Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Predsednicki izbori Donald Trump - Hilari Klinton

elitemadzone.org :: MadZone :: Predsednicki izbori Donald Trump - Hilari Klinton

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10456 | Odgovora: 35 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Predsednicki izbori Donald Trump - Hilari Klinton07.11.2016. u 19:58 - pre 89 meseci
Ajde da prognoziramo i mi sa ES-a,jer izbori nece proci bez naseg misljenja.

Ja licno onu fosil babu ne mogu da podnesem jos od njenog muzika,Bila qurco ovalnog jebca.

Ovaj mi nekako dodje suplje i sposoban da pri saplitanju aktivira i po neku nuklearnu bombonu.

Ko za,mozda ce biti i sa onim putinom na prst u ljubicu pa ce u svetu biti veselo.

Ajde da za uvod uzmemo ovog veselog Crnogorca.


 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Predsednicki izbori Donald Trump - Hilari Klinton07.11.2016. u 20:18 - pre 89 meseci
:) Dobar je ovaj Crnogorac. Upravo je za Alabamu. Tamo Tramp dobija ubedljivo 100%. Ne znam da li je Klintonka učestvovala u "Cremation of Care" ceremoniji. Zabranjen je ulaz ženam tamo.

I Tramp jadan, baš počeo od nule. To što je rodjen bogat nema veze. :)

Moguće je da ima šansu jer su ljudi tamo kao i u većem delu sveta željni promene. Samo što ih još nisu zaebali ko nas pa veruju da mogu to i da ostvare. Mismo probali i revoluciju pa ništa.

South Park imaju dobru epizodu o izborima kada je Buš mladji pobedio drugi put i zove se Giant Douche vs Turd Sandwich. Sad su opet napravili dve epizode sa tom tematikom i ovaj puta naslov savršeno pristaje izboru.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Predsednicki izbori Donald Trump - Hilari Klinton07.11.2016. u 20:47 - pre 89 meseci
Videli od slobe.

Citat:
PREMA SE VELIKA IZBORNA KRAĐA U SAD! Trampov štab tvrdi da u Virdžiniji ZA HILARI GLASAJU MRTVACI!U Pensilvaniji je čak 43.000 glasača je dvaput registrovano, a u Virdžiniji je pravo glasa dobilo 20 ljudi koji više nisu među živima


http://www.blic.rs/vesti/svet/...ate-varaju-na-izborima/qlc933w
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Predsednicki izbori Donald Trump - Hilari Klinton07.11.2016. u 20:49 - pre 89 meseci
Reality freak show.
 
Odgovor na temu

Radgosta.6

Član broj: 334276
Poruke: 11



+52 Profil

icon Re: Predsednicki izbori Donald Trump - Hilari Klinton07.11.2016. u 21:07 - pre 89 meseci
Subliminalne poruke na glasackom listicu! Glasajte za prvog kandidata. Glasajte za prvog kandidata. Glasajte za prvog kandidata.





Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Predsednicki izbori Donald Trump - Hilari Klinton07.11.2016. u 21:16 - pre 89 meseci
Sheriff !

lol, ok

who's gonna be ?
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Predsednicki izbori Donald Trump - Hilari Klinton07.11.2016. u 21:22 - pre 89 meseci
Psychopath vs psychopath... people, choose the right psycho! :)

Ko god pobedi, narod od toga nema nista... osim mozda kozmeticke promene. Ekipa istih takvih psihopata, koji se nalaze na celu krupnih biznisa, ima...

 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Predsednicki izbori Donald Trump - Hilari Klinton07.11.2016. u 21:44 - pre 89 meseci
Brate mili neka se nesto desi,sta god.I za camugu sam mislio da ce se nesto izmeniti,bar malo.Ali sipak.

Ma trampic mi deluje skroz blesavo,da bi ga ovi njegovi skinuli vec na prvom delu mandata.
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Predsednicki izbori Donald Trump - Hilari Klinton07.11.2016. u 22:37 - pre 89 meseci
u Rusiji nemaju problema sa izborima. Tamo psihopata vlada dozivotno,
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Predsednicki izbori Donald Trump - Hilari Klinton07.11.2016. u 22:55 - pre 89 meseci
Ma ovi izbori su samo dokaz corsokaka u kom se nalazi Americka politika...

