Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Povezivanje tinjalica na elektricni sporet

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Povezivanje tinjalica na elektricni sporet

[ Pregleda: 7813 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

chibbyka
Ivan Arandjelovic
Jagodina

Član broj: 100596
Poruke: 31
*.ptt.rs.



Profil

icon Povezivanje tinjalica na elektricni sporet16.10.2014. u 02:45 - pre 116 meseci
Pozdrav ljudi, imam problem jer ne znam kako da povezem tinjalicu na sporetu! Elem, posto imam dete u kuci koje voli da caka pored ostalog i sporet, resih da probam da sredim tinjalice na sporetu! Ugradna poca je AEG, a rerna Elektra Bregenz, i za rernu tj. grejac rerne je radila tinjalica tako da sam je zameni novom, a za ringle stara tinjalica nije bila povezana, tj. koliko sam ja skapirao povezana je bila samo nula, tako da ne znam odakle treba da dobije struju da bi radila kada je bilo koja ringla ukljucena. Inace nula je povezana na prekidac kojim palis svetlo u rerni i odredjujes koji ce grejac da radi. Mozda ni to nije kako treba! Majstora tesko da mogu da dozovem da mi odradi to, jer koliko sam skapirao nece da se zafrkavaju sa tim sitnicama! Jos jednu stvar bih vas pitao, zasto mi stalno svetli jedan indikator zagrejanosti ringle? Voljan sam i da slikam da bi ste videli kako to izgleda. Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Povezivanje tinjalica na elektricni sporet

[ Pregleda: 7813 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.