Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Peticija za ukidanje reality programa

elitemadzone.org :: MadZone :: Peticija za ukidanje reality programa

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 49517 | Odgovora: 217 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

llux

Član broj: 63288
Poruke: 419
*.customer.telenor.rs.



+253 Profil

icon Re: Peticija za ukidanje reality programa03.09.2015. u 14:47 - pre 104 meseci
A kako se to bira drustvo? Hajdete, molim vas, prosvetlite me. Ako nekoga poznajem godinama, npr drustvo iz komsiluka, drustvo iz skole, drustvo iz igraonica, kolege sa posla itd, da li treba da ih otkacim i odem kod nekog koga uopste ne poznajem i pitam ga da li hoce da se druzimo?

A bili smo deca kada smo se upoznali, sta smo znali.
Nemaju svi srece da se rode ili krecu u krugovima obrazovanih ljudi.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Peticija za ukidanje reality programa03.09.2015. u 15:09 - pre 104 meseci
Pa, ne moras, mozes ti slobodno da nastavis da se druzis sa njima. Ne znaci da moras da gledas parove kod velikog brata na farmi jer to rade i oni. Ali AKO ti se ne svidja drustvo kao sto je neko rekao, naravno da ga mozes menjati. VIse ces se druziti sa onima koji ti vise odgovaraju manje sa onima koji ti manje odgovaraju i vremenom se profiltrira i kolicina druzenja sa svakom osobom se svede na onu meru koja ti odgovara. A to i nije nesto sto radis planski vec ide spontano.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Peticija za ukidanje reality programa03.09.2015. u 16:08 - pre 104 meseci
Citam ove komentare i nisam video vise samoljublja, egoizma, bezobzirnosti pa cak i narcizoizma (jal' se tako kaze?!) ne pamtim od kada, a sve generalno mladi ljudi. Ja sam mator i ne bi bilo cudno da se to meni spocitava kao matorom dzangrizavom prdonji koji misli samo na sebe i ne vodi racuna ni o cemu jer je njegovo/moje vreme svakako na neki nacin proslo. Ali da je svakom bitnije samo "ja, ja i samo ja" a zavijeno u fazon "u'zi daljinac pa prebaci" i najjaca trendovska fora "sloboda izbora", "sloboda emiterima da odluce sta ce emitovati" ... "sloboda svemu jer je to hit i napredno, civilizacijski" ... "sloboda izrazavanja" ... Ma uzas.

I onda se nadmudruje sa opet forom "pa niko te ne tera da gledas". "Moja deca ne gledaju to jer ni ja ne gledam" - pa sta? Ta ista deca izadju iz kuce pa se druze sa decom koja to gledaju po ceo dan jer se to gleda kod njih kuci, takvih je vecina. Pa ta ista deca od ponosnih roditelja u cijoj se kuci to ne gleda odu u skolu pa dobar deo dana provedu sa decom roditelja kod kojih kuci se samo to gleda.

Izlazite li vi, bre, negde ili samo sedite za kompjuterom? Vidite li koliko se kopira ponasanje vidjeno na televiziji po svim pitanjima? Letos nema baste u kojoj sam bio a da se ne moze cuti neki komentar u vezi desavanja iz realiti programa. Ili bulje u ekrane ili cute i cekaju odgovor opet da procitaju sa ekrana... pa, bre, i fore, fazoni i dosetke su bazirane na onome sto se desi/provali u realiti emisijama.

Pa uvece, sve sto se moze videti od odevanja je cista kopija iz "TV ponude...", i tome se dodaje masovni hit tetoviranja, upumpavanja u sve delove tela, ne mozes u klonju da odes jer neko pravi selfi, nekoliko ih ceka da se selfira...

Znaci, nema veze sto je TV kanalima koji su apsolutno dostupni svima "meni se ne svidja i ne gledam to nikada jer je stvarno grozno" jer se ima daljinski pa se menja kanal ili pusti nesto skinuto sa Neta... a ostali (kojih je najvise, mnogo vise!!!) pa ostali "ko ih hebe".

Tako je svojevremeno, cak ni tako davno, bila anktea na ulici sa pitanjem "Sta ces biti kad porastes" a ubedljivo najvise odgovora je bilo, decaci - "Kad porastem bicu Arkan", devojcice -"Kad porastem bicu Ceca". Sad su ti Arkani i te Cece porasli...



Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Homer J. Simpson
Zombilend

Član broj: 307921
Poruke: 688



+923 Profil

icon Re: Peticija za ukidanje reality programa03.09.2015. u 17:07 - pre 104 meseci
Mora da su i Arkan i Ceca gledali reality kad su bili mali pa postali to sto su postali
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Peticija za ukidanje reality programa03.09.2015. u 19:07 - pre 104 meseci
Potpuno je besmisleno tako nesto reci. I to je opet trazenje razloga za indolenciju prema pojavi iz naslova i spinovanje. U vreme te ankete su vec mediji postali toliko znacajni u zivotu pojedinca da je to rezultiralo takvim odgovorima dece.

Sad je jos gore, od tog vremena je medijska moc porasla nesluceno, nezadrzivo i nekontrolisano.

Sve treba crtati...

Mada, ES je odavno presao u sferu loseg ukusa po svim pitanjima pa nije cudno sto se ovakve "cinjenice" postavljaju kao cinjenice.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2282 Profil

icon Re: Peticija za ukidanje reality programa03.09.2015. u 20:31 - pre 104 meseci
Ja bih ipak da vratim temu na ono sto je problem, a to je tok mog novca iz mog dzepa preko poreza u budzet, a iz budzeta u RRA gde sede ljudi koji primaju platu da odrzavaju kvalitet programa na nacionalnim frekvencijama. Ajd, nek bude da je OK to sto Dimkovic kaze, imamo daljinski, pa... ali za koji moj placamo tu ekipu lenjih buba na drzavnom poslu RRA?! Slozio bih se ja ako vecina misli da nije potrebno da imamo kvalitetan program, nema problema, ali to znaci da treba raspustiti RRA i pare od poreza koje se trose na RRA mogu da se preusmere da se izgradi neka skola, pozoriste, opera... a ne na finansiranje ekipe lelemuda koje debelo placamo da sede na drzavnom poslu i ne rade nista!
 
Odgovor na temu

crvenitornado

Član broj: 330183
Poruke: 82
*.mediaworksit.net.



+19 Profil

icon Re: Peticija za ukidanje reality programa03.09.2015. u 20:32 - pre 104 meseci
Sto se mene tice, mogu odmah sve rijalitije da ukinu i da mesto nih puste klasicnu muziku, al ko mene pita.

Jer gledanje rijalitija kao takvog kakav danas postoji, je cisti nezivot. Ako tehnika bude napredovala, pa recimo mozes ti iz fotelje da se ukljucis u raspravu pa i ajde :) a da mozes, posaljes sms i normalno platis. Svi ti rijalitiji su za beskicmenjake, ja to ne gledam, pa i da svi skupa se skupe i pevaju mi himnu, ja bi ih opet pljunuo.
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.



+627 Profil

icon Re: Peticija za ukidanje reality programa03.09.2015. u 20:42 - pre 104 meseci
Citat:
Sceka: Ili bulje u ekrane ili cute i cekaju odgovor opet da procitaju sa ekrana...


Ja ne izlazim, ali sam jednom (pod pretnjom) svratio do prijatelja i video da su i četrdesetogodišnjaci preuzeli to ponašanje, samo ekran i tipkanje. Mada su ovi i pričali, ali u prazno...Bilo je tu i mnogo meni nepoznatih ljudi, ali i poznatih.

Citat:
Sceka:...ne mozes u klonju da odes jer neko pravi selfi, nekoliko ih ceka da se selfira...

To je takozvani SER-FI, dobijeno kombinacijom srnja, selfija i scifi-ja :) u žargonu kenjf(r)i.

_._/._./_ _ _/_.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Peticija za ukidanje reality programa03.09.2015. u 20:50 - pre 104 meseci
Citat:
Sceka
Izlazite li vi, bre, negde ili samo sedite za kompjuterom? Vidite li koliko se kopira ponasanje vidjeno na televiziji po svim pitanjima? Letos nema baste u kojoj sam bio a da se ne moze cuti neki komentar u vezi desavanja iz realiti programa. Ili bulje u ekrane ili cute i cekaju odgovor opet da procitaju sa ekrana... pa, bre, i fore, fazoni i dosetke su bazirane na onome sto se desi/provali u realiti emisijama.

Pa uvece, sve sto se moze videti od odevanja je cista kopija iz "TV ponude...", i tome se dodaje masovni hit tetoviranja, upumpavanja u sve delove tela, ne mozes u klonju da odes jer neko pravi selfi, nekoliko ih ceka da se selfira...


