Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pad ruskog aviona u Siriji

elitemadzone.org :: MadZone :: Pad ruskog aviona u Siriji

Strane: << < .. 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 365052 | Odgovora: 1822 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.12.2015. u 14:53 - pre 101 meseci
Citat:
Znači ovako. U mom komšiluku živi jedan devizni penzioner, nema nikoga, sam je. Daj da ga ubijemo i uzmemo njegovu penziju, on ne ume sa njom?

A ne, prvo ga proglasis nekim imenom, vestac, psihopata, prodavac WMD koji ugrozava ceo svet, diktator -> da sebi obezbedis "opravdanje", pred svojom porodicom (tj. glasackim telom). Zatim, mu kazes da je bolje da ti sam da tu lovu, umesto da ga ubijes, spalis mu kucu i pobijes unuke. Ako idalje nece, posaljes placenike i tvoju ekipu (policiju/vojsku), da ga roknu -> i uzmes mu pare. Zatim postavis nekog kooperativnog na njegovo mesto, ko ce da ispuni sve sto mu nalozis (Kvislinska vlada). Unucima onda objasnjavas preko NVO, "slobodnih medija", i raznih placenika (i pacenika), kako je ustvari sve on to "sam sebi izazvao", jer nije shvatao "novu realnost na terenu". I kako si ti ustvari njima ucinio uslugu, da je to sve bilo za njihovo dobro, jer su sada napokon deo "nove porodice" -> kao i da se ne bave vishe sa time, jer ionako nema svrhe/alternative -> nego da "gledaju u buducnost". E da, onda, krenes da ih filujes sa uslovima koje treba da ispune, da bi bili deo te nove "buducnosti" i "realnosti na terenu"... pa ako nece, krenes polako od pocetka, kao sa dedom... i naravno, proglasis ih glupacima koji nisu u stanju da "uce na svojim greskama".


...
To je ona ista sorta ljudi koja npr. silovanje moze da "relativizuje" sa pricom da je doticna osoba bila izazovno obucena, da ionako ima seks sa deckom ili muzem, pa onda, sto da nema i sa njima -> bez obzira sto ona to ne zeli -> jer na kraju, njima je lepo, a oni su jaci, i mogu da rade sta hoce - tj. ono sto im je u datom momentu u interesu, bez obzira neki tamo zakon (ili na kraju krajeva, moral). A kako je njoj, i kakve posledice ce sve to ostaviti -> koga to briga, kad je cilj postignut.







[Ovu poruku je menjao Otto23 dana 28.12.2015. u 16:17 GMT+1]
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.12.2015. u 15:19 - pre 101 meseci
Malo je drugaciji mehanizam, pomlate se naslednici, adoticna zlatna koka se proglasi za neuracunljivog, ludog i sta vec, pa mu se odredi staratelj, koji ce da arci imovinu i novce doticnog...
Steta ga ubiti, kada svakog meseca kaplje...cak i kada umre, jedno pola godine ili vise, moze da se drzi u zamrzivacu...siguran glas, siguran prihod, steta da se evidentira odsustvo....
Tako bi se razmisljalo analogno "zapadnjackoj" filozofiji kolonijlizma..

Uvek treba ostaviti nesto, da bi se muzle pare, organi, da sluze za orgijanja razne vrste...i pride, moze da se crpe neki priridni resurs....

I situacija u kojoj se Turska nasla, lici malo na uhvacenog dzeparosa, koji je pride "pucao na policajca"...e sad, od direktne kazne ga je dovoljno zastitila organizacija gusara, neobavestena a mocna...

Da nije slucajno Turska trgovala sa zlocincima bez znanja NATO? Jako tesko za poverovati, s obzirom koliko je rasprostranjena doticna informativna mreza...

Ako je saglasnost prisutna, u cemu je razlika izmedju sadasnjeg "uvodjenja demokratije" i proslovekovnih kolonijalizama...
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.dynamic.sbb.rs.



+3779 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.12.2015. u 16:10 - pre 101 meseci
Rusko ministarstvo odbrane optužuje Pentagon da štiti ISIS:

http://tass.ru/en/politics/847380

Sirijski novinar koji je otkrio, i pisao o zločinima ISISa u Alepu ubijen u Turskoj:

https://www.rt.com/news/327226...urnalist-assassination-turkey/


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.12.2015. u 16:57 - pre 101 meseci
Citat:
2012:
Afrikanci se mlate svakodnevno, redovno neko nekome odseca ruke, noge, glavu i sad se pojavljuje Vladd sa informacijom o belgijskom kralju od pre vise od sto godina.
Bravo Vladd, nadmasio si samoga sebe!
Ja verujem da ce sada Belgijanci da propadnu u zemlju posle ovog tvog otkrica.


