Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Startni relej frizidera/zamrzivaca- gde kupiti??

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Startni relej frizidera/zamrzivaca- gde kupiti??

[ Pregleda: 6934 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Misha667
Kältemechatroniker
Nemačka

Član broj: 331257
Poruke: 85
77.46.154.*



+6 Profil

icon Startni relej frizidera/zamrzivaca- gde kupiti??05.10.2016. u 09:15 - pre 91 meseci
Kao sto naslov kaze,muci me gde nabaviti startni relej kompresora. Ovde u mom kraju u nijednoj radnji nemogu da nadjem, prema tome prvenstveno bi mi odgovarala online kupovina.. na googlu se nisam snasao iz razloga sto uvek naletim na startne releje za danfoss kompresore,a meni treba za stari obodin frizider na R12, mislim da se u Mostaru proizvodili kompresori..strucnjaci verovatnije znaju preciznije od mene na sta mislim.
 
Odgovor na temu

DOLLE
nezaposlen
PB

Član broj: 174142
Poruke: 43
*.cpe.vektor.net.



+3 Profil

icon Re: Startni relej frizidera/zamrzivaca- gde kupiti??10.10.2016. u 07:53 - pre 90 meseci
Ja sve startne relee, na friziderima i zamrzivacima, menjam sa Danfosovim releima i nisam imao problema do sada. Uvek sam ostavljao bimetalnu zastitu od kompresora na kome je crkao( zalepio) startni rele. Ako nije bilo moguce fizicki da stane na sami motor ja rele stavim u plasticnu kutiju i zicama dovedem do prikljucnica na motor. Ako je na tvom frizideru Asperin ili Soko motor danfosov rele moze i fizicki da stane.
 
Odgovor na temu

mib357
DTM
Moskva

Član broj: 185860
Poruke: 73
*.opera-mini.net.



+3 Profil

icon Re: Startni relej frizidera/zamrzivaca- gde kupiti??12.10.2016. u 17:44 - pre 90 meseci
rele wtf?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Startni relej frizidera/zamrzivaca- gde kupiti??

[ Pregleda: 6934 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.