 Profil

icon Ako poslanik izjavi nesto ovakvo, kako to da mu ne sleduje neka sankcija..08.12.2013. u 19:30 - pre 125 meseci
A izjava je ukratko da su Srbi narod narkodilera...?



[Ovu poruku je menjao herzog dana 08.12.2013. u 20:57 GMT+1]
H bibz cbgcvfh arzn zhqebfgv , cerqwv an fyrqrćv.
 
Odgovor na temu

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Ako poslanik izjavi nesto ovakvo, kako to da mu ne sleduje neka sankcija..08.12.2013. u 22:14 - pre 125 meseci
A šta su onda Kolumbijci ili Avganistanci?

Inače povodom opojnih droga. Čitao sam neke turske izvore o Kosovskom boju. Koliko je dobar prevod ne znam ali pominje se da su Srbi predveče pre boja priredili gozbu, neki pominju i da su se ponapijali (valjda su to razlozi što je rujno vino omiljena tema pesnika). U slobodnoj konstrukciji ne isključujem da bi se u slučaju potrebe involvirani poslanik pozvao na stare srpske običaje. Tako da bi se branio kako je bio neuračunljiv usled više sile. Budući da sam besposlen u ovo nedeljno veče prisetiću se da su se Srbi prepirali oko toga kad treba napasti Turke, tačnije Muslimane jer je tu bio popriličan broj onih koji nisu bili Turci a većinom su bili Muslimani. Takav napad bi Srbima doneo prednost jer su Muslimani bili iscrpljeni posle dugog puta a usput su se i šibali pljačke radi. No prevagnula je struja koja je bila za to da se problem reši "sutra".

Tako će i ovaom poslaniku, u skladu sa starim srpskim običajima, sankcije uslediti (malo) sutra.

Pa se sad pitam da li je taj poslanik u stvari nezadovoljan narodom koji ga je izabrao (na mesto poslanika)? Ako je nezadovoljan onda ima puno pravo.

Zašto ima puno pravo da bude nezadovoljan?

Moramo razmotriti dve mogućniosti:

Iskaz "Srbi su narod narkodilera" je tačan. U tom slučaju je potpuno u pravu što je nezadovoljan. Zar bi ste vi bili zadovoljni da vam je narod "narod narkodilera"? Naravno da ne. Eto vidite!

Iskaz "Srbi su narod narkodilera" nije tačan. U tom slučaju retard koji to izjavi je mentalno zaostao jer seče granu na kojoj sedi. Dakle opet ima pravo da bude nezadovoljan jer je mentalno zaostao.

U oba slučaja - eto vidite!
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Ako poslanik izjavi nesto ovakvo, kako to da mu ne sleduje neka sankcija..09.12.2013. u 07:11 - pre 125 meseci
Po tvom postu ne preostaje nego da zakljucimo da mi imamo izvozni potencijal narko dilera.Odmah kontakti sa Kolubijom,Meksikom,mada Meksikance
zanima juzni tok zbog tunela :))).
 
Odgovor na temu

Vasastajić

Član broj: 291378
Poruke: 738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2385 Profil

icon Re: Ako poslanik izjavi nesto ovakvo, kako to da mu ne sleduje neka sankcija..09.12.2013. u 08:01 - pre 125 meseci


...ma nešto mi sumnjivo ovo francusko poreklo Alfreda Žarija.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Ako poslanik izjavi nesto ovakvo, kako to da mu ne sleduje neka sankcija..

[ Pregleda: 4074 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.