Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Peugeot 206 brzo praznjenje baterije za daljinsko zakljucavanje

elitemadzone.org :: AutoZone :: Peugeot 206 brzo praznjenje baterije za daljinsko zakljucavanje

[ Pregleda: 7211 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nerminz
Nermin Zejnilović

Član broj: 80975
Poruke: 144
*.PPPoE-8050.sa.bih.net.ba.



+107 Profil

icon Peugeot 206 brzo praznjenje baterije za daljinsko zakljucavanje27.08.2015. u 14:52 - pre 105 meseci
Kako naslov kaze.
Nova baterija trje svega par dana (nekoliko zakljucavanja ).
Mijenjani su mikroprekidaci jer sam negdje nasao da oni mogu da uzrokoju taj problem.
Inace daljinsko zakljucavanje radi bez problema ako je ispravna baterija.
Stice se dojam da nesto prazni bteriju u toku voznje.
Auto se nevozi cesto, kljuc je prilicno daleko od auta u vrijeme kad se auto nevozi.

Zakljucak je da se baterija prazni u toku voznje ili se prazni unutar kljuca.
Negdje sam nasao da je neko rijesio problem tako sto je kupio neku kvalitetniju bateriju.
Ja sam mijenjao nekoliko baterija (nisam bas obracao paznju koje su, ali mi to nekako nema bas mnogo logike s obzirom na rezliku koja je prevelika.
Ako dobra baterija radi mjesecima pa i duze, nekako mi je neshvatljivo da ove baterije koje sam probao rade ovako kratko.
Ispada da je kapcitet ovih baterija 100X manji sto mi zvuci nevjerovatno.

Dali je neko imao ovaj problem i kako ga je rijesio, ako je rijesio.
Hvala.
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3739
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Peugeot 206 brzo praznjenje baterije za daljinsko zakljucavanje28.08.2015. u 12:43 - pre 105 meseci
Pokvarena je plocica kljuca... Mora neko sa iskustvom da utvrdi šta treba sanirati... baterija treba da traje 2-3 godine...
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9497
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Peugeot 206 brzo praznjenje baterije za daljinsko zakljucavanje28.08.2015. u 12:50 - pre 105 meseci
Vožnja nema, ama baš nikakve veze sa baterijom u ključu.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.93.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Peugeot 206 brzo praznjenje baterije za daljinsko zakljucavanje28.08.2015. u 12:58 - pre 105 meseci
napravi duplikat ključa i rešena stvar
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3739
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Peugeot 206 brzo praznjenje baterije za daljinsko zakljucavanje28.08.2015. u 13:42 - pre 105 meseci
Kao sto je Java vec objasnio voznja nema veze sa baterijom a vozilo ce paliti i bez baterije u kljucu...
Ne moze se taj kljuc kopirati sa kljuca na kljuc, jedino se moze dijagnostikom prijaviti novi kljuc koji je ranije pretkodiran za pezoa...
Rezervni kljuc je svakako dobro imati i nosti ga sa sobom posebno na duzim putevima, ali to nije rjesenje ovog problema... tom logikom, ako bi se auto pokvario, potrebno ga je zamijeniti a ne popravljati...
Da ne spominjemo to sto je popravka 20 eura a novi kljuc sa daljinskom komandom je 100.

 
Odgovor na temu

nerminz
Nermin Zejnilović

Član broj: 80975
Poruke: 144
89.146.172.*



+107 Profil

icon Re: Peugeot 206 brzo praznjenje baterije za daljinsko zakljucavanje28.08.2015. u 23:16 - pre 105 meseci
Nemam ja nikakav problem s voznjom.
Pomenuo sam voznju iskljucivo u kontekstu praznjenja baterije.
Ako baterija realno treba da traje par godina, auto se nevozi mnogo a kljuc nije u blizini auta kad se nevozi.
Tada je logicno da se kljuc prazni sam od sebe ili u toku voznje.
Imam ja i drugi kljuc.
Mislim da je nocni u pravu i da je otisla plocica u kljucu. Ako se to ne moze jednostavno rijesiti tada necu ni dirati,
daljinsko zakljucavanje mi neznaci mnogo, radije nediram nego da idem majstoru.
Hvala na pomoci.

P.S.
Auto zasad radi OK, samo sad vise nemam onu ukrasnu plastiku na motoru.
Negdje je zalutala a majstori nemaju pojma gdje je.
hahahahah
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Peugeot 206 brzo praznjenje baterije za daljinsko zakljucavanje

[ Pregleda: 7211 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.