Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Aspergerov sindorm i poznate ličnosti

elitemadzone.org :: MadZone :: Aspergerov sindorm i poznate ličnosti

Strane: 1 2

[ Pregleda: 12131 | Odgovora: 36 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bin.sys

Član broj: 325059
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+219 Profil

icon Aspergerov sindorm i poznate ličnosti06.02.2015. u 09:17 - pre 111 meseci
Sad pročitah članak na Blicovom portalu, koji otkriva da Putin pati od Aspergerovog sindroma.

Citat:
Tajni izveštaj Pentagona iz 2008, zasnovan na video-snimcima Vladimira Putina, zaključuje da ruski predsednik pati od Aspergerovog sindroma.


http://www.blic.rs/Vesti/Svet/...A-Putin-ima-Aspergerov-sindrom

Neko vreme sam sumnjao da i ja imam ovaj sindrom, jer mi se činilo da mi nedostaje socijalna inteligencija. Na sreću, utvrđeno je da meni inače nedostaje inteligencija, što znači da nemam Aspergerov sindrom i da je sa mnom sve u redu. Zanima me za koje je istorijske ličnosti, osim Putina, utvrđeno da su imale ovaj sindrom?
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Aspergerov sindorm i poznate ličnosti06.02.2015. u 09:49 - pre 111 meseci
i meni Putin deluje poprilicno cudno. Ne kazem da je nenormalan, ali ima nesto konspirativno u i oko njega.
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Aspergerov sindorm i poznate ličnosti06.02.2015. u 09:58 - pre 111 meseci
Ako Putin ima taj sindrom, onda su Bill i Bush pravi kreteni u medicinskom smislu... isto tako zasnovano na video snimcima njihovih javnih nastupa :)
Realno, mnogo vishe je dokaza za tako nesto.

...
Mislim, koliko nisko neko mora da padne pa da se spusta na taj nivo propagande... ad hominem napad. Kad ne znas sta ces od besa, onda krenes da pljujes, a do pre par godina im je bio sasvim OK. Valjda se taj sindrom razvija preko noci.

pentagon == ministry of truth
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.95.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Aspergerov sindorm i poznate ličnosti06.02.2015. u 10:06 - pre 111 meseci
a šta je to Aspergerov sindrom?
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Aspergerov sindorm i poznate ličnosti06.02.2015. u 10:16 - pre 111 meseci
Na stranu ko je lopov, ko seljačina, ko zločinac, ko nas vodi u propast, ali BoTa je takva gluperda da je to prosto iritantno. Mislim čisto ako se analiziraju ti neki sindromi pa da bude u duhu teme.
 
Odgovor na temu

Trick Fix
Behind a soldering iron

Član broj: 314532
Poruke: 1251
*.aDSL.Verat.Net.



+1909 Profil

icon Re: Aspergerov sindorm i poznate ličnosti06.02.2015. u 11:13 - pre 111 meseci
Citat:
bin.sys: utvrđeno je da meni inače nedostaje inteligencija, što znači ......da je sa mnom sve u redu.


?!
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3923



+9455 Profil

icon Re: Aspergerov sindorm i poznate ličnosti06.02.2015. u 11:17 - pre 111 meseci
Sigurno da je čovek bolestan. Pa tu diagnozu je dao
čuveni i pošteni međunarodni psiholog - Pentagon
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ipb.ac.rs.



+5251 Profil

icon Re: Aspergerov sindorm i poznate ličnosti06.02.2015. u 11:33 - pre 111 meseci
Jos kada se osmotri "dijagnoza" i zakljucak..nesumnjivo je Psiholog Pentagon u naponu izvodjenja zakljucaka

Citat:
Putinov autoritativni stil i opsednutost “ekstremnom kontrolom” jeste njegov način da kompenzuje poremećaj, zaključuje autor istraživanja.