Čekaj malo, ako je neki srpski kralj krunisan od strane vatikana pre oko hiljadu godina, onda bi trebalo to da uzmemo u obzir, ako govorimo o svom identitetu i mestu u svetu, o našem opredeljenju. Međutim, ako je neki belgijski kralj ubijao i činio zločine, onda ne bi trebalo time da se bavimo, jer je zamisli to bilo pre sto godina. Zanimljivi aršini. Jedno si svakako u pravu, iskustvo nas uči da neće propasti u zemlju jer se po onoj narodnoj, zločinac uvek vraća na mesto zločina.

Citat:
aleksamat:
Znači ovako. U mom komšiluku živi jedan devizni penzioner, nema nikoga, sam je. Daj da ga ubijemo i uzmemo njegovu penziju, on ne ume sa njom?

Tebe treba zatvoriti!
Svi putevi vode u Kovin, samo treba skrenuti!


To je jedna od osnovnih i glavnih premisa kapitalizma, otmi, ukradi, siluj, pali,... samo formalizuj kroz zakone, da bi ti bila mirna savest.
 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.12.2015. u 16:58 - pre 101 meseci
Citat:
Binary Mind:


Što bi rekao dimče, gospodin čovek.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.12.2015. u 17:10 - pre 101 meseci
Dosao vam Davutoglu u goste, sta li ce na to da kaze Putin i "braca" iz Rusije?
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.12.2015. u 17:18 - pre 101 meseci
Osnovno pitanje na koje trebate odgovoriti je sto se vas tice sta je Leopold radio u Africi? To je pitanje koje trebaju da rese naslednici nastradalih sa naslednicima Leopolda. Ne znam od kakvog su znacaja desavanja od pre sto i kusur godina sa temom i desavanjima u Siriji, sa rusenjem aviona i opste sa ovom temom?
 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.12.2015. u 18:53 - pre 101 meseci
Citat:
2012:
Dosao vam Davutoglu u goste, sta li ce na to da kaze Putin i "braca" iz Rusije?


Nije on došao u goste nama, nego svom kolegi po slugeranjstvu, pošto im je gazda isti tj. onaj u vašingtonu. Oni će ovde da se smeškaju, da nam objašnjavaju kako je sve lepo i bajno i sjajno, a ako slučajno nešto baš i ne valja, sve će odmah da poprave i srede i sve će da bude: plate, penzije, radna mesta, viši standard. Dakle, samo futur, ništa prezent. Što se braće iz Rusije tiče, ne brini mnogo, znaju oni sa kim imaju posla, kao što znaju raspoloženje građana, zato su im poslednji put u Moskvi i očitali lekciju da ovi nisu znali šta ih je snašlo.
 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.12.2015. u 18:58 - pre 101 meseci
Citat:
2012:
Osnovno pitanje na koje trebate odgovoriti je sto se vas tice sta je Leopold radio u Africi? To je pitanje koje trebaju da rese naslednici nastradalih sa naslednicima Leopolda. Ne znam od kakvog su znacaja desavanja od pre sto i kusur godina sa temom i desavanjima u Siriji, sa rusenjem aviona i opste sa ovom temom?


Greška, osnovna pitanje na koja bi ti trebalo da odgovoriš su:

1. Zašto bi nam bilo bitno to što je neki naš vladar pre hiljadu godina krunisan od strane vatikana, a ne bi trebalo da nam bude bitno šta je jedan belgijski zločinac radio pre sto godina?

2. Ako Krim nije bitan, zašto su usa, nato i čitav "demokratski svet" kmečali kako Rusija ne poštuje međunardno pravo?

 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.12.2015. u 19:07 - pre 101 meseci
Citat:
biciklista: Greška, osnovna pitanje na koja bi ti trebalo da odgovoriš su:

1. Zašto bi nam bilo bitno to što je neki naš vladar pre hiljadu godina krunisan od strane vatikana, a ne bi trebalo da nam bude bitno šta je jedan belgijski zločinac radio pre sto godina?