Što bi nekog zanimalo šta se dešava po baštama? Zadnji put kad su takva mesta imala neke veze s kulturom je verovatno bilo u 19. veku. Tetoviranja, pumpanja i selfiji su globalna pojava, nije to samo kod nas.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Peticija za ukidanje reality programa03.09.2015. u 21:08 - pre 104 meseci
Citat:
Što bi nekog zanimalo šta se dešava po baštama? Zadnji put kad su takva mesta imala neke veze s kulturom je verovatno bilo u 19. veku.

Nema veze sa kulturom kao pojmom nego je to odraz sveukupnog desavanja u drustvu. Cista svakodnevica koja je katastrofalna po svim pitanjima. Izmedju ostalog, svakodnevica po kojoj se vidi uticaj Medija. Treba li to objasnjavati, razradjivati, crtati... jer ako to nije jasno onda nemam reci dalje.



Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Peticija za ukidanje reality programa03.09.2015. u 21:10 - pre 104 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Ja bih ipak da vratim temu na ono sto je problem, a to je tok mog novca iz mog dzepa preko poreza u budzet, a iz budzeta u RRA gde sede ljudi koji primaju platu da odrzavaju kvalitet programa na nacionalnim frekvencijama. Ajd, nek bude da je OK to sto Dimkovic kaze, imamo daljinski, pa... ali za koji moj placamo tu ekipu lenjih buba na drzavnom poslu RRA?! Slozio bih se ja ako vecina misli da nije potrebno da imamo kvalitetan program, nema problema, ali to znaci da treba raspustiti RRA i pare od poreza koje se trose na RRA mogu da se preusmere da se izgradi neka skola, pozoriste, opera... a ne na finansiranje ekipe lelemuda koje debelo placamo da sede na drzavnom poslu i ne rade nista!

Nije problem u RRA (ili kako se to vec sada zove, promenjeno je...) nego to sto nikoga ne obavezuje ono sto oni kazu. Zakonski ne obavezuje. Za sada mogu samo da napisu preporuku, neobavezujucu - i to svi koriste maximalno.


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Peticija za ukidanje reality programa03.09.2015. u 21:20 - pre 104 meseci
Citat:
Sceka: Nema veze sa kulturom kao pojmom nego je to odraz sveukupnog desavanja u drustvu. Cista svakodnevica koja je katastrofalna po svim pitanjima. Izmedju ostalog, svakodnevica po kojoj se vidi uticaj Medija. Treba li to objasnjavati, razradjivati, crtati... jer ako to nije jasno onda nemam reci dalje.


Tu svakodnevnicu kreiraju upravo oni koji su kao deca ili tinejdžeri gledali kvalitetan program, i živeli u vremenu bez selfija, silikona i tetovaža. Ili što reče čuveni Branko Milićević:

 
Odgovor na temu

dj011

Član broj: 27347
Poruke: 272
*.vs.shawcable.net.

Sajt: www.enquisition.com


+7 Profil

icon Re: Peticija za ukidanje reality programa03.09.2015. u 23:00 - pre 104 meseci
Ako nesto nije popularno, ne treba da se brinemo, samo ce da nestane. A ako jeste popularno, pitanje je ko od nas ima pravo da odlucuje sta ce neko drugi da gleda? Da li trebamo tako demokratski da glasamo pre nego sto izadje bilo koji film/serija/knjiga/strip da li treba da se zabrani ili ne?
I sta ako se tako izglasa da se zabrani nesto sto ti volis?
 
Odgovor na temu

vujo032
VUJIC RADIVOJE
Danguba!
CACAK

vujo032
Član broj: 61918
Poruke: 154
178.237.208.*



+101 Profil

icon Re: Peticija za ukidanje reality programa03.09.2015. u 23:06 - pre 104 meseci
Jedino je izgleda rešenje da se pusti sve, pa šta bude.

Evo u "narodnoj muzici" stariji pevači su pričali da su postojale audicije,
i da nije mogao da prođe ko ne zna da peva, bez obzira na veze.