Nije onako kezual, ili pijandura, ili kao na filmu, uvaljan u medvedje krzno, pa mu vojska nije kao "guske u magli", pa nekako podseca na borbenog komandanta koji dovodi u red svaki detalj vojnog sistema

Mislim da su MORALI da nadju takav "zakljucak"...posto ih svaki drugaciji od izrecenog previse sekira
 
Odgovor na temu

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2807

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+655 Profil

icon Re: Aspergerov sindorm i poznate ličnosti06.02.2015. u 13:33 - pre 111 meseci
Zakljucak uopste nije cudan. Pricate o osobi koja nije emotivna, hladnokrvna je, oslobodjenja osecanja i visoko inteligentna. Ne bi me cudilo da procenat aspergerovaca u tajnim sluzbama izrazito visok.
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3923



+9455 Profil

icon Re: Aspergerov sindorm i poznate ličnosti06.02.2015. u 13:40 - pre 111 meseci
I ovaj gospodin je bolovao od istrog sindroma. Tako kažu.



Poštovani gospodin psiholog Pentagon bi želeo da sprovede još neka
dodatna ispitivanja da bi bio siguran. Opremu je sa radošću spremio.

Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
88.128.80.*



+7169 Profil

icon Re: Aspergerov sindorm i poznate ličnosti06.02.2015. u 13:49 - pre 111 meseci
Citat:
Otto23
Ako Putin ima taj sindrom, onda su Bill i Bush pravi kreteni u medicinskom smislu


Sto je sve, vrlo verovatno, tacno.

Mislim, podjite od vase sredine za pocetak: zapitajte se ko je iz vaseg drustva iz skole otisao u politiku? U slucaju ekipe iz moje skole, politikom su krenuli, po pravilu, da se bave najlosiji djaci i likovi koji su, u najboljem slucaju, sumnjivog karaktera - a vrlo verovatno i mnogo gore.

Sasvim je sigurno da se tu moze naci kompletan zooloski vrt poremecaja licnosti i da je takva situacija sirom zemljine kugle.

Secam se davno dok sam jos bio u srednjoj - neko nas je pozvao na neku zurku politickog podmlatka jedne stranke (nebitno koja je, sve su iste). Otpriike kad smo usli, prva stvar koja upadne u oci je da je tu najgori olos iz skole - od samog starta, i takvi su sigurno "vidjeni" za napredovanje.

Ako neko misli da je situacija drugacija u "belom svetu" - tesko se vara. Treba samo pogledati listu politickih skandala koji se desavaju skoro svuda. A to je samo onaj mali % gde su politicari uhvaceni na delu. Pa cak i tada, laze se do kraja tj. sve dok nije veca steta lagati nego reci istinu. I ako kazu istinu, to je samo zato sto su saterani u cosak i sto su sracunali da im se vise isplati da kazu istinu nego da nastave da lazu.

Mislim da je Asperger jos i najmanji problem u celoj prici. Ljudi sa tim problemom imaju poteskoca u socijalnim interakcijama sa drugima - ja mislim da su gomila politicara nesto daleko gore, prave sociopate koje nemaju problem da svakodnevno lazu ljudima u lice i gaze preko drugih i za najmanju materijalnu korist.

Najtuznije je sto citave mase ljudi i dan danas pristaju da bukvalno navijaju za profesionalne lazove misleci da su "njihovi" u pravu a "drugi" u krivu.

Ja se iskreno nadam da ce jednog dana ceo taj sloj lazova biti zamenjen nekim robotima i kompjuterima.

Nazivati te ljude Aspergovcima je uvreda za posten svet koji ima taj poremecaj.

Svako malo neka protuva proba da koristi taj poremecaj kao nekakvo opravdanje za ubistvo, nasilje nad bracnim partnerom i sl... Sledeca stepenica je da se to koristi kao opravdanje za "kraduckanje" - jbg, imam Aspergera, jace je od mene...