Hilari Klinton je kandidat Demokratske Partije, koja se bori za socijalnu drzavu a iza Hilari otvoreno stoje Wall Street bankari :D

Bernie Sanders - drugi kandidat Demokrata - izdaje se za pravog socijalistu, prica o nekim utopistickim resenjima, na koje bi i Svedska digla obrve, gubi izbore, i na kraju daje podrsku Hilari Klinton na ovim izborima - svi koji su glasali za njega pre toga - nasli su se u totalnom zbunu.

Licemerstvo do beskraja.

Demokrate - da su sa bilo kim pismenim izasli na izbore - trebao bi da pobedi Trump-a u odnosu 100:1, a ne ova rospija Hilari, da se trese da li ce ili nece da pobedi i Republikanci - koji su se pretvorili u Donalda.

Skoro da bi bilo dobro da pobedi Donald, pa da svi lepo razmisle kakav su kokosinjac napravili od politike u svojoj drzavi.



 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Predsednicki izbori Donald Trump - Hilari Klinton07.11.2016. u 23:49 - pre 89 meseci
Citat:
Braxi:
u Rusiji nemaju problema sa izborima. Tamo psihopata vlada dozivotno,

Baš me interesuje hoće li Dimković pbrisati i ovaj offtopic i miniranje teme, kao što je meni skoro brisao poruke koje su u vezi sa temom. Ili postoji poželjan offtopic? Mora na prvoj stranici neke teme da se opljuje po Rusiji i Putinu, inače propade tema!
 
Odgovor na temu

član

Član broj: 287386
Poruke: 883



+800 Profil

icon Re: Predsednicki izbori Donald Trump - Hilari Klinton08.11.2016. u 06:22 - pre 89 meseci
u Nemackoj je vec mesecima u vecini medija koje ja pratim otvorena direktna podrska Klintonki, kao da se Angela Merkel kandiduje za predsednika Amerike, dok o Trampu govore uglavnom sa podsmehom, kao o nekom pajacu, cirkuzantu, budali koji nikako ne sme da dodje na mesto predsednika! narod ovde veruje medijima pa se atmosfera prenela i na narod i tako cujem od kolega price kao "predsednik Rusije idiot, predsednik USA idiot, to nece biti dobro", "III sv. rat" i sl.! mislio sam da su samo Srbi paranoican narod, al eto nisu ocigledno ni drugi bolji!

inace, mislim da ce Hilari da pobedi jer su sve prognoze na njenoj strani, a licno potpuno isti mi je ****c jer se i tako nista dramaticno nece promeniti ko god da bude novi predsednik!
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Predsednicki izbori Donald Trump - Hilari Klinton08.11.2016. u 12:09 - pre 89 meseci
jao Slobodane pa znam vas ko svoj dzep. Pa nije ova tema pokrenuta da bi se toboze raspravljalo o Hilari il Trump, vec da bi se pljuvalo po Americi.

Nema se tu sta raspravljati. Oba kandidata su jako izjednacena i ko god pobedi to ce biti na penale.

Vazno je ko ce pobediti i nije svejedno inace se Merkelova ne bi toliko upinjala mada joj je to jako glupo jer ona nikako ne moze uticati na izbore a otvorena podrska Klintinki moze je uvaliti u vnago ako pobedi Trampika.
 
Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 785
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: Predsednicki izbori Donald Trump - Hilari Klinton08.11.2016. u 17:12 - pre 89 meseci
Dobija Hilari . . . . na zalost

Sa Donaldom bi ako nista drugo bilo veselije . . . .
zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Predsednicki izbori Donald Trump - Hilari Klinton09.11.2016. u 08:39 - pre 89 meseci
Bice veselije :D

Prodaja kokica u svetu se upravo utrostrucila :D
 
Odgovor na temu

Tajmija

Član broj: 328773
Poruke: 85
*.dynamic.sbb.rs.



+57 Profil

icon Re: Predsednicki izbori Donald Trump - Hilari Klinton09.11.2016. u 08:44 - pre 89 meseci
Citat:
eeestablishment: Dobija Hilari . . . . na zalost

Sa Donaldom bi ako nista drugo bilo veselije . . . .


