Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Loto prevara Državne lutrije Srbije?

elitemadzone.org :: MadZone :: Loto prevara Državne lutrije Srbije?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 53261 | Odgovora: 184 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 14:00 - pre 106 meseci
Citat:
Sceka:
Onaj ko radi na kompjuteru je umesto 21 cuo 27 pa je tako i otkucao. U TV Studiju je tako nesto veoooma moguce.

Slazem se, ali ovde je fokus na tome sto je sledeci izvucen broj bio nas ovaj - 21.
Mislim, teoretski, i to je moguce (jel verovatnoca 2,8% za to?) ali ipak izaziva sumnju.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 14:04 - pre 106 meseci
Ne znam kolika je verovatnoca za to da izadje bas taj broj kao sledeci. Ali ono sto znam iz prakse (toliko puta sam bio u raznim TV Studijima...) je da je najverovatnije kompjuteras pogresio ne sacekavsi da cuje ponovo, voditeljka nekoliko puta izgovori broj, nego je kucao "na prvu loptu".


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

llux

Član broj: 63288
Poruke: 419
*.customer.telenor.rs.



+253 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 14:24 - pre 106 meseci
A tesko je brzo ispraviti gresku?

Obrisati 21 i upisati 27?

Ako me secanje dobro sluzi, 2-3 prevare su se vec desile. Sa SMS kvizom i Frikom nagradna igra.
U oba slucaja su optuzeni pojedinci, neki zaposleni u frikomu (smesno).

I vidim Frikom se mnogo potresao zbog toga. I dalje organizuju nagradne igre. Toliko o tome da ne zele da poljuljaju poverenje.

Ah da, i stalno trubite da ne mozemo da dobijemo, jer je verovatnoca ravna nuli.
Pa kako onda neki tipovi po svetu dobise 2 puta na lotou? Jesu li oni izuzeti od verovatnoce?
 
Odgovor na temu

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 14:29 - pre 106 meseci
Da je lik pratio lepo, video bi da nije taj broj i brzo bi ispravio, bilo bi tečno, ovako je eskaliralo (nije očito ni imao pojma kako da sredi to, a moguće da je bilo i ono "daj, ja ću, uuuu jbt, nije ovo dugme, stani") i sad naslovnice pune sa lotoom, kao da je to najvažnija stvar. Ali očigledno odgovara mnogima, ova priča sa prodajom ima itekako smisla. Ne kažem da je iscenirano, ali dobro dođe da se sada, post-festum iskoristi
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 14:29 - pre 106 meseci
Citat:
A tesko je brzo ispraviti gresku?

Obrisati 21 i upisati 27?

Nije tesko. Ali kad si svestan da si u programu i da to sto radis netremice prati ne samo komisija nego i gledaoci... Pazi, jako je tesko da se preprica taj osecaj, skoro nemoguce jer bukvalno "ne bio u njegovoj kozi", niko.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 14:34 - pre 106 meseci
Citat:
Count Zero:
Da je lik pratio lepo, video bi da nije taj broj i brzo bi ispravio, ...

Samo jos ovo i necu vise. Sve zavisi gde je postavljen. Nikada nije isto a spada u "grupu" koja je "tehnicki deo emisije" i nema svoj kadar, nije u kadru po difoltu. Sto podrazumeva da u vecini slucajeva fizicki ne vidi ni bubanj ni voditeljku... a uglavnom nema ni monitor sa slikom ispred sebe. Ima slusalice i samo ono sto cuje, a ono sto cuje je inace po nekom difoltu katastrofa.

A necu vise da ne bi bilo kao da nekoga branim, samo pojasnjavam neke tehnicke stvari koje znam.


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 14:39 - pre 106 meseci
Kod Frikoma je dokazano da su 4 od 5 organizovanih nagradnih igara - pokradene od strane organizatora.

