Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Par pitanja u vezi PVC stolarije i sta prvo uraditi??

elitemadzone.org :: TechZone :: Par pitanja u vezi PVC stolarije i sta prvo uraditi??

[ Pregleda: 3337 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mik86
Beograd

Član broj: 329861
Poruke: 7
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Par pitanja u vezi PVC stolarije i sta prvo uraditi??28.09.2015. u 20:21 - pre 103 meseci
Pozdrav svima na forumu.Za par dana planiram da menjam staru stolariju novom PVC e sada imam par pitanja oko njih:

1. Dal prvo menjati stolariju ili stavljati izolaciju spolja(zgrada nema izolaciju) ili obrnuto?

2. Sto se tice odabira firmi za PVC stolariju izbor se sveo na dve Hram 032 i Sunce iz razloga jer daju stolariju odlozeno na cekove

3. Ako mogu dobiti neka iskustva za te dve firme

4. Dal je velika razlika izmedju Profili SALAMANDER model BRÜGMANN i Profili SALAMANDER model 3DS kao i Nemački WINKHOUSE okovi i AGB okovi(ponuda kod Hram 032)

5. Isto kao u stavci 4 razlika izmedju REHAU-ECOSOL i GEALAN S9000 kao i REHAU-ECOSOL VABIS i WINKHAUS aktive pilot(ponuda kod Sunca)

S obzirom da je budzet ogranicen kao i firme(zbog pisanja cekova) zamolio bi vas za predloge , smernice , iskustva... Hvala svima unapred

PS.Zaboravio sam da dodam da je stolarija kod Hram 032 jeftinija nego kod sunca(racunajuci srednju i skuplju verziju(ne onu najjeftiniju)) pa me zanima i dal je losija s obzirom da je jeftinija ili ne mora da znaci??Hvala jos jednom svima unapred
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Par pitanja u vezi PVC stolarije i sta prvo uraditi??

[ Pregleda: 3337 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.