Kako stvari stoje, biće izgleda drugačije.. Nažalost...

Ovo me sve podseća na 2012.i razočarenje kada saznate da je u Srbiji na izborima pobedio, primitivac, ratni huškač, generano ne-pismen čovek, kip koji hoda itd..

Što se ova dva kandidata tiče, nisam nešto upoznat sa njihovim biografijama, ali što se tiče rečenice: od dva zla biraj manje, mislim da je Hilari manje zlo.

Bar deluje pristojno za razliku od Trampa koji je u rangu Tomislava Nikolića.

btw. stvari su otišle dotle da Ameri brže bolje gledaju kako da emigriraju u Kanadu, što govori o tome koliko je Tramp loš izbor.

 
Odgovor na temu

član

Član broj: 287386
Poruke: 883



+800 Profil

icon Re: Predsednicki izbori Donald Trump - Hilari Klinton09.11.2016. u 09:03 - pre 89 meseci
Citat:
Tajmija: Ovo me sve podseća na 2012.i razočarenje kada saznate da je u Srbiji na izborima pobedio, primitivac, ratni huškač, generano ne-pismen čovek, kip koji hoda itd..
.
.
.
btw. stvari su otišle dotle da Ameri brže bolje gledaju kako da emigriraju u Kanadu, što govori o tome koliko je Tramp loš izbor.

to je samo trenutno razocerenje i trenutna reakcija onih koji smatraju da se upravo desila velika katastrofa sto je Tramp pobedio, pa da kao nece vise da zive u takvoj USA!
dobro si poredjenje napravio sa pobedom Nikolica na izborima za predsednika Srbije, jer si identicne reakcije onih razocaranih mogao da cujes i procitas svuda po netu "katastrofa", "kraj", "selim se iz Srbije", itd. i sta je na kraju bilo od svega?! NISTA! oni koji su hteli da se odsele iz Srbije odselili su se bez obzira na to ko bio predsednik, pa sam siguran da ce i kod njih tako isto biti!
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
89.216.32.*



+10242 Profil

icon Re: Predsednicki izbori Donald Trump - Hilari Klinton09.11.2016. u 11:10 - pre 89 meseci
Ja predlažem da otvorimo još jednu temu oko Trampa i Klintonove.
Možda će tako pucanje među preponama da se promeni.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

zzzz
milan kecman
bluka

zzzz
Član broj: 11810
Poruke: 2145
..able.dyn.broadband.blic.net.



+196 Profil

icon Re: Predsednicki izbori Donald Trump - Hilari Klinton09.11.2016. u 16:34 - pre 89 meseci
Trampa su na vrh iznijeli glasovi beskućnika.Oko 13 000 000 kuća je ovrhom oduzeto ljudima koji su ih založili za povoljne kredite da bi kupili akcije koje su super brzo rasle.Osim tih beskućnika ima mnogo štediša i vlasnika malih firmi koji su to izgubili na isti način.A onda slom i priča o velikoj svjetskoj krizi.Ovi gubitnici su shvatili zašto su im neke male hipotekarne banke davale niskokamatne kredite umjesto da same odmah ulože u izvrsne akcije. Neki žalosni prosvjedi na Valstritovima i drugim varaličkim berzama su lagano zagašeni uz malu pomoć Hilari,policije i ostalih.

Najvažnija stvar je poznavanje moći Senata.Tramp je dočekao da tu ima dobru zaleđinu i zato je ušao u ovaj rizik koji ga je mnogo koštao.

Vanjska politika je sporedna stvar,iako je očito da mu prepucavanje sa Putinom,Merkelovicom ili Dodik Milom nije potrebna.
________________________________

Najbolja kritika formule za Sagnac effect:
https://www.omicsonline.org/op...090-0902-1000189.php?aid=78500

OK evo prave formule:P=2wft^2 [period]
 
Odgovor na temu

dr killer

Član broj: 335118
Poruke: 1



+103 Profil

icon Re: Predsednicki izbori Donald Trump - Hilari Klinton09.11.2016. u 17:08 - pre 89 meseci
Trampa su do pobede doveli glasovi glasača, kao i svim demokratijama.
<*)))>{
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Predsednicki izbori Donald Trump - Hilari Klinton

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10456 | Odgovora: 35 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.