2. Ako Krim nije bitan, zašto su usa, nato i čitav "demokratski svet" kmečali kako Rusija ne poštuje međunardno pravo?


1. zbog toga ste se krunisanje odnosi na srpskog vladara, a ne na vladara Vijetnama ili Koerej. To je pitanje koje se tice srbije, a ponasanje nekog stranog vladara u nekoj drugoj stranoj drzavi nije pitanje koje se vas tice. Radi se o belgijskom kralju i njegovim delima u Africi, nema dodirnih tacaka sa srbijom.

2. Kmecali su iz dva razloga:
- prvi da im vrate sto su Rusi kmecali zapadu kad su ovi isto to radili
- da bi 'avansno" kupili pravo da i oni urade isto sto je uradila Rusija.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.12.2015. u 19:13 - pre 101 meseci
Citat:
biciklista:
Citat:
2012:
Dosao vam Davutoglu u goste, sta li ce na to da kaze Putin i "braca" iz Rusije?


Nije on došao u goste nama, nego svom kolegi po slugeranjstvu, pošto im je gazda isti tj. onaj u vašingtonu. Oni će ovde da se smeškaju, da nam objašnjavaju kako je sve lepo i bajno i sjajno, a ako slučajno nešto baš i ne valja, sve će odmah da poprave i srede i sve će da bude: plate, penzije, radna mesta, viši standard. Dakle, samo futur, ništa prezent. Što se braće iz Rusije tiče, ne brini mnogo, znaju oni sa kim imaju posla, kao što znaju raspoloženje građana, zato su im poslednji put u Moskvi i očitali lekciju da ovi nisu znali šta ih je snašlo.


Kako nije dosao vama, pa dosao je u Srbiju kod legalno izabranog predstavnika gradjana Srbije. Primljen je uz najvise vojne pocasti i ostace dva dana.
Sa njim se susrecu od premijera, predsednika skupstine, ministri, privrednici. Srbija racuna da intenzivira jos dublju saradnju sa Turskom.

Ja pozdravljam ovakav potez Srbije i mislim da ce prevagnutu onaj deo koji je razuman i koji vidi u kojem pravcu treba da se krece Srbija.
 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.12.2015. u 19:19 - pre 101 meseci
Citat:
2012:
1. zbog toga ste se krunisanje odnosi na srpskog vladara, a ne na vladara Vijetnama ili Koerej. To je pitanje koje se tice srbije, a ponasanje nekog stranog vladara u nekoj drugoj stranoj drzavi nije pitanje koje se vas tice. Radi se o belgijskom kralju i njegovim delima u Africi, nema dodirnih tacaka sa srbijom.


Sve je to lepo, ali zaboravio si jednu sitnicu: ti se uvek pozivaš na to kako bi trebalo da se jasno opredelimo za nato i eu i u prilog tome navodiš naše kraljeve krunisane od strane pape. E pa vidi, ni taj belgijski kralj nije sa papua nove gvineje ili iz obale slonovače. Ne znam kako drugačije da ti nacrtam ili što bi ti rekao da ti "objasnim". Zato mi nije jasno, ako bi trebalo da postanemo deo sveta kojem pripada i belgija i ako je bitna činjenica od pre hiljadu godina, zašto ne bi bila i ona od pre sto?
 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.12.2015. u 19:25 - pre 101 meseci
Citat:
2012:
Kako nije dosao vama, pa dosao je u Srbiju kod legalno izabranog predstavnika gradjana Srbije. Primljen je uz najvise vojne pocasti i ostace dva dana.
Sa njim se susrecu od premijera, predsednika skupstine, ministri, privrednici. Srbija racuna da intenzivira jos dublju saradnju sa Turskom.

Ja pozdravljam ovakav potez Srbije i mislim da ce prevagnutu onaj deo koji je razuman i koji vidi u kojem pravcu treba da se krece Srbija.