Kasnije se pojavila npr i Mica Troftaljka:

"Milica Ostojić, alijas Mica Trofrtaljka ili Mica Davorika, pevačica iz Milićevaca kod Čačka. Pevajući pesmu "Davorike, dajke", postala je sedamdesetih godina prošlog veka, velika zvezda novokomponovanog andergraunda u nekadašnjoj SFRJ. Suknjom skraćenom na tri frtalja i lascivnim tekstovima pesama, čije ključne reči počinju slovom "K", a nisu ono što mislite ("Predem vunu i kučinu", "Drž' se ćeri čvrstog kursa", "Nije kupcu verovati"), dosegla je najveće estradne vrhove. Proglašavane za šund najgore vrste, njene ploče su, istovremeno, dostizale vrtoglave tiraže."

Mica kaže:Oni su to pokušali da spreče i oporezuju, ali narod je kupovao u milionskim primercima.
Ja njima kažem:Po vama je onda i taj narod šund.

Šta sada treba, Miroslav, Lepa Lukić, i Marinko Rokvić da budu u komisiji.
A šta ćemo što Marinkov mali ne zna da peva, a voli dete, čudo jedno.

Ovako neka bleji celu ploču/disk ili šta već, pa ako neko i to hoće da kupi, neka opet snimi drugi projekat, pa neka laje.

Evo sada idu Parovi i Farma istovremeno, uskoro veliki brat kod nas, mislim i u Bosni itd.

Davno sam negde čuo sledeće:"Ako nešto hoćeš da uništiš, samo ga omasovi"
---
PS:https://www.youtube.com/watch?v=qGPrwsHwz_s

Kad bi mladost znala, kad bi starost mogla...
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Peticija za ukidanje reality programa03.09.2015. u 23:10 - pre 104 meseci
Ova prica sa ukidanjem reality programa me podseca na pricu sa narkomanijom.
"Nasa deca su zlatna, ali zli dileri su krivi za sve, da oni nisu nudili drogu nasoj "zlatnoj" deci, nasa "zlatna" deca ne bi postali narkomani." To sto su isti dileri stajali ispred skole u kojoj ima 1000 ucenika, a od toga njih 100 postali narkomani, to ne menja nista, dileri su krivi.

Podseca i na pricu sa vakcinama. "Treba ukinuti vakcine jer ima pojava da nekom detetu nije dobro posle primljene vakcine"

Ali me najvise podseca na debilnu pricu sa kurvanjem.

Uhvati muz zenu u kurvarluku pa sebi i drugima objasnjava kako mu je zena zlatna i da nije bilo tog nekog sto mu je smuvao zenu, da njegova zlatna zena nikad ne bi pomislila da ga zajjebe, a onda ide da se razracunava sa svaljerom umesto da vidi gde je problem sa njegovom zenom.

Mada ja ponavljam da je poenta ove peticije to sto je neko drugi pokupio novac, reality postoje vec mnogo godina i nikome nije smetalo, ali sad je neko drugi usao u posao i to nije dobro za naciju.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Peticija za ukidanje reality programa04.09.2015. u 00:19 - pre 104 meseci
Citat:
Miroslav Jeftić:
Citat:
Sceka: Nema veze sa kulturom kao pojmom nego je to odraz sveukupnog desavanja u drustvu. Cista svakodnevica koja je katastrofalna po svim pitanjima. Izmedju ostalog, svakodnevica po kojoj se vidi uticaj Medija. Treba li to objasnjavati, razradjivati, crtati... jer ako to nije jasno onda nemam reci dalje.


Tu svakodnevnicu kreiraju upravo oni koji su kao deca ili tinejdžeri gledali kvalitetan program, i živeli u vremenu bez selfija, silikona i tetovaža. Ili što reče čuveni Branko Milićević:


Jok. Opet pogresan pogled zacinjen "nerazumevanjem" onoga sto je Branko rekao.

Danas ne kreiraju ti sto ih navodis nego vlasnici televizijskih kuca a na bazi potraznje. Cist profit i tu se nema sta prigovoriti. "Narod ište pa narodu daj ali debelo naplati davanje" - je jedino geslo kojim se rukovode vlasnici televizijskih kuca. I svako od nas bi to isto i isto tako radio jer se i ima TV kuca radi zarade a ne radi "lepih ociju".

Problem je sto je nekontrolisano ono sto je takozvana "Nacionalna frekvencija" sto podrazumeva vec nebrojeno puta navedeno pa da ne ponavljam. Zakonski nekontrolisano. Vrlo bitno za razumevanje ali se radi na tome, ubrzano... uprkos tome sto se podmecu...

