Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Loto prevara Državne lutrije Srbije?

elitemadzone.org :: MadZone :: Loto prevara Državne lutrije Srbije?

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 53232 | Odgovora: 184 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ad0lf
novi sad

Član broj: 71698
Poruke: 105
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+39 Profil

icon Loto prevara Državne lutrije Srbije?28.07.2015. u 23:19 - pre 106 meseci
Snimak sve govori
[url=
https://youtu.be/AOPj-0xRas4][/url]
 
Odgovor na temu

Homer J. Simpson
Zombilend

Član broj: 307921
Poruke: 688



+923 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?28.07.2015. u 23:30 - pre 106 meseci
Sta govori , da je namestaljka ili da 'uzivo' nije bas uzivo , sto vec znamo ?
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?28.07.2015. u 23:34 - pre 106 meseci
Stvarno treba biti totalni moron da bilo ko na ovom svetu poveruje u loto..bar u Srbiji..

uplaćujete listiće..kombinacije..sve ide na server..pre izvlačenja kompljuter generiše jednu kombinaciju koja je najpovoljnija za lutriju Srbije i to je to..znači tu i tamo uleti po koja šestica...ali to je sve..
iznameštaju se kuglice,i onda se napaljena masa loži da će dobiti milione.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?28.07.2015. u 23:47 - pre 106 meseci
Citat:
Lacika.1991: Stvarno treba biti totalni moron da bilo ko na ovom svetu poveruje u loto..bar u Srbiji..


Ne razumem ovo "Bar u Srbiji"?

Hoces reci da u drugim, razvijenim i postenim zemljama, normalan covek moze normalno da zaradjuje kockajuci se i igrajuci igre na srecu? Aj reci gde to ima, odmah pakujem kufer.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?28.07.2015. u 23:51 - pre 106 meseci
njah,pogrešno sam se izrazio :D upravu si ti..NIGDE! :D
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.web.vodafone.de.



+7176 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?28.07.2015. u 23:58 - pre 106 meseci
Citat:
Lacika.1991:
Stvarno treba biti totalni moron da bilo ko na ovom svetu poveruje u loto..bar u Srbiji..

uplaćujete listiće..kombinacije..sve ide na server..pre izvlačenja kompljuter generiše jednu kombinaciju koja je najpovoljnija za lutriju Srbije i to je to..znači tu i tamo uleti po koja šestica...ali to je sve..
iznameštaju se kuglice,i onda se napaljena masa loži da će dobiti milione.


Zasto bi, kog djavola, to radili?

Dovoljno je dizajnirati pravila igre tako da kuca na kraju dobija.

Nema nikakvog razloga uvlaciti sebe u potencijalni sukob sa zakonom - ko god da je napravio lazni sistem ili je ucestvovao u njegovoj eksploataciji moze da progovori pre ili kasnije i da celu stvar zakopa zauvek i mozda nekog ponese u zatvor.

Sa druge strane, dovoljno dobro dizajnirana igra gde je statistika pogadjanja takva da je kuca na dobitku resava stvar za kucu bez rizika bilo kakve vrste.

Tu i tamo ce neko izvuci sedmicu i sl. ali je to nista za kucu, posto na duze staze oni dobijaju.


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 00:00 - pre 106 meseci
Sta ako je taj sto kuca brojeve slucajno ukucao 21 pa je hteo da se ispravi pa ukucao 27 a posle pukom slucajnoscu ispao 21. Mislim jeste da zvuci ludacki al nije nemoguce, neuporedivo je veca verovatnoca nego da bas ti dobijes 7icu :) Namestanje lotoa je prilicilo slobi i takvoj ekipi. oh wait...
 
Odgovor na temu

ad0lf
novi sad

Član broj: 71698
Poruke: 105
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+39 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 00:03 - pre 106 meseci
Citat:
Homer J. Simpson:
Sta govori , da je namestaljka ili da 'uzivo' nije bas uzivo , sto vec znamo ?

Jel možeš da pojasniš šta tačno misliš?

Slažem se da lutrija nema interes da namešta, ali neki pojedinac iz lutrije svakako ima.
 