Mislim da je "posten politicar" ili "politicar dobrog karaktera" ili oksimoron ili, u najoptimisticnijem slucaju, kuriozitet ili sistemska greska. Sistem se za takve "pobrine" tako da ne ostaju dugo na vlasti ili se reprogramiraju da postanu isti kao i ostali olos.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Aspergerov sindorm i poznate ličnosti06.02.2015. u 14:15 - pre 111 meseci
Citat:
Otto23:
Ako Putin ima taj sindrom, onda su Bill i Bush pravi kreteni u medicinskom smislu... isto tako zasnovano na video snimcima njihovih javnih nastupa :)
Realno, mnogo vishe je dokaza za tako nesto.


za Busha mnogi sumnjaju da ima Alzheimer i da ga je dobio kao i Reagan jos za vreme predsednikovanja...

No, oni bar nisu diktatori zato sto je Amerika sistem, dok je Putin diktator bez ideologije i na celu je kleptokratije. Zao mi je ruskog naroda sto njim vlada dozivotno ograniceni kompleksas. Celavi patuljak.
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3923



+9455 Profil

icon Re: Aspergerov sindorm i poznate ličnosti06.02.2015. u 14:18 - pre 111 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Sto je sve, vrlo verovatno, tacno.

Mislim, podjite od vase sredine za pocetak: zapitajte se ko je iz vaseg drustva iz skole otisao u politiku? U slucaju ekipe iz moje skole, politikom su krenuli, po pravilu, da se bave najlosiji djaci i likovi koji su, u najboljem slucaju, sumnjivog karaktera - a vrlo verovatno i mnogo gore.

Iz moje osnovne škole u moje doba dva su čoveka počela da se bave politikom. Prvi je bio najinteligentniji
čovek koga sam znao, bio je vukovac i đak generacije, a verovatno i škole. Bili smo dobri drugovi i sedeli
zajedno. Prvo smo počeli da se zajedno amaterski bavimo elektronikom, ali se on okrenuo politici.
Na žalost , nedavno je umro. Velika je šteta za Srbiju što ga nema više.
Drugi je isto tako bio odličan učenik, završio arhitekturu, i posle se priključio DS-u. Posle nekoliko godina
DS-a na vlasti, napusio je i stranku i Beograd, i sada živi u nekom manjem mestu radeći kao urbanista.

Ne mogu da ti kažem zašto je kod tebe bilo tako, ali kod mene su išla normalna deca, koja su svoje
puteve tražila pošteno.

Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Aspergerov sindorm i poznate ličnosti06.02.2015. u 14:23 - pre 111 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Citat:
Otto23
Ako Putin ima taj sindrom, onda su Bill i Bush pravi kreteni u medicinskom smislu


Sto je sve, vrlo verovatno, tacno.

Mislim, podjite od vase sredine za pocetak: zapitajte se ko je iz vaseg drustva iz skole otisao u politiku? U slucaju ekipe iz moje skole, politikom su krenuli, po pravilu, da se bave najlosiji djaci i likovi koji su, u najboljem slucaju, sumnjivog karaktera - a vrlo verovatno i mnogo gore.

Sasvim je sigurno da se tu moze naci kompletan zooloski vrt poremecaja licnosti i da je takva situacija sirom zemljine kugle.

Secam se davno dok sam jos bio u srednjoj - neko nas je pozvao na neku zurku politickog podmlatka jedne stranke (nebitno koja je, sve su iste). Otpriike kad smo usli, prva stvar koja upadne u oci je da je tu najgori olos iz skole - od samog starta, i takvi su sigurno "vidjeni" za napredovanje.

Ako neko misli da je situacija drugacija u "belom svetu" - tesko se vara. Treba samo pogledati listu politickih skandala koji se desavaju skoro svuda. A to je samo onaj mali % gde su politicari uhvaceni na delu. Pa cak i tada, laze se do kraja tj. sve dok nije veca steta lagati nego reci istinu. I ako kazu istinu, to je samo zato sto su saterani u cosak i sto su sracunali da im se vise isplati da kazu istinu nego da nastave da lazu.

Mislim da je Asperger jos i najmanji problem u celoj prici. Ljudi sa tim problemom imaju poteskoca u socijalnim interakcijama sa drugima - ja mislim da su gomila politicara nesto daleko gore, prave sociopate koje nemaju problem da svakodnevno lazu ljudima u lice i gaze preko drugih i za najmanju materijalnu korist.