Mislim, kupujem ja Frikom sladoled, nije loš, ali kapiram da nema tu ništa od nagradne igre.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 14:51 - pre 106 meseci
>>A necu vise da ne bi bilo kao da nekoga branim, samo pojasnjavam neke tehnicke stvari koje znam.
Pa zar to onda nije retardirano? Mislim, da se oslanja na to što čuje preko neke linije koja krči ili nešto...

Citat:
Je li kaže sedam ili jedan??
 
Odgovor na temu

samsunggalaxyvb8692

Član broj: 330028



Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 15:00 - pre 106 meseci
Ozbiljni ljudi sa ozbiljnom bankom(minimum 2000e) koji zele zaradu na ruletu na duge staze(ne preko noci kao sto svi ocekuju) neka se jave na mail [email protected]....

U pitanju je cista matematika ko se javi uverice se..Dobicete primer kako se to igra koji mozete vrlo lako proveriti da li to ide ili ne na osnovu onoga sto izlazi na ruletu..Svaki ozbljiniji matematicar ce shvatiti o cemu se radi... Pozdrav
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 15:05 - pre 106 meseci
Citat:
Count Zero:
Pa zar to onda nije retardirano? Mislim, da se oslanja na to što čuje preko neke linije koja krči ili nešto...

Pa jeste retardirano. Kao i mnoge stvari (tehnicke) pa sta sad, radi se kako se moze... nije bas tako jednostavno ni objasniti a ni razumeti...


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ipb.ac.rs.



+5251 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 15:13 - pre 106 meseci
Kod lotoa je najveca greska spominjati "statistiku" ili matematiku, i najsmesnije, verovatnocu.

U sustini, loto izvlacenja brojeva bi trebali da budu nezavisni dogadjaji, na koje bi mogla, ali sam mogla da se primeni statistika, ali tek nakon par miliona nedelja izvlacenja.

A o programiranim sistemima, koji unapred znaju i izvlace zeljene brojeve, ne bih mogao da dodelim naziv "loto", vec organizovana prevara i otimanje para...

Jasno je da je drzavi potreban novac, ali me uzasava formiranje drzave-gusara, koja iskljucivo opstaje smisljanjem metoda za otimanje novca, od taksi, akciza, kojekakvih "obaveznih" placanja...

Devijantnost je postala presiroka, a ovom "tehnickom" grskom je dokazana metodologija unapred poznatih brojeva.

Tehnika odabira kuglica je takodje jasna, pitanje je samo konkretne tehnicke realizacije, da li kuglice sadrze neku vrstu rf-id-a, ili neke druge bezicne selekcije.

Sve je lako izvodljivo, neprimetno, i prozirno...ove blentave komisijske metode su farsa..
 
Odgovor na temu

llux

Član broj: 63288
Poruke: 419
*.customer.telenor.rs.



+253 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 15:26 - pre 106 meseci
Na snimku se vidi da je cuo i 27, jer su u jednom trenutku stajala oba broja (svih pet), iako voditeljka nista naknadno nije rekla. Ako je cuo 21, otkud mu ideja da napise i 27?

Inace, oni komentari su 90 posto politicki. Kada neko pokusava da brani tezu o gresci tehnicara, oni mu zalepe etiketu da je bot. Kada neko napise da je verovatnoca 1:35, oni mu kazu da nema pojma matematiku i da je bot koji ne zna da racuna.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 15:26 - pre 106 meseci
Citat:
samsunggalaxyvb8692:
Ozbiljni ljudi sa ozbiljnom bankom(minimum 2000e) koji zele zaradu na ruletu na duge staze(ne preko noci kao sto svi ocekuju) neka se jave na mail [email protected]....

U pitanju je cista matematika ko se javi uverice se..Dobicete primer kako se to igra koji mozete vrlo lako proveriti da li to ide ili ne na osnovu onoga sto izlazi na ruletu..Svaki ozbljiniji matematicar ce shvatiti o cemu se radi... Pozdrav

Jel nam se to 2012 javlja ili je greska.Alo pozega.

Joj kada se verovatnoca pojavi i to jednaka u svakom kolu.Zasto onda jenocifreni brojevi se vise puta ponavljaju kao prvo izvuceni od dvocifrenih .