Odgovor na temu

ad0lf
novi sad

Član broj: 71698
Poruke: 105
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+39 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 00:05 - pre 106 meseci
Citat:
jnk:
Sta ako je taj sto kuca brojeve slucajno ukucao 21 pa je hteo da se ispravi pa ukucao 27 a posle pukom slucajnoscu ispao 21. Mislim jeste da zvuci ludacki al nije nemoguce, neuporedivo je veca verovatnoca nego da bas ti dobijes 7icu :) Namestanje lotoa je prilicilo slobi i takvoj ekipi. oh wait...

Slažem se da postoji ta mogućmost, ali koja je verovatnoća :-) Trebalo bi proveriti koliko puta se pogrešno ukucao broj, tipa nekome se učinilo.......mislim sa se to ne događa često.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 00:07 - pre 106 meseci
Citat:
Lacika.1991:
njah,pogrešno sam se izrazio :D upravu si ti..NIGDE! :D


Pa, dobro je da smo se razumeli ( cenim da si ozbiljan )....
Jedini razlog zato sam te "ispravio" je sto ovde vlada misljenje da je moguce zaraditi na kockanju, a da ljudi ne mogu tako da uzmu pare zato sto ih qra drzava ili sto ih neko vara....
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 00:08 - pre 106 meseci
Citat:
Homer J. Simpson:
Sta govori , da je namestaljka ili da 'uzivo' nije bas uzivo , sto vec znamo ?

Ako nije uzivo, zasto bi pustili posle tako umesto da urade kako treba pa puste?

Ako jeste uzivo, i dalje nije dokaz da je namesteno (moguce je, ali ne i dokazano). Sansa da se ovo prilikom slucajnog upisa pogresnog broja pa zatim pravog dogodi je 1:35
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 00:11 - pre 106 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Citat:
Lacika.1991:
Stvarno treba biti totalni moron da bilo ko na ovom svetu poveruje u loto..bar u Srbiji..

uplaćujete listiće..kombinacije..sve ide na server..pre izvlačenja kompljuter generiše jednu kombinaciju koja je najpovoljnija za lutriju Srbije i to je to..znači tu i tamo uleti po koja šestica...ali to je sve..
iznameštaju se kuglice,i onda se napaljena masa loži da će dobiti milione.


Zasto bi, kog djavola, to radili?

Dovoljno je dizajnirati pravila igre tako da kuca na kraju dobija.

Nema nikakvog razloga uvlaciti sebe u potencijalni sukob sa zakonom - ko god da je napravio lazni sistem ili je ucestvovao u njegovoj eksploataciji moze da progovori pre ili kasnije i da celu stvar zakopa zauvek i mozda nekog ponese u zatvor.

Sa druge strane, dovoljno dobro dizajnirana igra gde je statistika pogadjanja takva da je kuca na dobitku resava stvar za kucu bez rizika bilo kakve vrste.

Tu i tamo ce neko izvuci sedmicu i sl. ali je to nista za kucu, posto na duze staze oni dobijaju.


Cek, negde sam procitao da je Narodna lutrija Srbija veliki gubitas :)
Da posluje vec duze vreme u minusu

Mora da smo mi neka srecna nacija..
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 00:13 - pre 106 meseci
Citat:
jnk: Sta ako je taj sto kuca brojeve slucajno ukucao 21 pa je hteo da se ispravi pa ukucao 27 a posle pukom slucajnoscu ispao 21. Mislim jeste da zvuci ludacki al nije nemoguce, neuporedivo je veca verovatnoca nego da bas ti dobijes 7icu :) Namestanje lotoa je prilicilo slobi i takvoj ekipi. oh wait...

Upravo se to i desilo.

Majstor je ukucao greškom 21, sistem nema mogućnost undo-a (vidi pojašnjenje ispod), nakon toga je uneo broj 27, i sasvim slučajno je naredni broj ispao 21, za šta je šansa da će se desiti bila 1:35, dakle prilično dogodiva šansa...