Najtuznije je sto citave mase ljudi i dan danas pristaju da bukvalno navijaju za profesionalne lazove misleci da su "njihovi" u pravu a "drugi" u krivu.

Ja se iskreno nadam da ce jednog dana ceo taj sloj lazova biti zamenjen nekim robotima i kompjuterima.

Nazivati te ljude Aspergovcima je uvreda za posten svet koji ima taj poremecaj.

Svako malo neka protuva proba da koristi taj poremecaj kao nekakvo opravdanje za ubistvo, nasilje nad bracnim partnerom i sl... Sledeca stepenica je da se to koristi kao opravdanje za "kraduckanje" - jbg, imam Aspergera, jace je od mene...

Mislim da je "posten politicar" ili "politicar dobrog karaktera" ili oksimoron ili, u najoptimisticnijem slucaju, kuriozitet ili sistemska greska. Sistem se za takve "pobrine" tako da ne ostaju dugo na vlasti ili se reprogramiraju da postanu isti kao i ostali olos.


mislim da ovo ne vazi za zemlje sa razvijenom demokratijom kakva je npr Amerika.

Konkretno Clinton je bio odlican student i politicki aktivan jos kao tinejdzer, a Bush je iz mocne i ugledne porodice. Svi italijanski premijeri i predsednici su bili skolovani ljudi uglavnom cistih biografija. Sta nije u redu sa biografijom Merkelove, Schroedera, Kohla ? Ili Majora, Thatcherke, Blaira, Camerona, Browna ?

Na zalost, nije lako biti na vrhu i tu i tamo neko zglajza. Mnogi pritisci, zahtevi, urgencije, sukobi interesa...
 
Odgovor na temu

timotic
Lopare, RS

Član broj: 17945
Poruke: 32



+359 Profil

icon Re: Aspergerov sindorm i poznate ličnosti06.02.2015. u 15:41 - pre 111 meseci
Je l' to znaci da je Putin primio MMR vakcinu?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.web.vodafone.de.



+7169 Profil

icon Re: Aspergerov sindorm i poznate ličnosti06.02.2015. u 15:50 - pre 111 meseci
@Braksi,

Obrazovanje nije nikakav prediktor licnosti.

Taj Klinton je lagao kao pseto celu naciju u vezi njegovih seksualnih avantura dok je bio POTUS. Izvinjavam se zbog ostrih reci ali ja licno imam takav prezir prema profesionalnim politicarima da ne vidim nista lose u takvim recima, stavise mislim da je to uvreda za pse.

I to je samo jedan primer, u kome je uhvacen u lazi, pa je morao da podvuce rep.

Znas zasto je podvukao rep? Ne zato sto mu je doslo da bude posten, nego zato sto je sateran k'o mis u ugao.

Najbolja je izreka kada ti politicar kaze "sorry, I had error in judgement", kao odjednom mu je proradio osecaj za moral i shvatio je kako je imao gresu u sudu. Prevedeno za mase: lagao sam, uhvatili me, jbg - sad moram da se izvinem da ne bih na*ebao jos vise. Nemaju oni nikakav "judgment" vec se rukovode vrlo jednostavnim skupom pravila.

Ista prica i za Obamu - pricice o tome kako ce da zatvori GITMO, kritika protiv ekstra-legalnih rokanja (koja su za vreme njegovog predsednikovanja povecana drasticno), kritika protiv intruzije tajnih sluzbi u podatke gradjana itd.. itd..

Da neko ne pomisli da imam nekakav "pik" na USA demokrate, republikanci nisu nista bolji i ista su ps*eta, kao i njihovi ekvivalenti u Rusiji, Srbiji, Francuskoj, Nemackoj, Japanu, Italiji, Saudi Arabiji, Australiji, Engleskoj..

Zapravo sto je zemlja grdja ekonomski i civilizacijski, to su lazi ociglednije posto manje mora da se radi da se sakriju.

Tako u toj Rusiji to nije nikakav problem, ako se previse bunis bices roknut ili izubijan od batina od nekog FSB-a, murije.