Da ne pricam,zasto se kao prvi brojevi 39,20 nikad ne pojave prvi ?




























Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 15:27 - pre 106 meseci
sve sto organizuje tzv drzava Srbija je prevara jer je to jedna dokazano nesposobna drzava.
 
Odgovor na temu

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 15:29 - pre 106 meseci
Veći brojevi imaju više farbe (zbog zahtevnijih cifara) i oni padaju na dno, pa zato izlaze tek posle.

>>Da ne pricam,zasto se kao prvi brojevi 39,20 nikad ne pojave prvi ?
Jazzbino, je li ova tvoja slika (tabela) neka ilustracija??
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 15:32 - pre 106 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Joj kada se verovatnoca pojavi i to jednaka u svakom kolu.Zasto onda jenocifreni brojevi se vise puta ponavljaju kao prvo izvuceni od dvocifrenih .

Da ne pricam,zasto se kao prvi brojevi 39,20 nikad ne pojave prvi ?

Ne bi da kvarim party, ali pretpostavljam da nisi primetio da se izvlačeni brojevi sortiraju od najnižeg ka najvećem?

Rezultati kola koje si objavio, ne predstavljaju redosled brojeva koji su izvučeni već generalnu listu brojeva od najnižeg ka najvišem izvučenom broju.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 15:34 - pre 106 meseci
Citat:
samsunggalaxyvb8692:
Ozbiljni ljudi sa ozbiljnom bankom(minimum 2000e) koji zele zaradu na ruletu na duge staze(ne preko noci kao sto svi ocekuju) neka se jave na mail [email protected]....

U pitanju je cista matematika ko se javi uverice se..Dobicete primer kako se to igra koji mozete vrlo lako proveriti da li to ide ili ne na osnovu onoga sto izlazi na ruletu..Svaki ozbljiniji matematicar ce shvatiti o cemu se radi... Pozdrav

U ovo boldovano sam siguran
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 15:38 - pre 106 meseci
Da,prevideo.:).NEmam vremena za novu teoriju brojeva u nizu ali cu je danas napraviti.

Mada bi bilo interesantno da izbace statistiku brojeva ( kombinacije) koje su omasile za jedan broj ili 2 broja.

Ova tabela neka ide onda za......koliko je puta izvucen taj broj.

Salbo pratim loto pa zabuna.I najboljim se desava.:).
 
Odgovor na temu

zica49
Ivica Antolović E74ZI
44°50′N 18°03′E

Član broj: 3011
Poruke: 4673
*.team.ba.

ICQ: -27


+1146 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 15:46 - pre 106 meseci
Loto je prevara igraca iza koje stoji drzava,priznali ili ne ali u drzavama EX YU je tako.
Ja zivim u BiH i po broju gradovai igra se svake sedmice statistika "oprosti Vladd" kaze da svake pete godine isti grad ponovo dobija jack pot.
Znaci moj grad u dvadeset godina od rata trebao do sad po statistici dobiti 4 jackpota ili ona velika dobitka sedmica a nije jack pot.
Ja stavrno ne poznajem nikoga a u mojoj blizini su 4 srednja grada da je dobio na lotu.
Uglavnom izvjestaj bude igrac u prolazu kupio listic u Doboju "mos mislit" okej jednom dvaput ali ako je ta izjava cesta onda je sumnjivo.
Taj loto ne treba igrat. U BiH slogan lutrije je "lutrija BiH ima dusu" zar to ne govori sve.
Ja sam iz BiH sporo "kontam"pa molim za razumijevanje!
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Loto prevara Državne lutrije Srbije?29.07.2015. u 15:58 - pre 106 meseci
ja se secam kad je u Srbiji jednom narastao dobitak DRZAVA SRBIJA fond nagrade prebacila u budzet ! ! !

to je cini mi se bilo za vreme Dinkica.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Loto prevara Državne lutrije Srbije?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 53261 | Odgovora: 184 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.