Tako ti je to kada za direktora Lutrije dođe neko ko je igre na sreću video samo na televiziji, pa istog trenutka tehničkog direktora sa 10+ godina iskustva prebaci u marketing, a na njegovo mesto postavi malog od tetke... tetkin mali će imati dobru platu, a i šta može loše da se desi, neka se uči dete...
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 00:16 - pre 106 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Citat:
Lacika.1991:
Stvarno treba biti totalni moron da bilo ko na ovom svetu poveruje u loto..bar u Srbiji..

uplaćujete listiće..kombinacije..sve ide na server..pre izvlačenja kompljuter generiše jednu kombinaciju koja je najpovoljnija za lutriju Srbije i to je to..znači tu i tamo uleti po koja šestica...ali to je sve..
iznameštaju se kuglice,i onda se napaljena masa loži da će dobiti milione.


Zasto bi, kog djavola, to radili?

Dovoljno je dizajnirati pravila igre tako da kuca na kraju dobija.

Nema nikakvog razloga uvlaciti sebe u potencijalni sukob sa zakonom - ko god da je napravio lazni sistem ili je ucestvovao u njegovoj eksploataciji moze da progovori pre ili kasnije i da celu stvar zakopa zauvek i mozda nekog ponese u zatvor.

Sa druge strane, dovoljno dobro dizajnirana igra gde je statistika pogadjanja takva da je kuca na dobitku resava stvar za kucu bez rizika bilo kakve vrste.

Tu i tamo ce neko izvuci sedmicu i sl. ali je to nista za kucu, posto na duze staze oni dobijaju.



nemam pojma,lako moguće da si ti sasvim upravu..

to nekako u mojoj glavi tako ide..svi podatci idu na server..i nije neki kod izvući od svih brojeva recimo kombinaciju u kojoj nema svih 7 pogodjenih..tu i tamo koja šestica..narod zadovoljan,narod se nada..iza državne lutrije stoji država naravno..i kako to već ide..malo para vamo,malo tamo..niko ne kontroliše..svako dobije svoj deo..i svima lepo :D

naravno ne garantujem da je išta od ovog što sam napisao apsolutno tačno..to je samo moje razmišljanje :D
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 00:16 - pre 106 meseci
pa i veca od 1:35 jer je vec izaslo nekoliko brojeva?

Al ce ovo da da vetar u ledja teoreticarima zavere. Ovo ce da uzdrma vlast gore nego i onaj muceni hrast.
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 00:17 - pre 106 meseci
Citat:
3way:
Citat:
Lacika.1991:
njah,pogrešno sam se izrazio :D upravu si ti..NIGDE! :D


Pa, dobro je da smo se razumeli ( cenim da si ozbiljan )....
Jedini razlog zato sam te "ispravio" je sto ovde vlada misljenje da je moguce zaraditi na kockanju, a da ljudi ne mogu tako da uzmu pare zato sto ih qra drzava ili sto ih neko vara....


niko se na kocki još nije obogatio :D
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 00:19 - pre 106 meseci
Citat:
jnk:
pa i veca od 1:35 jer je vec izaslo nekoliko brojeva?

Pa, to sam vec uracunao :) 39 brojeva ukupno, 4 izaslo :)



 
Odgovor na temu

zener
Beograd

Član broj: 290311
Poruke: 35



+4 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 00:20 - pre 106 meseci
@ventura
Ja imam jedno pitanje da li je grafika koja pokazuje koliko ima dobitnika sa 3,4,5 pogodaka genericka, znaci kad majstor ukuca 21 ona sama to sracuna po podacima koje ima jel sam dobro razumeo ?
For whatever we lose,
It's always our self we find in the sea.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 00:20 - pre 106 meseci
Citat:
Lacika.1991:
to nekako u mojoj glavi tako ide..svi podatci idu na server..i nije neki kod izvući od svih brojeva recimo kombinaciju u kojoj nema svih 7 pogodjenih..tu i tamo koja šestica..narod zadovoljan,narod se nada..iza državne lutrije stoji država naravno..i kako to već ide..malo para vamo,malo tamo..niko ne kontroliše..svako dobije svoj deo..i svima lepo :D


Nema poente posto se fond za 7 prenosi u sledece kolo.

PS. Podaci su bez t.
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 00:23 - pre 106 meseci
zato kažem :D ne garantujem za tačnost mojih izjava dok ne dodje neko i ne ispravi sve što ja izbrbljam :D

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Loto prevara Državne lutrije Srbije?

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 53232 | Odgovora: 184 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.