Ovde se moze procitati nesto kao "Ko odredjuje sta je kvalitet" a pri tom se izjasnjava da je realiti djubre nevidjeno i da se to ne gleda "u mojoj kuci" (ovo pod navodnicima svi izjavljuju!). Sto znaci da svako dobro zna i svako je vrlo svestan sta je kvalitet ali je bitnije da se mlati prazna slama i pisu besmislice. Kvalitet postoji, vrlo lako se prepoznaje a nema ga samo i iskljucivo zato sto nije profitabilan. Tacka. Sto ne iskljucuje potrebu za kvalitetom - a za to i postoje te "Nacionalne frekvencije"... !

Znaci, nemojte da palamudite o trendovski nastojenim besmislicama nego obratite paznju na cinjenice koje nisu teske ni da se uoce ni da se razumeju a to sto prihvatate kao licno iznesite i javno obracajuci paznju i na nekog drugog ko nema taj intelektualni kapacitet da razume nego se povodi trenutnim impulsima Medija. (umesto nadmudrivanja, spinovanja i namernog izvrtanja...)

Mica Trofrtaljka, pa to je uvek bilo za podsmeh. Tako se i tretiralo i prodavalo ali i stvaralo. To je i uradjeno kao odgovor onome sto je radio Miodrag Petrovic Čkalja... mislim, to je tako davno vreme i potpuno nekompatibilno za poredjenje sa danasnjim desavanjima...


Pozdrav!



"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Peticija za ukidanje reality programa04.09.2015. u 00:41 - pre 104 meseci
Citat:
Sceka:  Kvalitet postoji, vrlo lako se prepoznaje a nema ga samo i iskljucivo zato sto nije profitabilan. Tacka. Sto ne iskljucuje potrebu za kvalitetom - a za to i postoje te "Nacionalne frekvencije"... !



Kako se to kvalitet lako prepoznaje, a nema ga zato sto nije profitabilan?

Kako je smece profitabilno, a kvalitet nije profitabilan?

Na prvi pogled zvuci dosta apsurdno.


P.S. ja ne kazem da u praksi nije tako i ja znam sta je razlog tome, ali bi bilo red da das svoje objasnjenje zbog cega je to tako kad si se vec dotakao te teme.
 
Odgovor na temu

vlada131
Niš

Član broj: 222787
Poruke: 14
*.dynamic.sbb.rs.



+168 Profil

icon Re: Peticija za ukidanje reality programa04.09.2015. u 02:49 - pre 104 meseci
Citat:
Sceka:
.


Pozdrav!


Simpatično, samo postoji jedan mali problem: ovi što su odrastali uz ove levo su upravo doveli zemlju i društvo u situaciju da današnja deca odrastaju uz ove desno.

Nije mi jasno kako vi ljudi ne kapirate da ako date pravo nekoj gomili, "potpisnicima peticije", da određuje šta će biti dozvoljeno a šta ne, da će sutra neki drugi potpisnici možda da zabrane nešto što vi volite i smatrate za prave vrednosti? I da su ovi programi samo ogledalo društva, jer niko nije malouman da troši ogromne svote novca na ovakve emisije ako ne zna unapred da će imati najveću moguću gledanost i zaradu? Je l' neko stvarno misli ako se ovo ukine da će današnji konzumenti ovih gluposti početi da idu u operu i pozorište i da čitaju svetske klasike po ceo dan?

Ako većina ljudi smatra da treba sprečiti decu i omladinu da gledaju ovo, OK. Neka nateraju državnu (a može i neku privatnu ako hoće, što da ne) televiziju da osmisli, realizuje i reklamira neki dovoljno kvalitetan program i time privuče pažnju omladine i skine ih sa rijalitija. Tako se to radi, a ne zabranama koje uvek idu linijom manjeg otpora, bez ulaženja u srž problema i bavljenja posledicama.
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Peticija za ukidanje reality programa04.09.2015. u 07:35 - pre 104 meseci
Priznajem da nisam ocekivao reklamu za rijaliti na naslovnoj stranici Politike.
 
Odgovor na temu

R1A1

Član broj: 328853
Poruke: 220



+227 Profil

icon Re: Peticija za ukidanje reality programa04.09.2015. u 07:56 - pre 104 meseci
Citat:
IUOP_1: Priznajem da nisam ocekivao reklamu za rijaliti na naslovnoj stranici Politike.

Para vrti gde burgija neće....
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Peticija za ukidanje reality programa

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 49517 | Odgovora: 217 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.