Na zapadu to ne mozes da radis tek tako (mada i tu se nekad desi, na srecu mnogo manje nego bilo gde drugde), zbog toga kao karijerista politicar moras vide da se pazis oko laganja i korupcija je rezervisana samo za najvise slojeve u politici i to samo na finjaka.

Sto jeste naravno mnogo bolje od feudalizma, ali ta ekipa na vrhu koja, recimo, namesta dilove tako da Haliburton dobije snadbevanje vojske u Iraku, nista nije bolja od njihovih ekvivalenata u Rusiji, samo ih ima manje i stvari koje prolaze u feudalizmima ne prolaze tamo.

Ali ima dovoljno za ekipu na vrhu. Takvi su politicari - djubre. To sto su neophodni danas ne implicira da moraju biti postovani.

Citat:

Sta nije u redu sa biografijom Merkelove, Schroedera, Kohla ? Ili Majora, Thatcherke, Blaira, Camerona, Browna ?


Sta nije u redu? Mrzi me da nabrajam i moguce je da tu i tamo ima neko cist (mozda Merkelova ili Thatcherka, mada za Merkelovu pojma nemam kako je ista uopste uspela da se etablira), ali evo samo jedan primer: taj Schroeder je odmah posle prestanka svog kancelarisanja postao CEO firme za cije je odobravanje poslovanja on bio jedan od najvecih lobista. Mislim da je i malom detetu jasno o cemu se tu radi.

Blair? Profesionalna lazovcina koja i dan danas spinuje pricu o Iraku, uprkos cinjenici da mu je preko milion ljudi izaslo na ulicu da kaze sta misli - i, naravno, nepostojecim WMD.

Pazi, jasno je da su sve to visoke geostrateske stvari i da bi operacija na Irak verovatno bila izvrsena bez obzira na stanje na terenu posto ti teorija igara kaze da je bolje da ga ti zauzmes nego Rusi, Kinezi ili neko 10-ti. Nije ni lose sto je u celoj toj prici stradao satrap Sadam (mada, uzevsi u obzir sta se posle desilo pitanje je da li je taj Sadam bio manje zlo), ALI...

Sve je to racionalno i smisleno sa neke hladne strane ciste kalkulacije i strategije, medjutim poenta je da su te njuske otvoreno lagale i spinovale citavo svoje biracko telo k'o dobar dan.

U tom zecu lezi grm: kada ti neko laze u lice, ta osoba jednostavno ni u ludilu ne moze da ima tvoje poverenje. To su oportunisticke nule koje su laktanjem dosle na vrh svoje karijere. Super za njih, jasno je da su oni i neophodni sistemu (posto posten svet verovatno ne bi ni hteo da se lakta i gazi) - ali to ne znaci da neko mora da ih postuje ili da ih smatra za nesto dobro.

@branko tod, verujem ja da su ta dva slucaja koja opisujes takva kakve ih opisujes.

Medjutim, vrlo je jednostavno utvrditi da su ti primeri cist kuriozitet.

Zasto? Pa dovoljno je pogledati bilo koju politicku garnituru i kolicinu afera, skandala, blatantne korupcije, bezobrazluka, prostakluka i potpunih lazi izrecenih pred TV kamerama. Ako se uzme u obzir da je sve to samo jedan % - onaj u kome su uhvaceni, mislim da nije tesko ukapirati da je realna situacija jos grdja, samo sto se vecina tih stvari ne vidi.

Sorry, ali cisto sumnjam da u profesionalnoj politici ima puno mesta za ljude dobrog karaktera :( Voleo bih da sam u krivu.

[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 06.02.2015. u 17:17 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Homer J. Simpson
Zombilend

Član broj: 307921
Poruke: 688



+923 Profil

icon Re: Aspergerov sindorm i poznate ličnosti06.02.2015. u 16:13 - pre 111 meseci
Citat:
branko tod:
Citat:
Ivan Dimkovic: Sto je sve, vrlo verovatno, tacno.