Vidi ovaj, niko normalan nema ništa protiv saradnje na obostranu korist, ali to ni za dlaku ne umanjuje istinitost onoga što sam rekao u jednom od prethodnih postova. Zato utuvi još jednom dobro: pajac je dočekao i čelnika zlikovačke organizacije koja nas je pre petnaest godina ubijala i rušila nam zemlju. Nije mu bilo dovoljno da ga dočeka po nekom normalnom protokolu, nego je još moralo da bude uz hleb i so. U moje ime, a verujem i u ime značajne većine građana ove zemlje to nije radio. Zadovoljan?
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.12.2015. u 20:08 - pre 101 meseci
Citat:
biciklista:
Zato mi nije jasno, ako bi trebalo da postanemo deo sveta kojem pripada i belgija i ako je bitna činjenica od pre hiljadu godina, zašto ne bi bila i ona od pre sto?


Kako ti nije jasno?
Ti kad postanes deo saveza kojem pripada i Belgija, tebe se ne tice sta su oni radili u Africi jer te to ne tangira, nemas nikakve stete od toga. To je bilo i proslo i sad je Belgija ozbiljna zemlja, napredna, demokratska sa velikim potencijalom i nije lose biti u drustvu sa njom.
Problem Afrikanaca je problem Afrikanaca, nije tvoj problem, ne vidim razlog zasto bi se mesao u nesto sto te se ne tice.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.12.2015. u 20:18 - pre 101 meseci
Ma glumetanje...drzava..

Nego ne vidim da su Turci presli granicu sa vojnim avionima...dal' moze neka pomoc u guglanju, zauzeo sam sve resurse i NISTA..

Mozda ima neki vestic negde? Makar recenica? Dve reci?

Da se Turci nisu naljutili, pa sad nece da polete ni da ih zamole?
 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.12.2015. u 20:34 - pre 101 meseci
Citat:
2012:
Kako ti nije jasno?
Ti kad postanes deo saveza kojem pripada i Belgija, tebe se ne tice sta su oni radili u Africi jer te to ne tangira, nemas nikakve stete od toga. To je bilo i proslo i sad je Belgija ozbiljna zemlja, napredna, demokratska sa velikim potencijalom i nije lose biti u drustvu sa njom.
Problem Afrikanaca je problem Afrikanaca, nije tvoj problem, ne vidim razlog zasto bi se mesao u nesto sto te se ne tice.


Vidi molim te, nas ne bi trebalo da se tiče to što su oni pobili nekih desetak miliona ljudi, onako serijski, ali bi usput da nas proglase genocidnim pa da nas prime u klub. Klasična mafijaška priča, što reče vladd gusarska, da bismo se dokazivali i da bi imali koga da kinje. Uostalom, ako ti ne biraš svoje društvo to je tvoj problem. Da kad sam već kod toga, nije mi jasno kakve ti veze imaš sa Srbijom pa se ovoliko unosiš u ove diskusije?
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.12.2015. u 20:36 - pre 101 meseci
Turci sad prave "diplomatsko osvajanje teritorije".
Ne osvaja se teritorija samo vojnicki. Nisu Amerikanci ispalili ni jedan metak u Cehoslovackoj ili istocnoj Nemackoj, pa su ih zauzeli i pridobili na svoju stranu.
 
Odgovor na temu

biciklista

Član broj: 17425
Poruke: 91



+722 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.12.2015. u 20:51 - pre 101 meseci
Da da, kad su prestali da lete to su uradili zbog promene taktike, a ne zbog nedostatka pelena, sad vidim uključuju i diplomatiju. Koliko su mudri ovi turci, pa to je strašno, misliš povlače se, a oni u stvari napreduju.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.12.2015. u 20:56 - pre 101 meseci
Citat:
biciklista:
Da kad sam već kod toga, nije mi jasno kakve ti veze imaš sa Srbijom pa se ovoliko unosiš u ove diskusije?


Moja veza sa Srbijom je delom nasledna, a delom interesna.

Mislim da poznajem dobro mentalitet, vladam jezikom, ispunjavam uslove za drzavljanstvo i mislim da Srbija ima nekog potencijala za investiranje.
Recimo da bi mogla da bude daleko bolje mesto za boravak ili posecivanje ili ulaganje od recimo Bugarske, Makedonije, Kosova, BiH, Albanije, Rumunije.
Normalno potrebno je da se promene neke navike, da se promeni pravosudje i da se otkaci od Rusije.
 
Odgovor na temu

tar-xzvf

Član broj: 331718
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+13 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji28.12.2015. u 21:39 - pre 101 meseci
Konjoslave, ko te je slagao da vladaš jezikom?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Pad ruskog aviona u Siriji

Strane: << < .. 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 365052 | Odgovora: 1822 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.