Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Cenzura u Srbiji (sponzor: CIA)

elitemadzone.org :: MadZone :: Cenzura u Srbiji (sponzor: CIA)
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)

[ Pregleda: 1710 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Cenzura u Srbiji (sponzor: CIA)20.07.2016. u 13:50 - pre 93 meseci
Zašto se na ove dve vesti u Blicu ne objavljuju nikakvi komentari:

Citat:
Čanak: Otvaranje ruske baze u Nišu ugrozilo bi evropski put Srbije

"...samo dokazuje koliko je naša zemlja važna evropskoj porodici i koliko je u EU naših iskrenih prijatelja", ocenio je lider LSV-a.


Citat:
Mej: Stvarne pretnje dolaze iz Moskve i Pjongjanga

Pretnje iz zemalja kao što su Rusija i Sjeverna Koreja i dalje su veoma realne. Moramo da budemo spremni da sprečimo pretnje po naše živote i živote onih generacija koje tek treba da se rode - dodala je Mej.


Zato što su to vesti koje su postavljene (i napravljene) po CIA nalogu, i direktno jeßu u zdrav razum svakog razumnog čoveka, pa je količina negativnih komentara iznad one koju CIA smatra prihvatljivom.
 
0

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5316

Sajt: www.bachi.in.rs


+2826 Profil

icon Re: Cenzura u Srbiji (sponzor: CIA)20.07.2016. u 13:56 - pre 93 meseci
Za ovog prvog me libu pedu koliki je to smrad od čoveka, a za ovo drugo... Ne čitam Blic. :D

Nekada sam aktivno komentarisao tamo, ali kako mi 9/10 komentara NIJE prolazilo, batalio sam komentarisanje, a od kada su postali ultra žuta štampa, više ih i ne posećuje.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9444
89.216.32.*



+10242 Profil

icon Re: Cenzura u Srbiji (sponzor: CIA)20.07.2016. u 14:05 - pre 93 meseci
pisac ti si sje ban u razum toliko da to prelazi granicu ukusa, čak i na ovom forumu. A da probaš da se aktiviraš na parapsihopatologija forumu ?

Ali, realno, ti si brate prej ebo i Iliju Čvorovića.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Cenzura u Srbiji (sponzor: CIA)20.07.2016. u 15:04 - pre 93 meseci
Java, nemoj da se plašiš nepoznatog , i nemoj da veruješ da ono što ti ne vidiš u stvari i ne postoji

Tek treba da shvatiš da ti uopšte nisi apsolutni gospodar svoje sudbine već neko drugi, i da nemaš mogućnost da znaš i vidiš sve što se dešava oko tebe već da možeš samo da pretpostavljaš povezujući fragmente koji su ti dostupni. Ti živiš i imaš slobode u okviru onoga što ti neko drugi iz senke dozvoljava, i sve dok ne talasaš previše uživaćeš u toj zabludi... sve dok te Amerika ne uvuče u nuklearni rat protiv Rusije, i tebe i tvoje neshvatanje iskoristi kao topovsko meso za svoje ciljeve osvajanja resursa planete.



E, sad, što se tiče onih pomenutih fragmenata... iako sam znao da u svakom slučaju odlično povezujem te fragmente, udostojio sebe i Mensu našeg druženja pre neku godinu i proverio to u praksi, i nabio rezultate testa do plafona koji Mensa može i želi da izmeri. Tako da, Java, ako veruješ dotičnoj organizaciji i njenim testovima možda je vreme da počneš da se brineš da nisam ja možda zaista u pravu, odnosno da nisam ja u stvari povezao sve te fragmente u celinu, iste one fragmente koje svi ljudi vide svaki dan ali ne uspevaju da shvate vezu među njima?

Sve je povezano: I terorizam u Francuskoj, i ISIS, i masovne seobe Arapa, i Vučić koji trči kod Merkelove na instrukcije dok ova priziva imigrante, i WTC, i Al Kaida, i razna "proleća" širom planete uključujući i "otpor" u Srbiji, i rušenje Jugoslavije, i rušenje Miloševića, i uništavanje porodice novodonesenim zakonima, i sve lakše oduzimanje dece roditeljima širom zapadnog "demokratskog" sveta, i uvđenje peder-brakova i dodeljivanje dece na usvajanje, i propagiranje pederizma u vrtićima i školama sa praktičnim ljubljenjima među dečacima instruisanim od učiteljice/vaspitačice po naredbi odozgo, i uništavanje nacije programiranim naseljavanjem imigranata, i ukidanje SDK u Srbiji i uništenje najvećih domaćih banaka da bi došle strane banke, i dovođenje Arapa u Beograd, i proslava Đavola tokom otvaranja najdubljeg najskupljeg tunela u Švajcarskoj, i pripreme za atomski napad na Rusiju postavljanjem "odbrambenog" štita što bliže Moskvi, i sve.... sve je povezano, svime upravlja isti centar, i sve vodi u jednom istom smeru koji se može sumirati u onoj pomenutoj proslavi.
 
+1

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.ip.telfort.nl.



+7169 Profil

icon Re: Cenzura u Srbiji (sponzor: CIA)20.07.2016. u 15:57 - pre 93 meseci
Pisac, ukinuli smo UltraMadZone - moraces da nadjes neki drugi azil.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Cenzura u Srbiji (sponzor: CIA)20.07.2016. u 16:02 - pre 93 meseci
E jbg, a ja baš hteo da dodam još jedan video

Pošto, znaš, ja imam malu decu koja idu u školu, i znam šta se uči u ovoj državi, kakav "progres" se sipa u glave te dece (uzgred i dobro znam kakve mogu biti posledice vakcina, onih obaveznih pod pretnjom oduzimanja deteta, jelte), tako da imam tu sposobnosti i da vidim kuda se usmerava ovo društvo.

 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Cenzura u Srbiji (sponzor: CIA)
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)

[ Pregleda: 1710 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.