Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Aerodrom Nikola Tesla osiguranje desktop pc

elitemadzone.org :: MadZone :: Aerodrom Nikola Tesla osiguranje desktop pc

[ Pregleda: 2553 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tandrli

Član broj: 25905
Poruke: 672
31.176.204.*



+1 Profil

icon Aerodrom Nikola Tesla osiguranje desktop pc12.03.2014. u 17:09 - pre 123 meseci
pozz

ne znam da li je neko imao priliku proći kroz osiguranje sa DESKTOP PC, u pitanju je wizz air za englesku

pa ako ko ima iskustva

thnx
 
Odgovor na temu

eluv

Član broj: 44897
Poruke: 80
*.teol.net.



Profil

icon Re: Aerodrom Nikola Tesla osiguranje desktop pc18.03.2014. u 21:54 - pre 123 meseci
Ne znam za Nikola Tesla ali u subotu prodjoh kroz O Hare ( Chicago ) sa GTX 760 i 4 Samsung 840 EVO. Zaustavise me, ljubazna cokoladna pita imam li sta ostro u torbi rekoh pogledajte. Otvori " nevinu " graficku i uz konstataciju da nije problem vrati na mjesto. Nosio naravno u carry on.

Prije tacno godinu, slicna situacija, samo General Mitchell ( Milwaukee ), u torbi graficka, HDD, Blu Ray burner, SSD, 4x 8GB Kingston HyperX ram, Core i7 i Asrock mATX Z77 ( dakle citav racunar bez kucista i napajanja ). Najavio i bez ikakvih problema, doduse prije toga sam se malo emailovao sa TSA i trazio savjet, odgvorise da nije problem sve dok mogu da provjere sta je unutra.

Za Wizzair nisam siguran, nisu mi dali da ponesem 19" LCD iz Londona za ZG ( 2008 bese ). Na pitanje kako laptop moze, a lcd ne moze, a u sustini isto s**nje, odgovori " ne moze ". Malo se dopisivao i odustao.

Pozdrav,

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Aerodrom Nikola Tesla osiguranje desktop pc

[ Pregleda: 2553 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.