Mislim, podjite od vase sredine za pocetak: zapitajte se ko je iz vaseg drustva iz skole otisao u politiku? U slucaju ekipe iz moje skole, politikom su krenuli, po pravilu, da se bave najlosiji djaci i likovi koji su, u najboljem slucaju, sumnjivog karaktera - a vrlo verovatno i mnogo gore.

Iz moje osnovne škole u moje doba dva su čoveka počela da se bave politikom. Prvi je bio najinteligentniji
čovek koga sam znao, bio je vukovac i đak generacije, a verovatno i škole. Bili smo dobri drugovi i sedeli
zajedno. Prvo smo počeli da se zajedno amaterski bavimo elektronikom, ali se on okrenuo politici.
Na žalost , nedavno je umro. Velika je šteta za Srbiju što ga nema više.
Drugi je isto tako bio odličan učenik, završio arhitekturu, i posle se priključio DS-u. Posle nekoliko godina
DS-a na vlasti, napusio je i stranku i Beograd, i sada živi u nekom manjem mestu radeći kao urbanista.

Ne mogu da ti kažem zašto je kod tebe bilo tako, ali kod mene su išla normalna deca, koja su svoje
puteve tražila pošteno.

Ne znam za tog prvog , ali taj drugi (sto je napustio stranku) je sigurno izuzetak koji potvrdjuje pravilo.
Nesto kao posteni policajac - ili da otkaz ili mu naprave neku zvrcku i totalno ga sjebu.
Eventualno ako je super-inteligentan nauci da 'pliva' i progura nesto svoje (korisno) ali takvi su jos veci izuzeci , ono 1 u xxx hiljada.

A to da je neko inteligentan i/ili sposoban uopste ne znaci da nije i sociopata , psihopata , da boluje od ovog ili onog sindroma , da mu slava i moc nece 'udariti u glavu' itd.

Citat:
Ivan Dimkovic:
Mislim da je "posten politicar" ili "politicar dobrog karaktera" ili oksimoron ili, u najoptimisticnijem slucaju, kuriozitet ili sistemska greska.

Ja mislim da posten politicar (znaci uspesan , vidjeniji , na ozbiljnoj funkciji) ne postoji.
Postoje ili profi politicari (bolesnici) ili neki izuzeci (idealisti i sl.).
A kod profesionalnih politicara nema vizija i ideologija , lazi ili istine , krivice ili odgovornosti , casti i postenja/doslednosti ili prevrtljivosti i licemerja , proslosti ili buducnosti ; ima samo sad i odmah i guranje onog sto trenutno prolazi
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Aspergerov sindorm i poznate ličnosti06.02.2015. u 22:10 - pre 111 meseci
Uvek sam se pitao kako bi izgledao taj posten politicar koji bi svima udovoljio i svima bio po volji? Ako ima voljnih medju vama da mi to razjasni, bio bih veoma zahvalan i jako srecan. Takodje bi mi bilo drago kad bi neko objasnio kakav bi on bio politicar da svima udovolji i da svima bude po volji.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Aspergerov sindorm i poznate ličnosti06.02.2015. u 22:20 - pre 111 meseci
Citat:
2012: Uvek sam se pitao kako bi izgledao taj posten politicar koji bi svima udovoljio i svima bio po volji? Ako ima voljnih medju vama da mi to razjasni, bio bih veoma zahvalan i jako srecan. Takodje bi mi bilo drago kad bi neko objasnio kakav bi on bio politicar da svima udovolji i da svima bude po volji.


Bezveze. Nije uopšte posao političara da budu nekom po volji - mada se najveći broj njih jedino time i bavi - već da se bave svojim poslom i da rade po zakonu, ni manje, ni više.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Aspergerov sindorm i poznate ličnosti06.02.2015. u 22:30 - pre 111 meseci
Citat:
Miroslav Jeftić: Bezveze. Nije uopšte posao političara da budu nekom po volji - mada se najveći broj njih jedino time i bavi - već da se bave svojim poslom i da rade po zakonu, ni manje, ni više.


Koji je posao politicara?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Aspergerov sindorm i poznate ličnosti

Strane: 1 2

[ Pregleda: 12131 | Odgovora: 36 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.